Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

23 sty 2009, 12:21

hey dziewczyny!
Ja dziś w ok. 6 nad ranem też miałam ból w podbrzuszu prawdopodobnie skurcz ale nie trwało to długo. potem jeszcze dzidziuś sie pokręcił i znów poszliśmy spać :ico_oczko:

Mi dziś zaczął się 30 tc także pewnie takie skurcze będą zdarzać się coraz częściej.
Poza tym czuję się dobrze :-D

Dora
to ile Ty tego magnezu na dzień łykasz bo wydaje mi sie, że sporo. Ja na razie biorę tylko zestaw witaminowy i od czasu do czasu wit. C albo magnez + B6 ale to juz rzadko.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 15:43 przez Fioletowa Ania, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

23 sty 2009, 15:01

Czesc
Dora mi też się wydaje że ten lekarz za dużo tego magnezu ci zaleca. Ja biorę zestaw witaminowy i do tego sam magnez 1 tabletka dziennie. Mówili że mam brać żeby krocze nie bolało i faktycznie trochę pomaga boli mnie ale już nie tak mocno.

Dziś już trochę lepiej się czuję, ale dalej myślę o pracy że tak długo mnie nie będzie, to mnie przeraża. No i ten mój mąż. Lekarz jeszcze nie dzwonił. A on cały czas czuje kłucie w sercu. Nie mam apetytu, ale jem bo muszę. Lepej się czuję jak ktoś mnie odwiedzi wtedy nie myślę o tym wszystkim i jakoś czas leci.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

23 sty 2009, 20:02

oj wiedze ze u nas dalej smutki a ja wpadlam zeby sie oderwac od rzeczywistosci smutnej :ico_placzek:

taa, nie martw sie praca i tym ze dlugo cie nie bedzie ciesz sie ze masz gdzie wracac :ico_brawa_01: a co do meza to napewno bedzie dobrze :ico_pocieszyciel: Fioletowa Ania, gratulacje z powodu 30 tyg :ico_prezent:

Dora, ja mam bole jak na okres jak sie zmecze tzn jak sprzatam albo dlgo chodze ale sa to delikatne bole natomiast takie ostre to mialam tylko raz jak w ciagu weekendu przejechalam 1200 km :ico_puknij: i to byla glupota z mojej strony.

natomiast jesli chodzi o jakies inne dolegliwosci to :ico_sorki: :ico_sorki: brak oprocz skurczy łydek w noc :ico_olaboga: wczoraj mialam 2 razy i do tego takie mocne ze dzisiaj mam zakwasy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Agnieszka, mam dola poniewaz usiluje zamknac firme tzn pozbyc sie tych cholernych tirow ( wzielam je w leasing) i niestety w dzisiejszych czasach nikt o zdrowych zmyslach nie pakuje sie w transport wiec ciagne to dalej tylko ze przynosza straty a ja juz nie mam z czego odkladac, wiec nie wiem co mam robic
dobrze ze mieszkam z mama bo niedlugo nie bede miala co do garnka wlozyc

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

23 sty 2009, 20:10

Fioletowa Ania, gratulacje z powodu 30 tyg :ico_prezent:
dziękuję :-D
usiluje zamknac firme tzn pozbyc sie tych cholernych tirow ( wzielam je w leasing)
adka to Ty poważna firmę prowadzisz musisz mieć głowę do tego :ico_sorki: nie martw się na zapas może znajdzie się jakiś kupiec na te tiry g;)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

23 sty 2009, 22:51

prowadzisz musisz mieć głowę do tego
oj jak bym miala to bym nie musiala teraz tirow sie pozbywac :-D :-D a jeszcze lepiej wogole ich bym nie brala :-D :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 sty 2009, 13:41

hej
adka mam nadzieję ze uda ci się pozbyć tych tirów
Dziewczyny Dora wcale nie łyka za dużo magnezu.Jeśli sa skurcze to lekarz zaleca większą dawkę.Ja biorę 6 tabletek dziennie
U mnie już dużo lepiej brzuch bardzo rzadko twardnieje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 sty 2009, 14:33

czesc laski :)

sorki ze nie pisze ale nie mam totalnie na nic czasu babacia siedzi albo z mała albo ja i spie... naoprawde odpoczywajcie poki mozecie :)

teraz mi sie zupka gotuje mala usnela i puscilam jej glosno smerfy bo bez muzyki nie chce usnac

a dzis w nocy niesttey brzuszek ją olal i plakala troszke az kupe zrobila wkoncu ją dokarmiam mlekiem nan bo swego mam za malo ale zaczyna sie go wiecej pojawiac na szczescie:) a jaka nerwowa jak nie moze zlapac cycka i sie wessac bo leniwa jest:) dalam jej herbatkez kopru wloskiego od razu lepiej!!:)

pozdrawiam was serdecznie i trzymajcie sie !!!!!

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 sty 2009, 14:50

milutka fajnie że zajrzałaś.Początki sa najgorsze wkrótce szybko się to unormuje

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

24 sty 2009, 22:47

oj widze ze weekendy nie sluza pisaniu na forum :ico_noniewiem:
ja tez dzisiaj jakis leniwy dzien mam ,mialalm posegregowac ubranka na te malutkie i t wieksze ale jakos mialam lenia i mi si enie chcialo, bylam za to w iuchaczu i kupilam pare rzeczy znowu bluzy i sweterki z kapturem na rozm 68 :-D

powiem Wam ze nie wiem jak Wy funkcjonujecie z duzymi brzuchami :ico_szoking: ja mam malutki a jest mi ciezko i niewygodnie :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam problem w wannie i w nocy jak wstaje ja spie od sciany mamy lozko 160 cm wiec jak mam sie przedostac przez adama to jest mi ciezko no i przekrecanie na drugi bok stanowi problem :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-24, 21:49 ]
milutka204, wklej jakies zdjecie Klaudii :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

25 sty 2009, 00:13

powiem Wam ze nie wiem jak Wy funkcjonujecie z duzymi brzuchami :ico_szoking:
adka mi najgorzej też jest się przekręcić na łóżku i z niego wstać. Ale łóżko na szczęście mamy duże 2m na 2m ja jak śpie to wsadzam sobie duża poduszkę między nogi i małą pod brzuch ale pozycje w nocy zmieniam kilka razy. Wczoraj oglądałam film i się na nim wzruszyłam a potem w nocy śniły mi sie rzeczy związane z tym filmem i we śnie dużo płakałam i jak sie dzis obudziłam to bolała mnie głowa i piekły oczy :ico_szoking: normalnie muszę tylko komedie oglądać bo za wrażliwa teraz jestem :ico_sorki:
naoprawde odpoczywajcie poki mozecie :)


milutka
myślę, że to się nie da tak na zapas odpocząć tak jak nie można się na zapas wyspać. Ale Ty dzielnie sobie radzisz :ico_oczko: Mój dzidziuś tak teraz daje popalić w brzuszku to co będzie potem :ico_olaboga: ale każdy musi swoje przeżyć.

Dobrej nocy :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość