Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

26 sty 2009, 20:02

czesc dziewczyny

ja tylko na chwilke

[ Dodano: 2009-01-26, 19:14 ]
Vanesska zdrowa i duza, ale zapomnialam spytac sie ile wazy i ma wzrostu bo na badaniu bylam z mama i tesciowa i byly bardzo poruszone mala. Lekarz powiedzial ze wszystko ok- jestem BARDZO szczesliwa!
_________________

[ Dodano: 2009-01-26, 19:16 ]
milego wieczorku i buziam was mooooooocno!
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 21:23 przez IVI90, łącznie zmieniany 1 raz.

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

27 sty 2009, 09:14

Ivi sliczne dzidzi a brzuszek jeszcze fajniejszy, zaczyna mi sie juz tesknic za moim , kto wie moze tak drugie :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sty 2009, 10:00

siemanko

witaj Grazia :ico_brawa_01: kope lat
a do Poslki na stale wrociliscie??
pochawl sie niunka swoja

Ivi brzunio cudny a cora fantastyczna :ico_brawa_01: nie dziwota ze babcie byly wzruszone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tak dlugo sie trzymalam dzielnie, wczoraj bylismy w aqua parku i mnie w znim scielo z nog, dopadla z nienacka choroba, w domu juz mialam 38,7 stopnia, wzielma 2 grypexy noc i poszlam spac ...

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

27 sty 2009, 18:32

No natashka na stale,kryzys atakuje Angli i chyba lepiej pracowac w Polsce niz tam :) Oile sie znajdzie tu prace. Moj P ma nawet dobra i tylko to bylo powodem powrotu, gorzej ze mna, rozgladam sie za czyms ale... no wlasnie ale ciezko :)

Natashko oby tylko malego nie zlapalo bo wtedy dopiero bedzie ganiania, trzymam kciuki ze szybko wrocisz do zdrowia :)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

27 sty 2009, 19:05

czesc

mam dzis dola, przez meza eee szkoda gadac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jutro wpadne i cos skrobne

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sty 2009, 19:06

Ja tez mam tylko nadzieje ze maly nie zalapie, ale wciz jest ze man i moze byc to ciezkie...no coz najwyzej postaram sie zwalczyc to w zarodku...

moj T w maju wrocil na stale do Pl i nie zalujemy tez, otworzylismy wlasna dzialalnosc, jest ciezko,ale sa tez dobre chwile wiec mysle ze juz nigdy nie bedziemy musieli myslec o wyjezdzie, a jesli juz to tylko razem

ja tez jestem teraz na etapie szukania pracy wiec mysle ze jesli ja znajde to juz bedzie lzej :ico_oczko:

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

28 sty 2009, 08:49

Natashka my niby bylismy razem ale tak czy siak najlepeij w kraju :-) Jezeli sie chce to nawet tu jest sie w stanie dobrze zarabaiac i normalnie zyc. Mam nadzieje ze dzis lepiej sie juz czujesz.

Ivi biedactwo glowa do gory musi byc lepeij.

A mnie cala noc zab bolal. nic nie przespalam. Czuje sie padnieta. Dzieki Bogu na 14 do dentysty wiec moze jakos wytrzymam. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sty 2009, 09:33

siemka

ale jestem zla, w domu cala epidemia sie zrobila, wczoraj tata wieczorem moiwl cos ze go gardlo boli a siostra ze ja chyba grypa jelitowa zaczyna meczyc..
w nocy tzm ok polnocy Oskar obudzil sie ze strasznym placzem i lkrzykiem boje sie boje sie bo sie zapachu na szafie wystraszyl ktory miga switelkiem czy cos, wzielam go przytulilam i patrze ze rozgrzany jakis, mial 37,8 ale dalam mu juz Ibum na zbicie temperaturki, troche spadlo ale do 2 siedzialam przy lozeczkua wlasciwie lezlam na podlodze na materacyku pod koldra i ttrzymalam go za raczke i masowalam glowke bo chcial...a sama zdyvhalam i myslalam ze mi watronb aodpadnie
znowoz posluchalam rady T, wzielam 2 aspiryny po 19 , bo mu zawsze pomagaja, wypaca sie i rano juz dobrze.. po 22 nic mi lepiej nie bylo wrecz mialam wraznie jakby mi buylo gorzej i poradzil abym wziela jeszcze 2 bo on zazwyczaj bierze 4 w jakims tam czasie i wzielam i sie zalatwilam, do 3 nie moglam spac bo tak mnie zoladek bolal... rzadko kiedy biore nawet tabletki przeciwbolowe a co dopiero to... po prostu umieralam........... w koncu zasnel;am i znowoz rano...
maly wstal znowoz mam wrazenioe ze jakis rozpalony, zaraz mu zmierze temperature i dzwonie do lekarza jedziemy, pewnie baba w rejstracji nie bedzie chciala przyjac , to najwyzej na niej wymusze

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

28 sty 2009, 10:59

Natashka duzo zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki: Widze ze i wy sie meczycie :ico_chory: mialas noc z przezyciami. Oby to tylko drobne przeziebienie bylo. :ico_sorki:
Ja pol nocy faszerowalam sie ibumem ktory nic nie dal. Zab ten dentystka powiedziala ze pol roku bedzie mi leczyc bo jest w okropnym stanie a i nie gwarantuje ze sie uda, wiec podjelam meska decyzje. Usuwam go! Pol roku sie meczyc a on tak boli.... a moze i wtedy bedzie trzeba wyrwac, wiec lepiej dzis. Ale spodnie mi drza przed ta wizyta....
Do tego w domu taki bajzer ze nie wiem w co rece wlozyc ehhhh

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sty 2009, 14:30

dzwonilam do przychodni, rozmawialam z Pania doktor, zadawala mnostwo pytan i powiedziala ze teraz taka wirusowka i co drugie dziecko z tym przychodzi , polecila mi tylko zbijac temperature Ibumem albo Nurofenem czyms takim konkretnym i jesli do piatku temperatura nie przejdzie to wowczas przyjsc, mowi ze zazwyczaj przechodzi, bo teraz takie swinstwo panuje, mam nadzieje

na serio Oskara nigdy takiego jeszcze nie widzialam, z temepratury 39,3 zbilam mu na 37,7 moze spada jeszcze
w kazdym badz razie przestal sie chwilowo pokladac i chcial mi zejsc z rak i chcial usiasc na kanapie aby ogladac bajke o dzidziach i sie nawet usmiecha wiec i mi na sercu lzej....

a ja nietomna dzis 3,5 godziny w sumie spalam i z checia bym sie zdrzemnela, ale nie ma kiedy i jak

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość