Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2008, 23:38

Aleksandrowicz pisze:nosicie jeszcze do odbicia??
ja nie nosze,Wiki sobie usiadzie i jej sie odbija :-D
Aleksandrowicz pisze:nie marudził?? w ogóle jak to u Was tez jest??bo Alek jak chce spac a nie moze to jest bardzo marudny
u nas to samo czasami Wiki nie robi sobie 2 drzemki i marudzi marudzi,ale zazwyczaj spi 2 razy dziennie po 1,5 godz :-D ZMYKAM PA PA WEOLYCH SWIAT I BARDZO MOKREGO DYNGUSA PA PA Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 mar 2008, 00:10

ej czerwcoweczki nie uciekajcie
poczekajcie jeszcze na mnie co?????

zaczne od razu poki co nieco kojarze

ALa roznorodnosc u lelka to podstawa, on sie szybko nudzi jak mama :-D od pierwszych dni zycia sama go to tego przyzwyczailam wiec teraz mam za swoje :-D

lelek ma to samo ze spaniem.. zmeczony to i marudny, placzacy bleee
a inne dzieci ktore znam potrafia caly dzien z usmiechem przetrwac
no ale to dziewczynki, spokojne jak aniolki
hehe leos swoja aureolke dawno gdzies zagubil hihi

ja w kuchni niezla??? hihi :ico_puknij: lubie robic nowe proste obiadki i salatki hehe ale kucharka ze mnie taka se i powera tez mi brak
zdarzaja sie jednak wyjatki
kiedy spodziewam sie gosci uwielbiam tworzyc liste dan i robic cos pysznego i oryginalnego hihi

ksiazke dla lelka kupilam bo samej brak mi takie weny.. hihi niestety o alergikach nie wspominaja :ico_noniewiem:

madzia
ty jak zwykle szalejesz z menu hihi napewno bedzie pysznie
oj nie wiem czy my tacy zwariowani hihi a nawet normalni i calkiem spokojni :ico_oczko:
znam wiekszych swirow
np szaalona juli i krzysie hihi


kamila nasi maja podobne rozmiarowki hihi lelek tez ladnie wcina ale dwoch sloikow zupek mu nie daje hehe
choc dzis nie wiem czy by czasem ich nie wsunal, zjadl 190 gr, potem owoce i jeszcze buzie otwieral ale nie plakal hehe wiec bez przesady, nie ladowalam w niego wiecej
zreszta i tak wiecej nie mialam bo jadl w miescie w pokoju motherace hihi

dobrze ze wyniki ok :ico_brawa_01:

frydza znowu cie mezulek rozpieszcza hihi leos ma telefonik fisher price.. ale oczyw2iscie najbardziej zafascynowany komora mamy :ico_oczko:
swietna wikusia... chyba zmałpuje i jutro lelkowi takie zyczonka trzasne hihi

Ala pozytywna z was rodzinka.. Alus uroczy

edyta ja tez twoich fotek nie moge sie dopatrzec, takie sa mini mini

bewu gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiulka zyjesz :ico_brawa_01:

lucy super ze oliemu apetyt wrocil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-20, 23:16 ]
-indigo- pisze:
dziewczyny nawet nie wiecie jak fajnie jest miec tyle zaleglosci
jak za dawnych dobrych czasow
a mysle ze to sprawka aleksandrowicz hihi


Nie no ja się tak staram a Ty mnie nie doceniasz??


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-20, 23:33 ]
-indigo- pisze:W sumie dobrze, z TT wyłączą. odpocznie my sobie i nie będzie nas kusić. I nie będziezaległości hehe

sorki ale tez sie ucieszylam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a adas jeszcze bardziej bo przynajmniej nie bede siedziala z nosem w kompie hehe
no i tych zaleglosci nie bedzie


my dopiero 2 godziny temu dotarlismy do domu hihi
w poludnie pojechalam z kolezanka do centrum... szukalam zajaczkow dla dzieciaczkow a mym ich troche tutaj
w sobote wpadaja znajomi z blizniakami,
w niedziele jedziemy do watford(tam gdzie wczesniej mieszkalismy) tam odwiedzimy jednych znaajomnych z dwojka dzieciakow i drugich z dzieciaczkiem hehe
w poniedzialek przyjezdzaja z londynu inni znajomi z dwoma dziewczynkami
wiec kazdemu chcialam jakiego kroliczka i swiateczne łakocie zakupic hihi

lelek dostal sprzet to baniek mydlanych na poniedzialkowego dyngusa i
kuczaka chodzacego-spiewajacego hehe
a tatus zakupic mu kolejna plyte do usypiania tym razem arabic hihi :ico_puknij:

u nas nie ma zwyczaju zajaczka ale to calkiem milo i dlaczgoz by nie zaczac praktykowac nie?

no adas przyjechal do nas do miasta i razem z nami jeszcze polazil hihi kupilismy znajomym prezent na urodzinki hihi
i wracajac pojechalismy do nich zlozyc zyczonka hihi

w polskim sklepie zakupilismy pysznosci na swieta i zamowilismy strucle owocowa, i chalke z kruszonka hihi mi sie nie chce piec na maxa... ale adas zaproponowal ze karpatke upiecze hihi wiec sie ciesze
ja lubie robic salatki wiec temu sie oddam
i tym sposobme obowiazki zostaly rozdzielone
sprzatac nie musimy bo w tym tyg duzur maja wspolokatorzy
ktorzy juz w sb rano wyjezdzaja na swieta do znajomych wiec mamy wolna chate
jutro od rana zakaupki ostateczne, potem prezygotowania, a wieczorem chcemy isc do kosciola.. miejmy nadzieje ze lelek wyrzyma hihi
i w sb rani jedziemy na stacje po kumpla ktory z watford do nas przyjezdza, potem swiecenie jajeczek, spacer po centrum i popoludniu znajomi przyjade i zaczniemy swietowanie hihi
:ico_brawa_01:

lelus dzis spal do 10, najpoierw obudzil sie o 7.30 i po godzinie juz chetny do drzemki. chcialam go przetrzymac bo o 11 umowilam sie z kolezanka. ale lelek padl o 9 i ja z nim, jednym slowem zaspalismy hehe

a teraz ladnie zasnal w lozeczku hihi
pewnie zmeczony nadmiarem wrazen i chichotow hihi

aha zapomnialam...
wiecie co sie wczoraj stalo???
rano w lazience lelek wy[adl z fotelika samochodowego i uderzyl glowka o podloge, poleciala krewka z nosa :ico_placzek:
ale wszystko jest ok
prawie nie plakal... ufff

a z przyjemniejszych rzeczy
lelek juz raczkuje hihi moze nie tak porfesjonalnie
aale przebiera nozkami do przodu , nagralam to wam pokaze po swietach jak mu idzie


WSZYSTKIM CZERWCOWECZKOM ZYCZE RODZINNYCH CIEPLYCH SWIAT, KOLOROWYCH PISANEK, SMACZNYCH JAJEK, I KONIECZNIE MOKREGO DYNGUSKA HIHI

NIECH TE SWIETA BEDA Z JAJEM :ico_oczko:

BUZIOLE....


dobranoc
papa

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 mar 2008, 22:23

witajcie kobietki

przede wszystkim WESOłYCH SPOKOJNYCH śWIąT WAM żYCZę
u nas niestety są one mało spokojne\mała bierze zastrzyki - ma zapalenie oskrzeli... od wczoraj chodzę i ryczę i modlę się o poprawę... pielęgniarka przychodzi do zastrzyku dwa razy dziennie... mała kaszle raczej sucho, do tego rżężenia i furczenia, z trudem oddycha.. ale dziś jest mała poprawa więc cierpliwie czekam
pozatym jest wesoła choć je mniej

ech mowie wam rece opadaja :-(

ale staje juz sama chwile, tzn puszcza sie, stoi kilka sekund i robi bach

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 mar 2008, 07:51

Aleksandrowicz pisze:nosicie jeszcze do odbicia??
Magda - i tak sie tez zastanawiałam, a wtym czasie gdy Marcinek omijał drzemki w tym czasie nie był senny??? :ico_szoking: nie marudził?? :ico_szoking: w ogóle jak to u Was tez jest??bo Alek jak chce spac a nie moze to jest bardzo marudny :ico_sorki:


[ Dodano: 2008-03-24, 06:53 ]
Witam Aleksandrowicz moj maly zbytnio nie marudzi bawi sie kochany :):
co do odbicia to ja nie nosze on usiadzie i samo mu sie odbija :-D

A teraz uciekam wpadne wieczorem lub popoludniowej drzemce Marcinka to sie przywitam i wszystko opisze i wkleje zdjecia :-D

[ Dodano: 2008-03-24, 06:53 ]
Avisku kochana zycze Lauruni jak najszybciej powrotu do zdrowia :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-24, 06:54 ]
madziorka hihi pisze:aha zapomnialam...
wiecie co sie wczoraj stalo???
rano w lazience lelek wy[adl z fotelika samochodowego i uderzyl glowka o podloge, poleciala krewka z nosa
ale wszystko jest ok
prawie nie plakal... ufff
Madziorka ty tu nam takich rzeczy nie pisz....i jeszcze krew :ico_placzek: ja bym oszlala :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 mar 2008, 11:54

WITAM :-D o tt juz dziala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas super,swieta trwaja dzis na obiad braciszek z familia przyjezdza :-D :-D prezentow i kasiory Wiki nadostawala :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: Jajeczka w kosciolku Wiki poswiecila ,i zaczepiala dzieci wszystkim czesc pokazywala :ico_oczko: WKLEJE narazie 1 fotke Obrazek,i do jutra papa

[ Dodano: 2008-03-24, 10:55 ]
madziorka hihi napisał/a:
aha zapomnialam...
wiecie co sie wczoraj stalo???
rano w lazience lelek wy[adl z fotelika samochodowego i uderzyl glowka o podloge, poleciala krewka z nosa
ale wszystko jest ok
prawie nie plakal... ufff ojeju bied :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ny LELUS

[ Dodano: 2008-03-24, 10:58 ]
WIKI MIALA WCZORAJ 9 MIESIECY TO STAWIAMY Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-03-24, 11:06 ]
a z przyjemniejszych rzeczy
lelek juz raczkuje hihi moze nie tak porfesjonalnie
aale przebiera nozkami do przodu , nagralam to wam pokaze po swietach jak mu idzie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-24, 11:10 ]
avisek, duzo duzo zdrowka dla coreczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 mar 2008, 16:23

Witam :)
Na początku składam opóźnioone zyczonka Wielkanocne :ico_haha_02:

Kurcze jestem tak zabiegana, ze mam niewiele czasu, a jak mam chwilkę, to chcę poprostu usiąść i odpocząć w fotelu.. Ale mam juz wyrzuty sumienia, ze tak Was opuściłam. Więc jestem :))

Nie czytałam postów, jedynie zakodowałam sobie ,
ze Tomuś stawia pierwsze kroczki braaaaaaaaaaaaaaaawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My juz od 2 tygodni hodujemy 8 ząbek :-D :-D :-D :-D

U nas wszystko jakoś się toczy, mała rozrabia, stawia się i rozwija się jak torpeda. Codziennie nowe zakakujące odkrycia hehe.

30 marca mamy chrzest, więc jedziemy na Litwę juz we czwartek, po powrocie powklejam Wam zdjęcia z tego święta :-)

Narazie Wam pozostawiam zdjęcie naszej Chineczki :-D

Obrazek

postaram się wpadać częściej. Jest teraz u nas moja mama, a Karol okupuje komputer. Kurde jak nie motoryzacja, to ściągawki jakieś , albo Nasza kla sa :ico_zly: no nie ma go non stop. Ale postaram się wywalczyć dla Was kwadransik :ico_oczko:

Buziaczki papapa

[ Dodano: 2008-03-24, 15:24 ]
no i oczywiście Wikusi 100 lat :ico_tort:

aha witam nową kolezankę :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2008, 19:10

wesolych swiat :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 mar 2008, 00:41

madziorka hihi pisze:lelek juz raczkuje hihi moze nie tak porfesjonalnie
aale przebiera nozkami do przodu

Brat bliźniak to samo hehehehe...

Jestem padnięta.
Święta cudowne, rodzinne, wesołe, trochę popiłam nawet. No i sie skończyły szybko.
Wszystkiego naj...dla Wiki.
Avisku dla Laurki dużo dużo zdrówka. Strasznie mi jej żal sie zrobiło. NO i Ciebie również. Trzymaj sie dzielnie.
Alinko świetne zdjęcie hehe.

uciekam spać

Jutro może jakies fotki. Ups... nie może... przeciez obiecałam, więc na pewno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 mar 2008, 09:52

Witamy świątecznie
Obrazek

U nas święta mineły w rodzinnej spokojnej atmosferze :): z czego jestem bardzo zadowolona.
Wielki piatek spedzilismy jeszcze na zakupkach ...natomiast wielka sobota na gotowaniu co zajeło mi prawie caly dzien ale pozniej jak smakowalo :):
Popoludniu jak tatus wrócił z pracy poszlismy poswiecic koszyczek z jedzonkiem
Obrazek

Sniadanie wielkanocne zjedlismy w domku
Obrazek

Marcinkowi bardzo smakowala szyneczka hehe
Obrazek

Reszta dnia spedzilismy u rodzinki
Obrazek

Marcinek sprobowal pierwszy raz truskawke :):
Obrazek

Mamo troszke kwaśna hehehe
Obrazek

a lany poniedzialek siedzielismy w domku z obowiazkowym wyjsciem do parku na spacerek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak wygladal u nas lany poniedzialek ....nikogo nie bylo hehehe tradycja zanika :):
Obrazek

Ze smutnych rzeczy tylko tyle ze tesciowie nie odzywaja sie od 6 marca (ostatni tel byl 1 min) nawet w swieta nie zadzwonili co u Marcinka.

Natomiast od moejj rodzinki dostal prezenciki ze hohohoh tylko mama nie ma juz gdzie to chowac :):

[ Dodano: 2008-03-25, 08:56 ]
A i mam pyatnie jak zauwazylyscie moj Marcinek na kazdym zdjeciu ze sliniakiem bo strasznie sie slini ma 2 zabki i chyba te gorne mu ciagle sie przebijaja tylko ich nie widac Czy wasze dzieci tez sie tak slinia ??

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 mar 2008, 10:24

Cześć Madziu.
Śliczne zdjęcia.
Mój się tak bardzo nie ślini. MOże troszeczkę, co widac na niektórych zdjęciach hehe.
A teraz moja dawka obiecanych zdjęć.
Z aniołem stróżem w tle:
Obrazek
Eeee ta pisanka jakas twardawa:
Obrazek
Mój pierwszy rower od wuja:
Obrazek
Oto ja:
Obrazek
Zdjęcia pozowane.
Z rodzicami:
Obrazek
Tomuś z mamusią rodzona i chrzestną (moja siostra):
Obrazek
Takie mam jako-bajo:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość