madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 sty 2009, 22:19

CleoShe pisze:Ojjj.. nic nie ma
mi tez sie nie wyswietla, spróbuje inne
Obrazek

pinko pisze:zajrzała Uli do uszek i się okazało, że ma lekki stan zapalny i znów krople muszę jej podawać :-( i znó nici z basenu w sobotę...
Martynka ostatnio miała zapalenie ucha, strasznie płakała i łapała sie za nie także wiem o co chodzi

a co do muzyki i spiewania to mała tancerka z niej jest bo rusza dupką w rytm muzyki i próbuje spiewac. A najlepiej wychodzi jej przekrzykiwanie sie z Patrykiem, kto głośniej krzyknie, mówie Wam mozna ogłuchnąć :ico_oczko:

pinko pisze:Ja byłam teraz na fitnesie, super tak poćwiczyć,
tez bym bardzo chciała ale jestem zbyt leniwa zeby pójść, moze inaczej by było gdybym miała z kim
pinko pisze:zaglądaj do nas jak najczęściej..
postaram sie ale naprawde jest ciężko. Poza tym Wy tyle piszecie ze później nie jestem w temacie i ciężko sie wciągnąć w dyskusje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 sty 2009, 22:25

madziarka81, fajnie ze zajrzalas a martynka sluczniutka

mi sie wczesniej zdjecie nie otwieralo ale poczekalam z 5 minut i sie otworzylo

moj maz juz z pracy wrocil wiec dzisiaj nie posiedze z wami

zycze spokojnej nocki

a co do uszka to moja majka sie ciagnie jak chce spac i tak ma od urodzenia tzn czasami ciagnie a czasami tylko wklada palec do ucha

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2009, 22:34

Madzia, Martynka jest prześliczna, jakie Ona ma wielkie i śliczne oczka, na wcześniejszym zdjęciu nie były tak widoczne :-)
tez bym bardzo chciała ale jestem zbyt leniwa zeby pójść, moze inaczej by było gdybym miała z kim

Ja chodzę sama :-)
madziarka81 pisze:Poza tym Wy tyle piszecie ze później nie jestem w temacie i ciężko sie wciągnąć w dyskusje :ico_noniewiem:

Kochana, nie musisz nam odpisywać, po prostu jak masz chwilkę to napisz co u Was słychać, czy jesteście zdrowi i wogóle ;-) A podcinałaś Martynce włoski? Ja właśnie dzisiaj zrobiłam pierwsze podcinki, bo grzywa długa i do oczek leci, a ostatnio wyczaiła, że ma gumkę i ją ściąga... jutro zrobię Wam zdjęcie i wkleję.
iwona83, miłych snów... mój mąż już dawno śpi, ale ja jeszcze nie jestem śpiąca....

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 sty 2009, 22:51

Norbi śpi od godziny. 2 minuty i usnął bez trzymania mnie za rękę.

No to drugie Martynki zdjęcia widzę. Jaka ona już duża i coraz bardziej podobna do Ciebie Magda.
madziarka81 pisze:najlepiej wychodzi jej przekrzykiwanie sie z Patrykiem, kto głośniej krzyknie, mówie Wam mozna ogłuchnąć :ico_oczko:

Ja czasem przekrzykuję się tak z Norbertem.. ja oczywiście krzyczę tak delikatnie, ale jak Norbert krzyknie mi nad uchem to aż mi dźwięczy w uszach przez minutę :ico_haha_01:

Rafał ostatnią nockę dzisiaj robi więc dziś jeszcze samotny wieczór. Ja idę sobie pooglądać serialik bo ostatnio nie miałam kiedy.

Dobranoc Iwona :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2009, 23:03

CleoShe pisze:Rafał ostatnią nockę dzisiaj robi więc dziś jeszcze samotny wieczór

Smutno tak bez faceta wieczorem, też wolę jak Jarek ma I zmianę, wtedy całe popołudnie możemy spędzić razem...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 sty 2009, 23:40

Cześć dziewczyny.

Magda super, że znalazłaś dla nas chwilkę...

Ja ostatnio miałam problem z internetem, jakaś duża awaria w tp, wydzwaniałam na infolinię i w ogóle... zamieszanie wielkie.

Gabriel zasnął z 10 minut temu. Wczoraj poszedł spać o 22.45 :ico_szoking: jak się wcześniej położy to z kolei w nocy wyłazi z łóżeczka i zaczyna się bawić klockami :ico_noniewiem:

co do tego mleka, to też uważam, że przegięcie z ta granica wiekową, choć ja na przykład Gabrielowi daję płatki rano z mlekiem, które uważam za najlepsze i polecam je jeśli chcecie mleko krowie dawać maluchom-nazywa się mleko zimne robico, jest w szklanej butelce, ma krótką datę ważności, na pewno można je dostać w real i pss społem. jest filtrowane, a później pasteryzowane w najniższej dopuszczalnej temperaturze-zupełnie inny smak i to całkiem serio, ja byłam w szoku jak pierwszy raz spróbowałam-polecam wam choćby na spróbowanie, żebyście się miały okazję przekonać, później wszystkie mleka w kartonie smakują jak woda... http://www.zimnemleko.pl/index.php?act= ... ekozfiltra

Gabrielowi wyszła następna czwórka-znaczy trochę czwórki, ale już jest na wierzchu w każdym razie więc ma już 11 ząbków

dzisiaj natomiast zrobił pierwszy nieśmiały kroczek w kierunku babci :ico_brawa_01: wierzę, że to dobry początek :ico_oczko:

z tym karmieniem piersią mam dylemat, póki co nawet przez głowę mi nie przeszło, żeby przestać karmić, ale martwię się trochę, że później będzie z tym wielki kłopot, jak minie magiczna bariera 18 miesięcy to pewnie zacznę o tym myśleć, choć do 2 lat nie będę podejmowała żadnych kroków jeśli Gabriel tego nie zrobi pierwszy tak jak niektóre wasze maluszki-i wiem doskonale, że chyba mi tego będzie brakowało bardziej niż jemu, dla mnie to teraz taka oczywista czynność i zbliżająca i tak wspaniale gabriel to uspokaja... ehh

Kuba jedzie w weekend do konina z braćmi z klubu, więc ja być może zadzwonię do ojca-mógłby przyjechać po mnie i Gabiego, spędziłby weekend z wnukiem, bo od dawna o to zabiega, posprzątałabym mu trochę w domu, może coś upiekę w jego super nowym piekarniku :-) tylko, że spalibyśmy na górze (choć ojciec proponował mi jego łóżko w salonie przy kominku, ale jakoś mnie to zniechęca, nie wiem czemu) a tam nie ma nic prócz pościelonego łóżka-słownie nic, bo nawet podłogi, prócz betonu :ico_oczko: bałabym się tam na łózku zostawić Gabiego, jeszcze poręczy nie ma do schodów, wiem, że jak powiem tacie, że po drodze do selgrossu musimy wstąpić po jakieś tanie łóżeczko turystyczne to się zgodzi, ale jakoś mi głupio :ico_olaboga: bo ja nie kupię-szkoda by mi było kasy :ico_noniewiem: dziadek by dla Gabiego wszystko... ale wstyd by mi było :ico_wstydzioch:

musze się wybrać do reala po pieluchy, bo tu w okolicy nie ma happy, a już wiem na pewno, że na tą chwilę one są najlepsze... są największe ze wszystkich w tym rozmiarze, odpowiednio przewiewne i w ogóle super, w pampersach mnie drażnił ten balsam w pieluszce, jedno siku i tak śmierdziało jakby kupę zrobił-jakoś źle się zapachy mieszały, a na dodatek często się zdarzało, że mu się pupka czerwieniła, huggiesy wg mnie są małe, na pupie zostawiały czerwone paski od gumek i wąskie są jak na zgrabną Gabciochową pupkę :ico_oczko: dada ostatnio kupiłam-ładne i całkiem przyzwoite, ale trochę za sztywne-takie dziwne jakieś

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2009, 23:53

Fintifluszka, późno Ci Gabik zasypia... ale może rzeczywiście lepiej, żeby późno chodził spać niż w nocy wstawał na zabawę... co do mleka to nie wiedziałam, ze takie jest, ja zazwyczaj kupowałam mlekowitę w butelce i też mi smakowała, ale jak tak zachwalasz, to na pewno spróbuję. I oczywiście wielkie :ico_brawa_01: dla Gabcia za ząbka. A jeśli chodzi o łóżeczko turystyczne, to myślę, że się krępować nie powinnaś, Jarek zawsze manipuluje swojego tatę, czasem coś wspomni przelotem, że czegoś nie ma i tata zaraz chce kupować... hehehe. A poza tym dziadkowie dla swoich wnusiów kupiliby wszystko, więc nie odbierajmy im tej przyjemności wydawania pieniędzy na bobasy :-)

Ja uciekam już spać, Ula coś niespokojnie śpi, być może męczą ją trójeczki dolne, które chcą już wyjść..
Dobrej nocki kochane :-)
Miłych snów, bez pobudek ;-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2009, 00:25

pinko pisze:Smutno tak bez faceta wieczorem,

Trochę smutno, ale już się przyzwyczaiłam. Zresztą jak nie ma Rafała to mam bardziej poukładany wieczór.

Aga, śliczne zdjęcie w podpisie. Ula tak cudnie wygląda z tym bukietem :-)

Fintifluszka pisze:ma już 11 ząbków

Nie masz suwaczka więc nawet nie wiedziałam, że aż tyle ząbków już ma :-)

Fintifluszka pisze:dzisiaj natomiast zrobił pierwszy nieśmiały kroczek w kierunku babci

Jak już dzisiaj Magdzie pisałam będzie już tylko lepiej. Brawa dla Gabiego :ico_brawa_01:

Idę zadzwonić do Rafaela bo ma przerwę, potem wracam do oglądania GNW ;-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 sty 2009, 09:13

Pobudka !!!!! Od nas pierwsza kawka z rana :ico_kawa: :) Smacznego :)))))
U nas nocka standard. Do 3 ładne spanko a potem Nadia łaziła po całym łóżku przez sen. Taki urok mojej córci :ico_haha_01:
Mleko modyfikowane Niuśka pije tylko przed snem (razem z kaszka) i w jeden raz w nocy. Daję jej Nestle w puszce - Bifidius czy cos takiego...Ale spróbuję tego polecanego przez Justynę. A ile ono kosztuje?
Imprezka roczkowa się udała, choć chrzestny z powodu choroby niestety nie dojechał :(( Jak zgram fotki na płytę to coś wkleję :-)
Pinko zdjęcie w podpisie rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sty 2009, 09:44

Czesc dziewczyny

u nas znowu pobudka w nocy juz nie wiem co sie z ta moja cora dzieje ale maz dzisiaj nie wstawal do pracy wiec sie ze mna zamienil miejscami w lozku i trzymal niunke za raczke teraz pojechal na badania mam nadzieje ze wyniki beda dobre

Aga super fotka w podpisie

Kasia dzieki za kawke

Justyna brawa dla Gabiego za postepy

Majka jeszcze spi znowu nam sie dzien poprzestawia

ja juz sie tez orzyzwyczailam ze popoludniami jestem sama choc wolalabym zeby maz pracowal na nocki lub na rano

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość