Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2009, 14:58

Ula bardzo dziękuje wirtualnym Ciociom za życzenia :-)

iwona83, super, że Maja zdrowieje, to dobra wiadomość.
Asikk pisze:A jak sie Renia czuje i jej fasoleczka????? Mam nadziej ze ok co???

Renia wyszla ze szpitala i musi leżeć w łóżku, ma krwiaka, ale czuje się dobrze i z dzidzią też OK.
Fintifluszka pisze:a kiełczowska to już jest nasze osiedle... to akurat ta dobra część psiego pola-my psie pole mówimy na tą starą część, gdzie jest krzywoustego i stary "ryneczek"
kiełczowska to osiedle na którym kuby rodzice mieszkają :-) kilometr-1.5 od mojego domu

Aha, Ty tam koło Litewskiej gdzieś, bo tam wiem, że są domy jednorodzinne :-) A ten "początek" PSiego Pola, to rzeczywiście straszny jest i brzydki, te kamienice takie zaniedbane i rozsypujące się i ten burdelik przy wjeździe...
Fintifluszka pisze:waży 10.36kg :-)

To kawał faceta z Niego :-)
sabi_k77, niech Maja szybciutko zdrowieje, bidulka, to tak żal jak bobasek choruje.
CleoShe pisze:A to takie dwie dziurki jedna zaraz koło drugiej.. i doszliśmy z Rafałem do wniosku, żeto Norbi chyba próbował skonsumować naszego lapka :ico_haha_01:

hehehe, widzisz, pewnie głodzisz chłopaka i sam sobie musiał poradzić ;-) :ico_smiechbig:

Ula też śpi, już godzinę będzie, ja gotuję zupkę, potem będę robić rogaliki na imprezę. Jutro przyjdą mi do pomocy moja siostrA i kuzynka, wiec nie bedzie źle :-)

[ Dodano: 2009-01-23, 14:03 ]
Asikk pisze:Jak mu nie przejdzie do wieczora to mój bedzie marudził ze dziecko w takim stanie a matka sobie do kina idzie.

A On nie jest rodzicem? Tylko Ty się masz małym zajmować? Ja bym poszła na Twoim miejscu, zwłaszcza, że masz już kupione bilety. Kurcze, to ja szczęściara jestem mając Jarka, On mnie wręcz wygania żebym gdzieś poszła się rozerwać i odpocząć od Uli....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 sty 2009, 15:39

Majka spala tylko godzinke jedyny plus tego taki ze pojdzie spac wczesnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2009, 16:08

Ula spała 1,5 godziny, a teraz jemy pomidorową z lanymi kluseczkami :)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 sty 2009, 16:09

Witajcie,

Najpierw zyczenia dla Uleczki!!!!!!! :ico_tort: Udanej imprezki!

Zalegle dla wczorajszych JUBILATOW: Majeczki, Dawidka i Norbercika!!!!! :ico_tort:

Ja jak zwykle zapracowana :ico_olaboga:

Wczoraj bylismy na kontroli z Malym, ma 83 cm i waży 10 kg. :-) Idzie mu gorna 2, ale na razie bezproblemowo... :ico_sorki: Poza tym wszystko OK! Pod koniec lutego szczepienie.

Od kilkunastu dni u nas prawie cale nocki przespane, to znaczy spi od 20.00 do ok. 6.00 potem jedzienie i do 8.00. Przynajmniej wyspana jestem!

Duzo zdrowka dla Majeczki, co za wirusy okropne sa teraz :ico_olaboga:

Justyna, no trzeba uwazac bo glupoli co 1 zl moga wszystko zrobic nie brakuje i to w kazdej dzielnicy.... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 sty 2009, 16:24

pinko pisze:Asikk napisał/a:
Jak mu nie przejdzie do wieczora to mój bedzie marudził ze dziecko w takim stanie a matka sobie do kina idzie.

A On nie jest rodzicem? Tylko Ty się masz małym zajmować? Ja bym poszła na Twoim miejscu, zwłaszcza, że masz już kupione bilety. Kurcze, to ja szczęściara jestem mając Jarka, On mnie wręcz wygania żebym gdzieś poszła się rozerwać i odpocząć od Uli....


kurcze to Ci zazdroszcze bo mój to coty nic z tych żeczy masakra. czasem mam wrażenie ze nawet specjalnie wraca puźniej spracy aby małay był juz wykapany a naj lepiej jak by juz spałą . a jak był marudny przez zęby to już w ogóle naj lepiej jak by nie musiał być w domu w tym czasie a jak już to zeby Kamil spała.
A zresztą przyzwyczaiłam się od chwili narodzin Kamilka nic nie robi przy nim ani nie usypia (bynajmniej bardzo żadko mu sie to zdarzyło) nie przewija nie karmia nie ubiera NIC PO PROSTU NIC :ico_placzek: czasem jak jest w miarae ładnie wyjdzie z nim na spacer w weekend i o tyle pomocy...
A o w stawaniu w nocy to w ogóle nie było mowy i nie ma tylko jeszcze jak ja sie nie obudze jak małay jeczy to mnie sztura i budzi -małay płacze nie słyszysz. oh tak...... i jego tekst ja zarabiam kase ty zajmujesz się domem i dzieckiem................. :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2009, 16:39

mz74, dziękujemy za życzonka, brawa dla Pawełka za pięknie przesypiane nocki :ico_brawa_01:

Asikk, współczuję Ci bardzo, bo jak nie ma pomocy ze strony męża to ciężko, Jarek od początku się Ulą zajmuje, jak ma I zmianę, to wieczorem On kąpie i ubiera, czasem karmi, odkurza, sprząta i zajmuje się Ulą, owszem, czasem powie coś głupiego i się wściekam, albo jest mi smutno, ale rzadko tak jest na szczęście. Nie wyobrażam sobie, gdybym sama musiała się z tym wszystkim męczyć, przecież On też chciał dzidzię w domu, więc teraz nie ma marudzenia :-) Zresztą On zostaje z Ulą sam w domu na 4 godziny sam w każdą sobotę i wie jaka to ciężka praca. Zawsze jak wracam do domu, to mi mówi, jak bardzo mnie podziwia... :ico_wstydzioch: Może po prostu zostaw męża któregoś razu samego i niech się przekona jaka to jest praca ciężka.... może wtedy doceni...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 sty 2009, 16:47

pinko pisze:Może po prostu zostaw męża któregoś razu samego i niech się przekona jaka to jest praca ciężka.... może wtedy doceni...

dzięki naprawde za dobre słowa , ale jakoś tak nie wiem nie ma okazji . nawet właśnie się dowiedziałam ,ze aby dziś nie byc samemu z Kamilkiem zadzwonił do jego mamy chrzestnej aby do niego przyjechała i ooo....
Już poprostu sie przyzwyczaiłam dobrze ze Kamil jest złótym dzieckiem i sam się sobą zajmuje sam sie bawi i nie marudzi prawaie wiec ja mam tez troszke czasu dla siebie aby z wami poklikac albo aby choć przez Neta pooglądac coś do nowego mieszkanka i pozamawiać.
Dzieki jeszcze raz moze kiedyś tak zrobie .... po prostu powim ze wychodze i już pojade do mamy czy siostry na cały dzien.
A do kina i tak dzis pujde i tak/. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 sty 2009, 17:48

Ja tylko wpadłam życzyć najlepszego dla Uleńki :-D
Obrazek

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

23 sty 2009, 21:07

Asikk pisze:od chwili narodzin Kamilka nic nie robi przy nim ani nie usypia (bynajmniej bardzo żadko mu sie to zdarzyło) nie przewija nie karmia nie ubiera NIC PO PROSTU NIC :ico_placzek: czasem jak jest w miarae ładnie wyjdzie z nim na spacer w weekend i o tyle pomocy...

oj przydałaby się nauczka twojemu mężowi :ico_nienie: Tak jak pinko mówi, powinnaś go kiedyś zostawić na cały dzień z tym wszystkim to może wreszcie doceni Twoją ciężką pracę.Mój Maciek od samego początku zajmuje się Mają.Jak ja jestem w pracy a on w domu to sam z córcią urzęduje, nakarmi, przebierze, wykąpie, a Maja go uwielbia.Babcie zajmują się nią tylko przez kilka godzin kiedy oboje jesteśmy w pracy.Wiem jednak,że są faceci którzy przy dziecku palcem nawet nie kiwną...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 sty 2009, 21:08

Hello

moja niunka juz spi a ja ide na herosow

a dzisiaj sie dowiedzialam ze moja kolezanka jest w ciazy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość