dzidzius
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2009, 13:00

Strach o ojcostwo

26 sty 2009, 13:19

Chcialabym sie podzielić z Paniami moja historia i prosilabym o doradzenie jesli tylko to mozliwe a nie od razu skrytykowanie za moje czyny. Otorz jestem w 7 miesiacu ciąży i mam ukochanego męża....Od jakies 5 miesiecy staralismy sie o dzidziusia ale nam nie wychodzilo...W koncu nadszedl ten miesiac lipiec kiedy akurat bardzo zle sie zachowalam w stosunku do męża i samej siebie.... ALe to za chwile.... W tym miesiacu lipcu równiez staralismy sie o dzidziusia dość często, regularnie. Moje cykle są zazwyczaj regularne i trwaja 30 dni. Miesiaczke ostatnia mialam 29 czerwca..... Nie wiem co mnie ponioslo i nie wiem co mna kierowalo ale dzisiaj bardzo tego żaluje ale mialam romans z pewnym panem z tym że ten romans polegal na dotykaniu miejsc intymnych do czasu do dnia 25 lipca gdzie nie nazwe tego wspolżyciem pełnym tylko badzo chwilowym....wspólżylam z nim ale prosze sie smiac ze mnie lub mnie ale to trwalo doslownie kilknascie sekund bo "oprzytomnialam" i zrozumialam ze nie moge sie tak zachowywac bo ranie mojego męża... Nie bylo przy tym zadnego wytrysku ale jakies 2 godziny przed tym chwilowym wspolzyciem dogodziłam mu.... Tydzien pozniej zrobilam test ciążowy i wyszedl pozytywny i był bardzo wyrazny... Powiedzcie mi co Wy na ten temat sądzicie. Dla mnie wieksze prawdopodobienstwo ze dzidzia jest mojego męża ale prosze mi uwierzyc ze strach o tym z moze nie byc jego mnie paraliżuje. Czy jest mozliwe zajscie w ciąże 4 dni przed planowaną miesiaczka bez zadnego wytrysku?Jestem tak zla na siebie i przechodza mi glupie mysli ze Bóg chce mnie skarać i to dziecko jest tego pana...Z góry dziekuje za odpisanie i za zrozumienie...Prosze postawic sie w mojej sytuacji..Ale tak wiem MAM TO NA WLASNE ZYCZENIE...

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 sty 2009, 13:31

dzidzius, nieciekawa sytuacja ..........moim zdnaniem to dziecko twojego meza .......rozumiem ze mąz nie wie nic o twoim romansie??? Szczerze to tylko testy na ojcoswto dadza ci pewnosc .....naprawde nieciekawa sprawa

dzidzius
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2009, 13:00

26 sty 2009, 13:38

Dziekuje za odpowiedz. Dla mnie tez jest wieksze prawdopodobienstwo jest ze to dziecko mojego męza poniewaz wspolzylismy regularnie w miesiacu a z tamtym panem niby wspolzylam 4 dni przed planowana miesiaczka i bez wytrysku a owulacja jest w polowie cyklu ale boje sie ze Bóg chce mnie ukarać i ze moja córcia okaze sie tego pana :/. Wszyscy mi mowia ze to niemozliwe ale natura wszystko potrafi zdzialac...

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

26 sty 2009, 13:38

Jezeli to bylo tylko raz i tak jak mowisz tydzien pozniej zrobilas test ciazowy, to nie sadze, zeby mogl wyjsc wyrazny. Od 4 do nawet 10 dni zarodek zagniezdza sie w macicy a wtedy testy nie pokazuja ciazy. Moim zdaniem to jest dziecko twojego meza.

dzidzius
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2009, 13:00

26 sty 2009, 13:45

Megi tez mi sie tak od poczatku wydawalo ale gdzies w tej glowie chodzą głupie mysli;/ Dziekuje

Awatar użytkownika
minula
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 13 sie 2008, 17:13

26 sty 2009, 14:13

Witam
dzidzius moim zdaniem 4 dni przed @ to sa bardzo marne szanse na ciaze tym bardziej ze pisalas ze masz cykle regularne , wiec to raczej dziecko twojego meza

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 sty 2009, 14:45

dzidzius, mi tez sie wydaje ze nosisz dziecko swojego meza nie martw sie wszystko bedzie w porzadku

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

26 sty 2009, 14:57

ja tez uważam ze nie ma możliwości aby to dziecko było tego faceta.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

26 sty 2009, 15:12

dzidzius, wspolczuje Ci tylko tych nerwow i niepotrzebnego stresu :ico_olaboga: Dziecko zapewne jest Twojego meza - wydaje mi sie ze wystarczajaca kara jest zadreczanie sie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

26 sty 2009, 17:16

dzidzius, mi też się tak wydaje że to wasze dzidzi jest
a nie z przypadku
Spokoju życzę i zdrowego bobaska :)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość