Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 sty 2009, 19:16

hejka no my po lekarzu dzieki za zyczonka zdrowia !!! i porady mam to jest super że mozna się kogoś poradzić!!!
Więc zaczne od tego ze Kamil jest zupełnie zdrowy ale nie uwierzycie idą mu kolejne OSTATNIE 4 ZĘBY!!!!!!!!! :ico_szoking: 5
nasza pani doktur powiedziała ze sie jeszcze chyba nie spotkała aby 13 miesiecznemu dziecku wychodziły 5 :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ze są to w zasadzie najwieksze ząbki to dla tego tak ciężko przechodzą je dzieci ale wiadomo strsze dzieciaczki przechodzą to lżej!!!
Oj mówie wam masakra już mam dość tych zębów ale z drugiej strony niech już wyjdą i bedziemy mieli z głowy!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pinko, zdięcia z roczku rewelka , Uleńka wygladała prześlicznie a no i Ty oczywiście jak ładniutko wygladałaś w małej czarnej......sukienusi!!


Dziewczyny ciesze się że to tylko zęby......... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mariola pisze:Witam was a ja mam grype goraczke i niestety chode do pracy bo 3 dziewczyny maja po 40 stopni i zwolnieni lekarskie spadam tylko chcialam wam napisac

Oj kurcze Mariolka to kuruj się kobitko i uważaj na Amelke żeby nie załapała od ciebie!!
A miałam wam jeszcze napisać niestety kleik ryzowy wyladował na mamie z wielkim pluuuu fuuuuu, dałam mu kinder kanapke ----blllle też nie zjadał, zjadł 3 kosteczki kinder czekoladki no i danonka.
Potem poszedł spać spał 1,5h no i oczywiście przespał lekarza ale całe szczęście babeczki nas tam znają i przesuneły nas na 16 , a jak Kamilek się obudził o tej 15:30 to zjadł słoiczek takiej delikatnej jarzynówki i wtedy mi ulżyło wiedziałam ze już bedzie lepiej....!!!!!
ok spadam
a jeszcze Kamil dostał takie saszetki do rozpuszczenia do picia na wzmocnienie jakies tam elektrolity , bakterie i witaminy nieby ma to smak bananowy ale jest tak ochydne jakies takie słodko-słone ze ten nie chce tego pić masakra nie mam pojecia jak mam go przkonac do wypicia tego blllle !! A no i jak by miała jeszcze biegunke to mam dac mu smekte-fuj następne bllllee do picia. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 sty 2009, 20:13

Assik, no całe szczęście, że to tylko ząbki. Od razu mniej zmartwień. Wyjdą mu te ząbki i szybciej będziesz miała z głowy no i Kamilek też. U nas jeszcze wiele przed nami.
No i co nie co już zaczął jeść, to dobrze.

Rafał w pracy, Norbi się bawi.. przede mną samotny wieczór. Wczoraj nie obejrzałam, ale dzisiaj obejrzę ten film.

A.. jeszcze:
pinko pisze:Klaudia, widzę, że Ty jeszcze po mnie na necie byłaś, a spać miałaś wcześnie... heheheh.
A bo ja tak zawsze.. obiecuję sobie, że pójdę wcześniej spać a zawsze czymś się zajmę i patrzę północ dochodzi :ico_puknij:

[ Dodano: 26 Styczeń 2009, 19:39 ]
Idę Norbercika do wanny wrzucić.. wykąpać malucha mojego Obrazek

[ Dodano: 26 Styczeń 2009, 20:38 ]
My już po kąpieli.. a żadnej tu nie było przez ten czas. Na Wspólnej się skończyło, Norbercik kaszę już zjadł więc idziemy umyć te 6 zębalków i położyć spać.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 21:59

Dzięki za miłe słowa odnośnie zdjęć :-) :ico_wstydzioch:
Mariola, kuruj się, nie zaraz dziewczynek, jak masz gorączkę, to nie wiem czy to dobrze, żebyś do pracy szła... zdrowie najważniejsze, inne poszły na zwolnienie, to Ty się nie przejmuj też i wracaj szybciutko do zdrowia.
Asikk, biedny Kamilek, ale masz rację, teraz się pomęczycie a potem będzie spokój, niech szybko mu wychodzą i niech już się nie męczy :ico_sorki:
Asikk pisze:Ty oczywiście jak ładniutko wygladałaś w małej czarnej......sukienusi!!

Dziękuję :ico_wstydzioch: To spódniczka i bluzka, ale na zdjęciach tak wygląda, jakby to kiecka była :-)
CleoShe pisze:A bo ja tak zawsze.. obiecuję sobie, że pójdę wcześniej spać a zawsze czymś się zajmę i patrzę północ dochodzi :ico_puknij:

Hehehe, ja mam dokładnie tak samo, codziennie obiecuję sobie, że o 22 najpóźniej idę spać, a potem patrzę na zegarek, a to już północ ;-)

Ulek też już wykąpana i śpi, zasnęła dzisiaj szybko, nawet mojej ręki nie potrzebowała trzymać... Dzisiaj wyczułam u niej dwa kolejne ząbale, musiały się wybić parę dni temu. Ach i muszę się jeszcze pochwalić, od jakiegoś czasu Ula pokazuje jaka duża jest, podnosi tak wysoko rączki, jak się jej powie "pokaż jaka duża jesteś" , śmieje się przy tym tak słodziutko :-)

Jarek pojechał odwieźć do moich rodziców szklanki i talerzyki, które od nich pożyczałam na imprezę i taborety, mam nadzieję, że nic mu się nie pobije....

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 sty 2009, 22:18

Mój misio już śpi.. bardzo szybciutko usnął. Chwilkę posmyrałam go po łapce i zaraz już nie musiałam. Wyszłam z pokoju. Zjadłam sobie kolację, zaraz chyba pójdę się umyć i może pójdę do pokoju w łóżku sobie zaległy film obejrzę. Ale chwilkę jeszcze posiedzę tu bo herbatkę dopijam.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 22:27

To się przyłączam z herbatką, Jarek zrobił wieczorem icetea i jest pyszna :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2009, 22:31

moja majka dopiero przed chwilka usnela

ja sie dolacze do herbatki ale z slodka bulka :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 sty 2009, 22:32

pinko pisze:To się przyłączam z herbatką, Jarek zrobił wieczorem icetea i jest pyszna :-)

Ja uwielbiam słodką herbatkę z cytryną - mam to chyba po tacie i dziadku.

[ Dodano: 26 Styczeń 2009, 21:33 ]
iwona83 pisze:a sie dolacze do herbatki ale z slodka bulka :-D

A zapraszamy, tylko podziel się tą bułką :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 22:39

Ja mam słonecznik, jeśli macie ochotę, dziobię go żeby nie wciągać sałatki... ;-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2009, 22:40

prosze sie czestowac u mnie cieplych buleczek pod dostatkiem

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 sty 2009, 22:41

Ja czuje się niedojedzona i zastanawiam się co by tu wciągnąć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26 Styczeń 2009, 21:46 ]
iwona83 pisze:prosze sie czestowac u mnie cieplych buleczek pod dostatkiem

Mąż z pracy przyniósł? :ico_oczko:
Rafał już nie przynosi bo była akcja, że zwolnili kolesia za wynoszenie z pracy - totalny bezsens.. tyle rzeczy co się tam marnuje, co wyrzucają bo np. na głupim kartonie naklejki nie ma a oni nawet tego nie mogą wziąć :ico_olaboga: A mówił Rafał właśnie dzisiaj, że tyle nowych rzeczy mają :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość