Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 mar 2008, 14:13

Bardzo dziekuje dziewczynki za zyczonka :-)

Maggie pisze:Maggie, avatarek boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: laseczka z Ciebie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Popieram, wyszłaś bąbowo!!! :ico_brawa_01:

Aginka, Jakie śliczne zdjęcie, jaki dumny starszy braciszek z Kacperka, że moze z siostra isc swiecic :-) . A jak slicznie malwinka koszyczek niesie :ico_brawa_01: . Moja Asia co prawda swiecic nie była, bo u nas bylo bardzo zimno i deszcz padal, ale jak jej da,lam koszyczek, to wymachiwala nim na wszysktie strony :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-24, 13:18 ]
W podpisie to zdjecie Asi z wczoraj :-)

A tu Asiula zerkajaca do naszego wspolnego koszyka :-)
Obrazek

Jeszcze jakies zdjecia powklejam potem :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 mar 2008, 14:21

Maggie pisze:bo reszta do bani

i tak nie wierze :ico_puknij: :ico_oczko: :ico_oczko:

Śliczna fotka Aśki z koszyczkem

Aginka, fotka twoich pociech super jacy idą dumni z tymi koszyczkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 mar 2008, 14:27

Śliczna fotka Aśki z koszyczkem


dziekuje w imieniu Asi :-)

A tu mam cos dla Was ode mnie: http://oblej.pl/119487 :-)

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

24 mar 2008, 17:45

Dzien dobry Kochane Psiapsiolki?


Wpierw spoznione ( bo okazalo sie ze tik-tak zamkniety na czas swiat :ico_noniewiem: ) ale prosto z serducha:

Smutki niech znikaja, bo juz swieta nastaja !
Zdrowia, szczescia, pomyslnosci
zajac z jajkiem niech zagosci,
woda leje strumieniami z
NAJLEPSZYMI ZYCZENIAMI ! :ico_buziaczki_big:

Nie bylo nas troche ...
Maggie ... bidulko! to rzeczywiscie nie zciekawie z tym woreczkiem ... wierze , ze musialo bolec bardziej niz niejeden porod :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Trzymaj sie Kochana!
A Antos wyglada :one: i Ty wkoncu usmiechnieta na zdjeciu :-D :one:

Kristi ... oj a ty jak zwykle pracusiu nie oszczedzalas siebie z tym sprzataniem :ico_haha_02: ... sliczne zdjecia w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aginka ... niesamowite sa te Twoje smerfy ... super razem wygladaja ... a Malwinka tez juz mniej dziecinna :ico_haha_01: rosna te nasze szkraby

Barbara ... swietny avatarek ... bardzo podoba mi sie zdjecie Asiuli zerkajacej do koszyczka :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Justynka ... a wlasnie dawno juz nie wklejalas zdjec Ady i swoich :027:

WSZYSTKIM DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA :ico_sorki: :ico_haha_02:


U nas takze pogoda poplatana zimno i snmieg pada na przemian z deszczem brrrr ...

[ Dodano: 2008-03-24, 17:05 ]
a to zdjecia brzuszka zrobione tydz ... zapomnialam lampe wylaczyc :ico_wstydzioch:
Obrazek
tak mam wrazenie, ze w pierwszych miesiacach byl wiekszy ten brzusio , ale to chyba sprawka ciazowych wzdec :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:
i jeszcze z dzis
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 mar 2008, 18:19

Basia, śliczne zdjęcie Asiulki zerkającej do koszyczka, no i ładna swięconka.
diem no wreszcie zajrzałas, dzięki za komplementa, no i brzusio naprawdę śliczny...i juz naprawdę duży :ico_brawa_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

24 mar 2008, 18:36

Maggie pisze:diem no wreszcie zajrzałas, dzięki za komplementa, no i brzusio naprawdę śliczny...i juz naprawdę duży

i ja dziekuje Maggie :ico_wstydzioch: :-D

Przepraszam, ze tak sporadycznie ostatnio zagladam :ico_wstydzioch: na prawde jest mi z tego powodu troche niezrecznie, ale staram sie nei psedzac za duzo czasu przed kompem , bo trace kontrole pozniej nad calym dniem ... niestety ... musze byc na biezaco z domem czyli sniadanka, obiadki, spacerki, sprzatanie i zabawy i odpoczynek ... ostatnio w koncu zaczelam na nowo czytac ( wczesniej nie potrafilam sie skupic) takze dostzregam plusy nieczatowania ...
Na biezaco jednak czytam i nie przestane zagladac :-D przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :027:

A co do brzusia ... juz duzy i nawet od kilku dni mam wrazenie rozpoznaje delikatne musniecia ... ale dopiero tak z atydzien lub dwa odczuje prawdziwe przeciaganie sie i male kopniaczki :ico_haha_01: :-D juz nie moge sie doczekac ,,,

Kourosh zas ... OD 10 DNI JEST CALKOWICIE BEZ ''CYCA'' :509:
jak pamietacie odstawianie odbylo sie juz dawno temu , jednak w nocy synus domagal sie spania przy piersi ...wiec nie bylo to calkowite odcycowanie ... teraz zas zasypia w 5 min :ico_szoking: bez mleka, bez piersi
opowiadam jemu historyjke o Misiu i Kourosh zasypia wtulony tuz przy mnie :ico_oczko: jestem w szoku ... nie obylo sie bez placzu ...w pierwssze dwie noce plakalismy oboje ... bylo ciezko ... ale teraz jest juz tylko lepiej :ico_oczko:
jestem taka dumna z syn i z siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 mar 2008, 20:53

Barbara ... swietny avatarek ... bardzo podoba mi sie zdjecie Asiuli zerkajacej do koszyczka :ico_brawa_01:
Maggie pisze:Basia, śliczne zdjęcie Asiulki zerkającej do koszyczka, no i ładna swięconka.


Dziekuje bardzo dziewczynki :ico_wstydzioch:

diem, brzusio masz sliczny :ico_brawa_01:

Kourosh zas ... OD 10 DNI JEST CALKOWICIE BEZ ''CYCA'' :509:


Ogromne :ico_brawa_01: dla Was obu. Bardzo sie ciesze, ze sie Wam udalo!!!

diem pisze:teraz zas zasypia w 5 min :ico_szoking: bez mleka, bez piersi


jeszcze raz ogromne :ico_brawa_01:
Moja Asia ostatnio to w dzien spi tylko 1h i okolo 7:00 po kapieli tez pada prawie natychmiast :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 mar 2008, 21:39

diem no ja Cie rozumiem z tym odzwyczajaniem się od kompa...ale na miłość boska nie odzwyczajaj się od nas :-D hehe oczywiście żartuje,
Pisz jak często będziesz mogła...
Kochana brawa za odcycowanie, oczywiście dla Ciebie i dl;a Naszego bohatera Kourosha,
i dla maluszka za musniecią :ico_brawa_01:

A mój Misio dostał gorączki, już spi biedactwo oje kopchane, bez kapieli dzisiaj, bo cos nam ciepłej wody zabrakło...ni ma i już.
mama-emilki pisze:Emilka (odpukać) od paru dni śpi w dzień po 2 godzinki :ico_szoking:

Gabi, Antos też coś już długi czas tak śpi...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 mar 2008, 21:42

Witajcie Kochane
I ja tez sie za wami stesknilam tak chocby mi czegos brakowalo i ciesze sie ze juz TT dziala :ico_brawa_01:
U nas swieta minely fajnie,w sobote moj mezulek poszedl wieczorkiem do kosciola i poswiecil,a w niedziele juz mielismy super wielkanocne sniadanko i pozniej na obiad poszlismy do tesciow.. bylo tak srednioo .. nie za bardzo mi sie podobalo.. i niechcialam isc dzisiaj do nich.. ale moj maz chcial i poszlismy.. i bylo dzisiaj naprawde super :ico_brawa_01: Mala sie pobawila ze wszystkimi,nawet tesc juz byl do mnie mily.. i normalnie ze mna rozmawial jakby nigdy nic sie nie stalo..ale to typowe do niego wiec juz przywyklam,pozatym tesciowa tez byla milutka i fajnie sobie pogadalysmy ogulnie bylo ok.
Chce sie wam pochwalic ze moja Nicolinka ostatnio zaczyna mowic slowa po niemiecku mowi juz: Oma(babcia),Opa(dziadek),Bejbi(dziecko) tak mowi na swojego braciszka Bijbi to jej ulubione slowko zaraz po mamie :ico_oczko: i ciesze sie bo tych slowek jest coraz wiecej i tak kazdego dnia cos nowego powie jakies slowo nowe :ico_brawa_01: i pochwale sie wam jeszcze ze moja coreczka sama juz umie zjesc jogurt.. :ico_brawa_01: siedzi w swoim krzeselku przy stoliczku i lyzeczka sama je jogurt pozniej wam wkleje fotki
A moj Marcusek ladnie rosnie i przybiera na wadze i sie ladnie rozglada i ladnie spi,a ostatnio ma kolki ale nie czesto.. tak raz na dzien i to tez nie za kazdym razem :ico_oczko: :ico_noniewiem:
Ide do mezusia wybaczcie ze tak tylko w skrocie i o sobie ale napisze wiecej jak mala uspie ok bo mam ja na kolanach buziaczki dla was do pozniej papa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 mar 2008, 21:58

Kristi, wielkie braw a dla Nicoli za nowe słówka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ada mówi z nowych słówek : stój ,jajo ,kiki to są kitki :-D ,koki czyli kurki :-D ,topki to rajstopki hihi :-D

Czekam aż maż pozgrywa mi zdjęcia to powsawiam.

[ Dodano: 2008-03-24, 20:59 ]
Basiu ale słodka foteczka Asi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość