Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

22 sty 2009, 10:57

jak tutaj pusto, forum umiera dziewczyny

[ Dodano: 2009-01-22, 09:59 ]
mój Kornel też jakis zachrypniety od trzech dni, nie wiem co mu jest. Jutro babcia przyjezdza a my z mężem idziemy na imprezę z kolegami od niego z pracy, ciekawe czy sie bedę dobrze bawić

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 sty 2009, 09:30

Witam!!!! Ale tu pustki :ico_szoking: Byłąm pare dni u mamy, już miałam dosyć tego siedzenia w domu i leczenia :-) No i jest lepiej tam się wyspałam, i podleczyłam. Martynka tylko ma troche jeszcze kaszel, a Matyldzia zdrowiutka. Ja troche jeszcze smarkam :-D Ale już jest wszystko na dobrej drodze :ico_haha_02: A za oknem brzydko, mgła nic niewidać. Ferie zaczynamy a tu dzieciaki śniegu niemają :ico_olaboga: Szkoda :-| Posiedze troche w domku i koło środy znowu pojade do mamy. A od ponedziałku na dwa dni biore blizniaki mojej koleżanki :-D więc bede miała czworo dzieci :-D A niech maja coś z tych ferii, oni są w wieku martynki, więc zabawy bedzie :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2009, 12:42

Wiitam na pustkowiu :-D
Fajnie Maziu że juz lepiej się czujecie u nas po anginie tylko kaszel nam został i też chyba juz dochodzimy do siebie :-)
Czekam nadal na odbiór domku tzn. walczymy z firmą o zaniedbania i niedociągnięcia jakoś idzie jak po grudzie :ico_noniewiem: jak już załatwie odbiór to chce otworzyc salon tipserski. W poniedziałek mam egzamin na prawo jazdy powtórny - ciekawe jak to będzie :-)
Wracajcie laseczki bo tu pusto i smutno tylko Mazia prowadzi dzielnie :ico_brawa_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 sty 2009, 14:23

No powiem ci edulitko że masz taki sam problem co moja kolezanka. Z odbiorem domu mieszkają w nim już rok i teraz muszą jeszcze zmienić drzwi do łazienek bo im niechcą tego domu odebrać. Koleżanka się wkurza, bo co roku drzwi zmienia. A ci co im budowali zrobili za małe wejście do łazienki.No ale drzwi już zamówiła u mojego męza, i bedziemiała je w lutym gorzej jak przyjdzie znowu facet sprawdzić czy ma już je zrobione to dostanie kare ok 1000zł. Bo miała już je mieć zrobione pół roku temu :ico_olaboga: No ja zaczełam dopiero chodzić na prawo jazdy byłam już dwa razy, mam nadzieje że do wakacji się wyrobie :-D Matyldzie położyłam spać ale płacze niechce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2009, 15:11

Ja sam kurs robiłam pół roku - bo zawsze cos mi wypadalo a to nie miałam z kim Niki zostawic a to inne sprawy - a juz chciałabym jeżdzić sobie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

25 sty 2009, 20:22

Hej!
Wczoraj napisałam mega posta i co?? I wcięło go :ico_zly: Dziś będzie krócej. U nas ok, za 3 tygodnie ferie :-D Jestem obecnie trochę "pociągająca" :ico_chory: , na szczęście to tylko katar. Maciej jest zdrowy :-) , ale poczęstował przeziębieniem mnie i ... dziadków.
edulita, wy to macie z tym domem :ico_olaboga: A paznokciowy interes, to świetny interes, tylko żałuję, że ja nie skorzystam :ico_placzek:
maziu, a jak twoje dziewczynki??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 sty 2009, 22:25

Edulita fajna ta stronka, podobają mi się te paznokietki, Maziu no masakra co z tymi choróbskami u Was, mam nadzieję, że już lepiej
Edulita powodzenia na egzaminie
Chloe dużo zdrówka
u nas też masakra Jaś po zastrzykach dogorewa na antybiotyku w zawiesinach, za to ja właśnie zaczynam zastrzykową terapię mam L-4 tylko jak w domu chorować :ico_olaboga:

Mery jak tam impreza?

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

26 sty 2009, 09:20

Dzien dobry to i my mozemy sie wkupic w wasze laski z :ico_kawa: ? Amelka 4 pazdziernik 2006 i mama :-D Pozdrawiamy

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 sty 2009, 10:03

Witam!!!! Ojjjjjjj cos kuleje te nasze tt :ico_olaboga: Witam Amelke i mame :-) Moje dziewczyny supe, już bez kaszelku bez katarku :-) Tez własnie rozpoczeły się u nas ferie, dziś ide po dzieciaki od koleżanki i będe miała czwórke :ico_haha_01: Będzie wesoło.Riterko kuruj sie kuruj :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 sty 2009, 13:16

GraziekPiotrek, witaj! pisz coś o was
Mazia dzięki, będę się kurować i życzę miłej zabawy w powiększonym gronie

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość