Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sty 2009, 20:50

Agusia no to wspolczuje Ci okresu :ico_noniewiem:
No dziewczyny ja tez jeszcze narazie w glebokim bede :ico_noniewiem: wozic bo cieplej no i Igol nie siedzi jeszcze sam :ico_noniewiem: ale w sumie to spacerowke mam kladziona na plasko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 sty 2009, 21:59

Witam Was serdecznie :) ja tylko na chwile bo dzis dowiedzialam sie, ze jutro mam termin egzaminu na ktorym mnie nie bylo tydzien temu, a dodatkowo jeszcze jeden wiec musze sie pouczyc :/ fujj a tak mi sie nie chce, ze masakra! Wole sie opiekowac Nina :) i patrzec na nia godzinami!

Zatem musze sie Wam pochwalic :D pojechalam na uczelnie, po 5h wracam zmeczona i glodna a tu moj maz pierwszy raz w zyciu zrobil mieso, ziemniaki i salatke :D (zdarzalo mu sie robic spaghetti albo cos w tym stylu :)) na dodatek, pranie zrobione, naczynia wsadzone do zmywarki :P Nina po godzinnym spacerku z nim, najedzona, napojona :O bylam w ciezkim szoku! Byl prawie tak dobry jak ja :PP ale powiedzial, ze praca jest latwiejsza :D chociaz tyle :) Teraz doceni to co robie :))))

No nic zabieram sie do nauki (Zirca - ladne wlosy :) fajny kolor, mam nadzieje, ze moja cora taki bedzie miala jak troche podrosnie :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 sty 2009, 22:15

my jutro jedziemy do kardiologa i bardzo sie boje co powiedzą cały czas sie starałam o tym nie myśleć i byc pozytywnie nastawiona ale dzisiaj to cały dzien chodze jakas nerwowa i ciagle mysle co jutro wyjdzie na badaniach :ico_noniewiem: Antek jest taki słodki i nic nie daje znać ze coś mu dolega , tylko na kazdej wizycie u pani dr jak mu bada serduszko to mówi ze najgorsze to zwęzenie tętnic :ico_placzek: :ico_placzek: jutro bedzie cięzki dzien trzymajcie za nas :ico_noniewiem:
yoanna kochana życze owocnej nauki i samych piątek :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 sty 2009, 22:53

slonko2008, będzie dobrze Kochana!!!! Antek to mały terminator, nie da sie :ico_brawa_01:
yoanna, powodzenia na egzaminie. Gratuluję Małżowina, niesamowity jest...mój co najwyzej wstawi pizze do piekarnika, naczynia umył ze 3-4 razy.....
dzieki za komplementy. Aż dziwne, bo nie farbowałam. Trachnełam tylko grzywke i ta zmiana ułozenia ujawniła jakieś jasne pasma :-D
mmarta81, ja tez mam spacerówke kładzioną na płasko,ale my nie mamy gondoli, tylko jeździmy w zestawie tour, czyli z fotelikiem. W samej spacerówce tez mi się zdarzało, ale Al się bał przestrzeni :ico_oczko: teraz jest większy, strasznie zainteresowany otaczającym swiatem, więc pewnie z kolei sie wścieknie że na płasko lezy :-D całe szczęscie najczęściej i tak nosze w chuście i problem rozwiązany :ico_oczko:

kupiłam dzis Baby rice i zdecydowałam sie spróbować. Skonsultowałam sprawe z Mamą i Tesciową, zarówno ja jak i mój Małż w wieku Ala jedlismy juz inne rzeczy, tez z tego powodu że bylismy olbrzymkami :ico_oczko: myslę że jedna łyzeczka go nie zabije....na razie tylko ten kleik ryzowy, może kaszki.... warzywa i owoce dopiero 5,5 miesiąca

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 sty 2009, 23:49

miszkakochana dzięki no to po sprawie moja tylko na cycu

Co prawda butle daje jej z moim mleczkiem ale w godzinach popoluniowych tak ja ucze bo tak z babcia bedzie jak bede w pracy ale ona walczy z butla choc powiem ze dzis o 21 po raz pierwszy jej dalam bo mialam duzo odciagnietego pokarmu i dalam jej z takiej taniej butelki z biedronki smoczek jest w niej tez silikonowy ale dziorke troszke chyba wieksza niz te taz Aventu a tez napisane bylo o 0-6 miesiecy czyli butla poczatkowa i wiecie co w nie cale dziesieć minut wydoila 160ml :ico_brawa_01: jutro sprawdze czy z tej butli tez jej znow tak dobrze pujdzie :ico_sorki:
Ja miesiaczki jeszcze nie dostalam ale dowiedzialam sie ze jak karmi sie piersia to mozesz nie dostawac do tad do kad karmisz :ico_oczko: mnie to z jednej strony pasi nie uzerac sie z ta @ ale z drugiej strony to troche strach czy sie nie zaciazy :ico_ciezarowka: bo niewiadomo kiedy sa wkoncu te dni plodne a kiedy nie :ico_olaboga: yoanna, Powodzonka kochana na egzaminie i gratulacje dla męzusia za taki wklad :ico_brawa_01:
No dziewczyny ja tez jeszcze narazie w glebokim bede
ja tak samo na wiosne przerzucimy sie na spacerowke
slonko2008, kochana napewno wszystko bedzie ok Anteczek jest takim silnym duzym chlopczykiem i ma mocne serduszko :ico_oczko: Mysl pozytywnie i zobaczysz ze jutro badanie wypadnie pomyslnie :ico_oczko: MOCNO TRZYMAMY ZA TO :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-26, 22:55 ]
zirca, Ja juz dalam Weronisi kaszke bananowa na moim mleku i powiem ci ze wszystko ok pare lyzeczek zjadla i nawet jej sie podobalo tak jak obralam marchewke i dalam jej do raczki to polizala ja pare razy i jak jej zabralam to zaczela plakac znow jej oddalam i ona sobie ja tak cyckala i chyba bedzie lubila marcheweczke :ico_oczko:
Mysle ze po troszenku mozna sprobowac pewnych rzeczy podac malenstwu zobaczyc ja puzniej kupki i jak dziecko zareaguje na to :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 sty 2009, 10:09

czesc dziewyczyny ja mmam chwile czasu bo myszke nakarmilam mlekeim sztucznym i usnela :-D a jak moje je to co godzine na cyucu no i znow te wzdecia ale jest lepiej kupilam plantex jak bedzie dzis miala wzdecia to jej podam....

a tak wogole na nic czasu nie mam .... dzis do 1 mala nie spala bo jej sie nie chcialo i marudzila z tymi pierdnięciami ehhh... aby jeszcze do 3 mies.... pozdrowka :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sty 2009, 10:58

ale w sumie to spacerowke mam kladziona na plasko
Ja wieczorem zlozylam swoja spacerowke,zeby zobaczyc jak to wyglada.Nasze spacerowki Martus,to takie nie do konca spacerowki bo od 0 do 36 miesiaca.I chyba zostane juz ptzy tym.Natalka juz mi siadala w gondoli a teraz ma super poreczny wozek,zamkiety niemal jak gongola do tego jezeli masz ochote nakladasz fotelik i masz zupelnie sloniety wozek. :ico_sorki: Kurcze dobrze ze podjelas temat,bo dalej bym sie ta gondola bujala,a strasznie jej nie lubilam :ico_noniewiem:
my jutro jedziemy do kardiologa i bardzo sie boje co powiedzą cały czas sie starałam o tym nie myśleć i byc pozytywnie nastawiona ale dzisiaj to cały dzien chodze jakas nerwowa i ciagle mysle co jutro wyjdzie na badaniach
wszystko bedzie dobrze kochana,zobaczysz :ico_sorki: Trzymam kciukasy za Was!
kupiłam dzis Baby rice i zdecydowałam sie spróbować. Skonsultowałam sprawe z Mamą i Tesciową
No to pisz jak poszlo Alusiowi :ico_brawa_01:
miszkakochana dzięki no to po sprawie moja tylko na cycu
Przykro mi ze nie moglam pomoc :ico_sorki:
a jak moje je to co godzine na cyucu no i znow te wzdecia ale jest lepiej kupilam plantex jak bedzie dzis miala wzdecia to jej podam....
No mozna sie wykonczyc :ico_noniewiem: Ale z kazdym tygodniem bedzie lepiej,wiec uszy do gory :ico_sorki: yoanna powodzenia kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 sty 2009, 11:07

miszka, ale sliczna ta twoja Natalia tak sie na nia spogladam i jakby troszke podobna do mojej :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sty 2009, 11:26

miszka, ale sliczna ta twoja Natalia tak sie na nia spogladam i jakby troszke podobna do mojej :)
Dziekuje :ico_sorki: A wiesz,ze tez tak sobie pomyslalam,jak zobaczylam Klaudie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 sty 2009, 12:24

miszka, no nie ma to jak mamuski mają taką sama wagę to na dodatek dziewczynki podobne hihi :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość