Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

24 sty 2009, 11:25

Czesc!!!
Przepraszam, ze spoznione, ale wczoraj nie mialam czasu, zeby do Was zajrzec
Wszystkiego najlepszego dla Ulenki, rosnij zdrowo :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Zmykam sprzatac i zrobic sosik do skrzydelek.... bo o 16 goscie przyjezdzaja.
Milego dnia

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 sty 2009, 13:37

Hey!
Ja ostatnio strasznie zamulona wstaję dopóki nie wypiję kawy to się tak męczę ze swoim samopoczuciem. Poprosiłam Rafała żeby mi kawę zrobił to krzyknął właśnie, że woda się zagotowała i żebym sobie zrobiła.. Nie powiedział tego przez swoje lenistwo tylko poszedł na ogród rybę oprawić. Rano wstał i pojechał na markecik świeżą rybkę kupić na jutro na obiad.

Przedtem pisałam Wam, że postawiłam Norberta łóżeczko wzdłuż naszego.. i tak stało kilka dni. Wygodne to było bo jak słyszałam Norberta, że się wierci w poszukiwaniu smoczka to ja szybko reagowałam nie wstając z łóżka a i mogłam go trzymać za rączkę praktycznie śpiąc. Myślałam, że w miarę przywykł do spania w łóżeczku i z powrotem postawiłam normalnie kilka dni temu, ale Norbert teraz budzi mi się o 2 w nocy i staje popłakując bo chce do nas :-/ I wychodzi na to, że śpi z nami resztę nocy. Czasem odkładam go z powrotem jak uśnie ale dzisiaj w nocy obudził się jak go przenosiłam i musiałam na powrót dać go do nas. Nie wiem co mam z tym dzieckiem zrobić. Przestało mi się już podobać spanie z nim bo strasznie zaczął się wiercić ostatnio. Wierzga tymi nogami na wszystkie strony :ico_puknij:

Idę kawę zrobić bo usypiam normalnie i oczy mnie bolą.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 sty 2009, 14:04

wkleje wam zdjecia z jaselek ale zla jestem bo strasznie zamazane musze od kolezanki sobie przegrac
ta z biala aureola to Julka a krakowianka ktora patrzay w ta strone to Karolinka moja chrzesniaczka
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 sty 2009, 14:26

misia85, Ula dziękuje za życzenia :-)
CleoShe, Ula też się budzi w nocy, czasem raz, a czasem dwa razy, ja jej wtedy daję herbatki się napić i Ona popije chwilkę i idzie spać dalej, nie wyciągam jej z łóżeczka, dopiero nad ranem około 5-6, zależy jak się zbudzi, to biorę ją do siebie.
mariola, fajne zdjęcia, rzeczywiście to drugie trochę zamazane, ale najważniejsze osoby widać wyraźnie. Zdobądź więcej fotek :-)

Ula śpi, tatuś ją o 12 uśpił, ja w kuchni ciągle coś gotuję, miałam robić jeszcze rybę po grecku, ale mi się nie chce i zrezygnuję, zamiast tego może jajka w majonezie będą...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 sty 2009, 15:35

Gabriel spał chyba z 3 godziny, ja w tym czasie byłam w pasażu grunwaldzkim-kupiłam sobie jedną cienka bluzkę, bo to wszystko nie w moim stylu-same ściery za przeproszeniem na wieszakach, za to kubie kupiłam bardzo fajną bluzę podszywaną barankiem.

Gabriel teraz odstawia taką histerię, że SZOK :ico_olaboga: nie rozumiem Go czasami, jakby był co najmniej ufoludkiem...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 sty 2009, 16:08

ale dziewczyny u nas wieje a jutro ma jeszcze mocniej do tego jest wielki pozar mam nadzieje ze go ugasza bo to blisko pracy mojego meza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 sty 2009, 17:59

Fintifluszka, Ula też czasem robi histerię i też jej nie rozumiem, bo nie ma powodu do histerii...
iwona83, u Was to często jakieś pożary...

Ja walczę ciągle w kuchni, ale już prawie skończyłam :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 sty 2009, 19:15

CleoShe, Ula też się budzi w nocy, czasem raz, a czasem dwa razy, ja jej wtedy daję herbatki się napić i Ona popije chwilkę i idzie spać dalej, nie wyciągam jej z łóżeczka, dopiero nad ranem około 5-6, zależy jak się zbudzi, to biorę ją do siebie.

Czasem też próbowałam dać Norbertowi w nocy pić, ale on jakoś nie chciał a i tak wstawał.

Ja cały dzień zamulona jakaś.. nie wiem czemu.. Jestem bardziej ospała niż Norbert, który spał dzisiaj tylko pół godziny. Rafała też coś wzięło i poszedł z Norbim do sypialni na drzemkę. Nie wiem czy Norbert pójdzie spać, bo ja już próbowałam i nic z tego nie wyszło.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 sty 2009, 19:34

poszlismy z mezem do sklepu i powiem Wam ze troszke sie boje ten pozar coraz wiekszy juz normalnie od nas widac ogien jak mi sie uda to wkleje wam fotki co maz zrobil i wogole czuc dym bo wszystko idzie w nasza strone

[ Dodano: 2009-01-24, 18:56 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

24 sty 2009, 20:08

Maja od kwadransa śpi, ale straszny kaszel ją męczy :ico_olaboga: Biedulka moja mała.Położyłam ją wcześniej, była już strasznie marudna bo oczywiście w południe spała może z pół godzinki, na szczęście gorączka już ustąpiła, ale ten kaszel ją męczy, nie zjadła nawet wieczornej butli :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-24, 19:40 ]
Iwona, ten pożar to rzeczywiście nie przelewki :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość