Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sty 2009, 22:32

Ja juz mam dosc. Ikei. Zakupow i wszystkiego.
Mam taki grafik napiety, ze chyba padne. Jutro do pracyna 18:30. W sobote odsypianie, potem na urodzinki do rodziny. W niedziele rano tesciowa, pakowanie Misia, potem pakowanie chałupy. W poniedzialek najpierw ZUS, NFZ- dla Duzego, potem praca od 15 do 2.. Wtorek - pakowanie- zwozenie juz na swoje smieci..
Sroda - 15-2 w robocie. Czwartek przeprowadzka, piatek praca.. I tak w kolko. Aaaaa!!! Zwariuje, ocipieje, padne.. No ale juz bedzie spokoj. Ufff.
Doczytałam.
Misiek wyje w lozeczku. Bunt. Wykapalam, nakarmilam a on robi sajgon :/
Boze daj mi troche sił.
JEm na stojąco.
Sałatke dietetyczna :/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 sty 2009, 15:15

Juli, dasz rade jestes SUPER JULI :-D :-D :-D


ALE PUSTKI :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

23 sty 2009, 18:58

Witam aj Agniecha oj to faktycznie twój mąż musiał nie źle napsocic że tak mu powiedziałaś , nie ma co .
A noga to tylko skręcenie więc daję rady , ale miałam przedtem poważnie zwichniętą i nie poszłam do gipsu , wiem że ta noga już nigdy nie będzie w pełni sprawna . Od ostatniego razu minoł rok ale czasami wystarczy nie równa nawierzchnia i ja już ją wywinę nie wiem dlaczego mama takiego pecha że zawsze ta noga .

Juli nie wiem co mam napisac ale mi się wydaje że to normalne , on jest daleko ty też . Nie będę się tu wtrącac bo nie jestem w takiej sytuacji ale myślę że to mu minie .No i trzymam kciuki za nowe mieszkano oby się wam dobrze mieszkało .

A my mamy problem z autem , przegapiliśmy przegląd i teraz się dopiero skapliśmy (10 dni) pojechałam do stacji diagnostycznej i okazało się że oni mi nie podbiją dowodu bo nie mam jakiegoś paszportu butli gazowej .Po prostu poprzedni właściciel ją zgubił , podzwoniłam i dowiedziałam się że możemy wyrobic duplikat koszt 90zł. Ale trzeba trzekac od 2-3 tyg. do tego czasu nikt nam dowodu nie podbije .M zastanawia się nad wymontowaniem butli koszt to ok.150zł. Sama nie wiem co mamy robic , teraz nie możemy sobie pozwolic na takie długie funkcjonowanie bez auta a i tak nie wiadomo czy nam w końcu ten dowód podbiją :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 sty 2009, 22:50

Pare fotek z dzis!!
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 sty 2009, 00:05

Frydza super fotki
edyta a to jesteście gapy, takich ważnych terminów trzeba pilnować, jak nie macie głowy to Ty zapisuj sobie w kalendarzu,u nas samochodu to pilnuje Artur[bo jest kierowcą praktykującym! :ico_oczko: ]ja jestem teoretycznym :ico_haha_02: To chyba macie nauczke! gwarantuje że drugi raz nie zapomnicie, wyrazy współczucia...
Ja planowałam dziś wcześnie iść spać, ale Tomek mi zasypiał ponad godzine :ico_zly:
Ale mam nadzieje że prześpi całą noc, tzn do 6, :ico_oczko:
My dziś byliśmy z Tomkiem u koleżanki, fajnie pogadałyśmy,poobgadywałyśmy naszych chłopów przy butelce wina, cała poszła :ico_szoking: ale jak szło :ico_oczko: mój Artur nawet nic nie poznał io dobrze...po co ma wiedzieć?
A tak to u mnie w domu atmosfera kiepska, niby wszystko normalnie, cieszy nas Tomuś ale my się raczej omijamy, słowem jes do nonono!
No ale u nas tak jest takie huśtawki, raz w góre raz w dół
DOBRA SPADAM, DOBREJ NOCY

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

24 sty 2009, 16:22

hej hej hej ja wróciłam ja też chatkę mam ogarniętą , u fryzjera byłam , fryzurka bardzo mi się podoba , teraz wypluskana pachnąca siedzę i dycham .

Czy wam też z boku wyświetla się reklama fotelików której nie można usunąc ????

Frydza Wiki super się bawi , hi hi hi

Agniecha to zdarzyło nam się pierwszy raz , po prostu za dużo wrażeń mieliśmy i tyle . Ale masz rację długo tego nie zapomnimy :(

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 sty 2009, 22:49

hej nale tu pustki, ja mam takiego doła że nawet nie chce mi się pisać, dziś tak się pożarłam z Arturem :ico_zly: :ico_olaboga: że najprawdopodobniej pojade troche do mamy oczywiście z Tomkiem, teraz się zajmuje avonem bo to lubie tzn składam zamówienie, dziś tyle łez wylałam szkoda gadać...

[ Dodano: 2009-01-24, 22:31 ]
zamówienie złożone teraz siedze i czekam aż zmywarka skończy program to siedze przy kompie usprawiedkiwiona, a zagram sobie w pasjansa, kiedys mnie to odstresowywało...nie mam siły nawet myśleć o moim mężu :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2009, 23:36

edyta29, fotka fryzurki obowiazkowo :-)


agniecha772, ojoj oby ułozylo sie z mezusiem,trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:


My dzis bylismy w kinie,miło spedzilismy czas :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 sty 2009, 23:57

Mam doła giganta. Siedze i wyje.
Duzy nie pisze, Mis jutro wyjezdza..
Zoladek scisniety, chce mi sie zygac, chlac, ryczec.. JA nie wiem jak ja przezyje ta rozłąke z Małym. Ja bez niego nie potrafie.. Najwyzej - 12 h. Ale nie tyle dni.. :ico_placzek: Masakra..
Mis to cząstka Duzego, widze jego rysy, usmiech.. I lepiej mi na sercu. Przelewam na Misia całą milosc - za dwoch. Patrze jak w obrazek..
BEdzie mi ciezko.Cholernie ;(
Ech..
Przepraszam.
Czuje sie jak wariatka.
Nic złego gotam nie spotka.. Ale poprostu-jak dwoch Krzyskow nie bedzie, to tak jakby skonczył sie dla mnie swiat.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 sty 2009, 12:03

Hej!
Melduję, że żyję. Była teściowa, Krzysia siostra, więc czasu nie było.
Ale już pojechały.
A my zdecydowaliśmy - na wakacje lecimy na tydzien do Dublina, do Krzysia siostry. Z dziewczynkami! Szaleństwo, ale jakoś damy radę :ico_oczko:
Dziewczynki rosną, Weronisia po pierwszej szczepionce. Waży 6 kg, powyrastała z ubranek 62. Helenka też powyrastała z 80.

Frydza, super fotki, Wiki przeszczęśliwa jak widać.

Juli, współczuję tej rozłąki z Krzysiami. Ale czas szybko zleci i będzie razem w WASZYM gniazdku :-) A Duży niedługo na pewno się odezwie i od razu Ci się humorek poprawi.

Agniecha, mam nadzieję, że szybko się pogodzisz z mężem.

sorki dziewczyny, przeczytałam tylko ostatnią stronę, więc więcej nie napiszę. Zmykam chwilkę odpocząć, bo Weroniczka śpi, Tatuś zajmie się Helenką.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości