caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 sty 2009, 11:35

czesc kobitki, a co tu za smuty i doły :ico_nienie: :ico_nienie: , zobaczycie jak wiosna przyjdzie to od razu lepiej na serduchach sie zrobi :-) :-)

ja juz przestałam sie czepiac mezulka o drobnostki,nie ma go od 6 do 17, przychodzi i jak tylko zje to zaraz mi pomaga przy chłopakach i jedym i drugim, wiec nawet bym nie miała sumienia meczyc go jakimis wyrzutami :-) , jakos teraz mniej sie kłócimy :-) .....

no dziewczyny głowy do góry :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 sty 2009, 12:28

Widzę, że dolina dopadła każdą z nas. Ja się swojego coraz rzadziej czepiam, bo już chyba nie wiem o co. :-D Wyczerpałam limit i pomysły chyba :-D Poza tym lepiej go zrozumiałam przez ten krótki czas jak sama pracowałam i wracałam umordowana to mi się palcem na nic nie chciało kiwać. A on jednak cały czas coś musi. Przybić, przykręcić, pojechać gdzieś itd itd. Trochę mnie dziś wkurzył, bo zrobił mi drakę jak mu powiedziałam, że mi balsam do ciała się skończył i muszę nowy kupić. A on, że po co mi, ostatnio kupowałam itp. Głupek, nic się nie zna :-D
Julka nawija cały czas, nawet nie wiem co konkretnie miałabym napisać. Może to, że wszystkim dookoła, nawet w sklepie opowiada, że mama ma stanik? :-D Na R woła teraz Niunio, bo ja któregoś dnia robiłam sobie z niego jaja, że taki maminsynek i mówiłam Niuniu, a ona w mig podchwyciła. I teraz tak się przyjęło. :-D Fakt, czasem nawet jak mi bardzo smutno i źle to Julka coś palnie to tak jakby słońce zaświeciło :-)

Ja chwilowo mam wolne od ciuchów, ostatnio porobiłam niezbędne zakupy Julce, teraz mamy luzik aż do wiosny :-)
Jadę kaszę dziecku kupić, sobie pasek, bo mi wczoraj się rozleciał i portki opadają :-) I balsam oczywiście :-D

[ Dodano: 2009-01-28, 13:47 ]
No dobra, miałam pisać o czymkolwiek to napiszę o swoim mężu- Otóż jest on głupi i ma wszy :-D Żartuję z tymi wszami. Tak mnie wqrwił, że mało go dziś nie zabiłam. Wstało to lewą nogą i się czepiał wszystkich o wszystko. O balsamie już napisałam, potem za długo w sklepie stałam, za długo książki wybierałam, za długo się malowałam, wszystko dziś za długo i źle :ico_zly: Nawet Julce dziś nie odpuścił, nawrzeszczał na nią i to z takimi tekstami, że już miałam chęć mu przylać, ale przy Julci się opanowałam. Ale Julcia i tak kazała zrobić Niuniowi PAC :ico_haha_01:
Na szczęście już pojechał do roboty i mam go z głowy do 22...

A w ogóle o mam złą wiadomość dla Kacpiego- został zdradzony!!!!! Julka ma już nowego "chłopczyka". Nazywa się Łukasz, "jest śliczny", ma kupić jej obrączkę, powie "jaka ty śliczna" i zaśpiewa biełojerozy" :-D Zobaczyła go na video, kaseta nagrywana w 1992 roku, i on tam śpiewał "casablancę" i biełojerozy". Dziś ma pewnie ze 2 lata mniej ode mnie, ale co tam :-D No i ubranko ma "śliczne"- takie prawie jak Antoś Katrin na zdjęciu w podpisie :-D Teraz Łukasz jest największym autorytetem dla Niej. Jak nie chce się czesać, obcinać paznokci czy czegoś założyć to straszę ją, że Łukasz powie, "jaka ty brzydka" i już stawiam na swoim :-D :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 sty 2009, 01:16

Kolka-to Ci sie ziec szykuje z ktorym sie super dogadasz bo nie bedzie zadnej miedzy wami roznicy pokolen :) Mam nadzieje,ze Twoj maz ma juz lepszy humorek.A swoja droga dobrze ze oni nie maja menstruacji,bo kto by wytrzymal z chlopem ,ktory ma napiecie przedmiesiaczkowe? :ico_noniewiem: Oni koncertowo bez tego potrafia swietego(swieta)wyprowadzic z rownowagi.Ja ostatnio swojemu powiedzialam ze jest nienormalny to caly dzien sie o to obrazil :ico_puknij: Jakby mial o co :ico_noniewiem: Sto razy go przeprosilam ale on musial pokazywac caly dzien fochy :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-29, 00:20 ]
Kari-ciesze sie,ze zdrowiejecie,z moim wyjazdem do Polski na narty lipa,bo maz musi na jakiejs rozporawie sadowej byc swiadkiem,wiec musial zrezygnowac z urlopu.Nic sie nie martw jak nie uda sie teraz na narty to umowimy sie latem na tym nowo otwartym basenie .Kolezanka byla i jest mega zachwycona.

Caro-Zdjecie Twoich babelkow jest po prostu the best,nie mozna oczu oderwac.Buziaczki.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sty 2009, 01:26

katrin, Faceci to jest inna rasa jakaś :-D Z Marsa ich pewnie ufoludki przegoniły bo nie wytrzymały :ico_olaboga:
Mój dziś wrócił, od razu zażyczył sobie herbatę i położył się do łóżka, które ja musiałam mu pościelić (ostatnio śpimy oddzielnie bo on tak kaszle w nocy, że nie da się spać) i jęczał tak głośno jakby rodził- gorączkę mam!! Dałam mu termometr... 37,0 stopni!! A jakby oni mieli okres to porażka.... trzeba by więcej więzień kobiecych dobudować :ico_haha_01:
Idę spać, trzeba psychikę na jutro naszykować :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 sty 2009, 02:26

Kolka-Ty tymi trafnymi spostrzezeniami potrafisz ubawic mnie do lez i teraz mnie brzuch az boli :ico_haha_01: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

29 sty 2009, 08:38

Kolka dobre :-D :-D :-D ale nie martw sie jak mój jest lekko podziebiony ma katar to tak mówi jak by miał za chwilkę umrzeć i tez musze koło niego chodzić.
a mój znowu pojechał na dwa dni o matko ciężko mi znowu, ale wiecie co mi powiedziął że jak wróci to ma nadzieję ,że będe milsza. i weż zrozum chłopa

Katrin mój też fochy strzela a le nie tylko na mnie , ale takze na jedzenie od razu jest obrażony, a to akurat mu na dobre wyjdzie.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

29 sty 2009, 10:40

A jakby oni mieli okres to porażka.... trzeba by więcej więzień kobiecych dobudować
:ico_smiechbig:

u nas jak pisałam odpukac wszystko gra, nie mamy sie po prostu czasu kłócic :ico_haha_01: :ico_haha_01: , dziewczyny dobra rada: drugie dziecko :ico_haha_01: :ico_oczko: , u nas działa :ico_haha_01: :ico_haha_01:

pisze sie ktos na kawusie :ico_kawa:

[ Dodano: 2009-01-29, 09:43 ]
katrin oskar tak sie wtula w młodszego ze szok, ciagle by go przytulał głaskał, po pierwszym tygodniu takim troche zazdrosnym teraz jest super, juz przyjał, ze filip jest domownikiem i kropka, gorzej pewnie pózniej jak mu młodszy zabawki zacznie podbierac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sty 2009, 10:44

caro, ale ja już mam dwoje dzieci :ico_olaboga: :-D Miałam popisać, ale mała mnie ciągnie żeby książeczkę czytać

[ Dodano: 2009-01-29, 14:58 ]
No i gdzie się podziewacie??
Caro, myslę, że nie będzie tak źle. Oskar już teraz kuma, że ma braciszka i on jest malutki. A te wyrywanie zabawek na pewno nie przyjdzie z dnia na dzień, tylko stopniowo. Oskar na pewno będzie już wiedział o co chodzi, dlaczego Filipek tak robi. Dogadają się chłopaki, nie martw się na zapas i nie wtrącaj w nie swoje sprawy :ico_oczko: A G to normalnie aż Ci zazdroszczę! Skąd Ty go wytrzasnęłaś? Albo ściemniasz- to niemożliwe- facet wraca z roboty, pomaga żonie i bawi się z dziećmi. Obudź się, albo wyłącz TV :-D Żartuję oczywiście, to bardzo dobrze, że tak trafiłaś :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-29, 19:23 ]
katrin, właśnie przeglądałam Wasze zdjęcia na NK. Jak byłam przy tym zdjęciu Antosia w za dużych butach, weszła moja królewna i pyta: a co dzidziuś założył?? Jaki to dzidziuś?. No to jej mówię, że to Antoś i założył buty dziadzia. A ona: Śliczny dzidziuś, daj mi go :-D A jak powiedziałam, że się nie da, bo on jest w komputerze przecież, to kazała Go sobie włączyć :-D :-D
Zna się ta moja dziewczyna na facetach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 sty 2009, 21:37

caro, ale ja już mam dwoje dzieci
:-D :-D :-D
ja też :-D ale zrobimy se trzecie :-D

wiecie co? szukam pracy :shock: bo ja sobie muszę dzidziusia w tym roku spłodzić
ale co prawda to prawda z dwójka jakoś to lepiej wszystko idzie

no a poza tym to chyba mi komóry szare padają bo tracę pamięć :ico_olaboga: .
więc trzeba się jakoś rozwinąć.
dziś kupiłyśmy dwie świetne piżamki :ico_brawa_01: no ale już koniec kupowania, bo nie ma kasy

z mężem na razie się nie kłócimy, za bardzo zmęczony na kłótnie :-D

[ Dodano: 2009-01-29, 20:39 ]
katrin oj coś wiem o tych tęsknotach babć
my jak ostatnio odjeżdżaliśmy od moich rodziców, to mama z tatą mało się nie popłakali :( mnie też było smutno :(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sty 2009, 22:12

a poza tym to chyba mi komóry szare padają
co to są szare komórki?? Ja podobno kiedyś takie miałam, ale gdzieś zapodziałam. Pewnie przy porodzie nie tylko Julkę z siebie wydałam :ico_noniewiem: :-D
delicja, a z kim Ola zostanie jak pójdziesz do pracy?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość