Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 sty 2009, 15:56

cyn.inspiration pisze:O miejscu zadecydyja tez ceny, m.in. zzo. Zadnej połoznej nie wykupie bomnie na to nie stac.
ja za nic nie płaciłam i nie wykupowałam położnej tak jak piszesz. Jeśli chodzi o znieczulenie to ja osobiście nie chciałam od samego początku więc o to nawet się nie dowiadywałam jakie sa ceny :ico_noniewiem:

aga29 pisze:Ostatnia partia rzeczy dla dziecka uszykowana
pozazdrościc tylko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ploya
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 22 paź 2008, 13:37

26 sty 2009, 00:05

ja natomiast przegladam szpitale w internecie i w Elblągu w wojskowym np nie trzeba placic za zmieczulenie , porod rodzinny tez jest bezplatny , slyszalam takze od kolezanek dobre opinie na temat tego szpitala , ze nawet polozne sa przyjemne :)

ploya
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 22 paź 2008, 13:37

26 sty 2009, 13:53

a tak w ogole to macie juz wybrany szpital.?

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

26 sty 2009, 13:54

cyn.inspiration pisze:warszawa to najgorsze miejsce do rodzenia
może i nie najgorsze, ale jak trafi sie akurat na porę gdzie dużo kobiet rodzi to ciasno we wszystkich szpitalach i robi sie tzw. masówka a wtedy opieka nie jest tak dobra jak w szpitalu gdzie nia ma takiego natłoku rodzących...

[ Dodano: 2009-01-26, 12:55 ]
ploya pisze:a tak w ogole to macie juz wybrany szpital.?
tak - dużego wyboru nie miałam bo w Edim mam tylko 2 szpitale w których moge rodzić więc wybór nie był trudny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

26 sty 2009, 14:09

u mnie jest tylko jeden szpital więc wybierac nie musiałam. :-D

kingula116
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2008, 13:30

26 sty 2009, 20:52

WITAM mamusie marca ciesze sie ze was tak duzo ja tez spodziewam sie dzidzie na 20 marca chodz wiem czuje ze bedzie wczesniej zapraszam was na moje gg 9518686 hmm strasznie spuchly mi rece palce i bola przy zginaniu szczegolnie wieczorem i w nocu uuuuu tez macie taki problem a dotego mam nadcisnienie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 sty 2009, 07:39

Ja na początku lutego myślę że sobie poszykuje wszystko i zobacze co mam a czego jeszcze mi brakuje. Wtedy też zacznę pakować sobie torbe do szpitala - lepiej wcześniej niż za późno. Ja nowych ciuszków prać nie będę :ico_noniewiem: a te co miałam kilka po Madzi (zostawiłam na pamiątke torche naszych ulubionych) zagieneły w tej paczce z PL :ico_zly: Ale jestem wsciekła o tą paczkę :ico_zly: Jak dotąd nie zadzwonili czyli dalej nic nie wiedzą co się z nią stało :ico_zly: No i ten śpiworek tam był i prezenty dla Madzi na urodzinki które już lada dzień będą :ico_placzek:

A macie juz kupione kosmetyki dla dzidzi? Ja jeszcze nic z tych rzeczy nie mam, ale to kupię pewnie dopiero pod koniec lutego czy nawet na początku marca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

27 sty 2009, 09:04

Ania_R ja kosmetyki to chyba zostawię mężowi do kupienia :-) Najwyżej pieluszki kupie.
Też by się zdenerwowała na tą paczkę, ale może się jeszcze znajdzie. Oby :ico_sorki:
kingula116 ręce mi nie puchną, ale stopy strasznie jak wstanę rano to tak jakbym nie wiem ile kilometrów zrobiła.
Jakiś mam w tym tygodniu lęk i najchętniej to bym już się spakowała do szpitala. Boję się że wcześniej rodzić zacznę. Tak jakoś mi się uroiło w tym tygodniu.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 sty 2009, 11:46

cześć dziewczyny

aga29, ale z tym pakowaniem i lękiem to ja też ostatnio tak mam, juz mi sie nawet to po nocy śni, może po prostu zaczynamy sie do tego przygotowywac i stąd sie to bierze

Ania_R, oby paczka sie znalazła :ico_sorki:

ja wczoraj posegregowałam ciuszki i jutro zamierzam rozpocząć pranie. A co do kosmetyków to my kupimy wcześniej - to co ważniejsze i potrzebne a reszta to wyjdzie w praniu i trzeba bedzie na bierząco kupować

U nas są dwa szpitale do wyboru wiec wybór prosty, chociaz przeraziłam sie po ostatniej wizycie na ktg jakie położne potrafią być okrutne. Oby tylko na taką nie trafić :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 sty 2009, 13:28

cyn.inspiration, na skurcze to magnez trzeba jeść

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość