Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 sty 2009, 13:43

betina, ja w czerwcu ide na chrzciny. Myśle, ze wtedy będzie ciepło wiec jakąś sukienke sie znajdzie.
Dziś obkupiłam sie w bluzki w Reserved do 15zl, 24zł, 29zł wszystkie takie dłuższe i luźniejsze. Spodni, po które pojechałam niestety nie było. Wogóle w H&M już po przecenach.
No i dla dzidzi kupiłam dzisiaj malusie skarpetki w Reserved po 2zł. Nie mogłam sie powstrzymać. To mój pierwszy zakup dla dzidzi.

Herbata ja musiałam zrezygnować z picia herbaty, bo po herbacie boli mnie żołądek, nie ważne czy owocowa czy miętowa, zawsze boli tak samo. Kupiłam ostatnio kawe zbożową z czekoladą. Jest pyszna i wypijam kilka kubków dziennie.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 sty 2009, 17:23

olala, musze sprobowac tej czekoladowej zbozowki...moze mi podejdzie

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 sty 2009, 17:48

olala, musze sprobowac tej czekoladowej zbozowki...moze mi podejdzie
to podobno nowość na rynku: Inka z czekoladą, jest tez Inka z magnezem.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 sty 2009, 22:43

a ja pije zwykly sok malinowy do ktorego leje wode (herbapol). nie moge pic zadnych kupowanych gotowcow, ani nic gazowanego, zadnej herbaty i kawy. po wszystkim mam albo kiepski smak w buzi albo brzuch peka z bolu jak cos gazowane... :(

kurcze mnie tez bierze na remonty. chce Hani pokoik zrobic... ale nie mam ani sily ani kasy...

za to dzis pofarbowalam w koncu moje odrosty. hehe nawet mezus zauwazyl. tylko zawsze pare godzin po farbie tak mnie leb swedzi ze musze go 5 razy umyc i wydrapac do krwi... mam wrazenie ze jestem uczulona na farby ale hmm... jesli tak, to jak ja bede wygladac????????????????????????????????????????????? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 sty 2009, 10:15

leb swedzi ze musze go 5 razy umyc i wydrapac do krwi... mam wrazenie ze jestem uczulona na farby ale hmm... jesli tak, to jak ja bede wygladac????????????????????????????????????????????? :ico_olaboga:
raczej jest to reakcja uczuleniowa
ja na szczescie zdazylam przed ciaza zafarbowac sie na odcien zblizony do mojego naturalnego kooru i nie widac tak bardzo odrostow,ale pod koniec lutego mam wesele i tesknie za moimi pasemkami:)
a co do remontow,to -kurcze-zawsze kasy idzie dwa razy wiecej niz sie liczylo :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-01-28, 09:16 ]
olala, jak narazie pije czasem inke 3w1 i jeszcze dolewam mleka :ico_kawa:
a teraz kakao rozpuszczalne

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 sty 2009, 10:46

Hej Kobietki :-)

Beti wpadaj na kawke w poniedziałek jak masz czas, bede cały dzień w domu :-D

właśnie piję jedną z moich ulubionych herbat i jem śniadanko :ico_oczko: :ico_oczko:
zastanawiam sie co ja bym zrobiła bez ukochanej herbaty, jestem prawdziwą maniaczką, jak ktoś do mnie przyjdzie i chce sie napić herbaty to sie zdecydować nie potrafi bo tyle ich mam :ico_brawa_01: uwielbiam każda, a najbardziej owocowe na wagę, np.mango z mandarynką

pije też litrami kakao, czasem kawę z mlekiem i bawarkę

nie moge sie doczekać aż po zimowym kryzysie nadejdzie zastrzyk gotówki i wreszcie zrobimy remont sypialni

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 sty 2009, 10:58

izuś_85, czesc maniaczko herbaciana:)
nie moge sie doczekać aż po zimowym kryzysie nadejdzie zastrzyk gotówki i wreszcie zrobimy remont sypialni
...
ja tez sie nie moglam doczekac remontu a teraz sie nie moge doczekac jego koncaa jeszcze to sprzatanie..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 sty 2009, 11:08

nie no mnie czeka tylko pomalowanie ścian i ewentualnie parapety...
tyle ze umeblowac jakoś inaczej sie trzeba, łózeczko, komody...
no i nowe łóżko :ico_brawa_01: bo stare "złamaliśmy" i śpimy na samym materacu

reszte już zrobiliśmy przed świetami na szczęście

ech... jak dobrze mieć wolny dzień :-D zaraz ide odebrac wyniki badań, potem pozałatwiam zaległe sprawy i bede leniuchować aż do obiadu

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 sty 2009, 11:30

izuś_85, to sie nie nabrudzi za bardzo,takiego remonciku to i ja bym sie nie mogla doczekac...a co do wolnych dni,to ja jestem na zwolnieniu od polowy grudnia...to sie nazywa miec wol
bo stare "złamaliśmy"
ne:)to ja juz nie wnikam co robiliscie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 sty 2009, 11:40

ne:)to ja juz nie wnikam co robiliscie :ico_brawa_01:
potomka :-D :-D :-D :-D :-D :-D

no ale swoją drogą takie buble są w ikea, kupiliśmy jakąś hałe z przeceny no i nie wytrzymało 3 lat...

teraz to ja chce drewniane wyrko z litego drewna, chociaż zastanawiam sie nad czyms innym... bo ten materac też zaczyna mnie wkurzać strasznie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość