Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sty 2009, 19:00

a to były te dwa szczepienia w nózki z okazji 4 miesiąca? my sie wybieramy w drugim tygodniu lutego. Strasznie nie lubię tych szczepień, Aluś ostatnio strasznie piszczał z bólu jak mu sie potem nózki dotykało....
tak to te tez piszczal biedaczek, ale teraz go nozki nie bola :ico_sorki: moze przez te wypasione plasterki jakie dostal :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 sty 2009, 19:05

Czy ja jestem niewidoczna??? Czy moje posty sie nie wyswietlaja???
Kochana wiolu,moja Natalia od 6 tygodnia zycia ma potezne kolki,na poczatku objawialy sie napadowo wieczorami,zawsze o tej samej porze,probowalam to zalagadzac Infacolem,a pozniej lekarz przepisal nam Gaviscon do zageszczania mleka,wtedy,ze tak powiem ,jest mniej "babelkow"no i sila rzeczy kolki lzejsze.
Zczasem bolesci brzucha ustaly,a kolka przeistoczyla sie moim zdaniem w jeszcze gorsza rodzajowo,bo bolalo tylko podczas jedzenia.Ale tak bardzo,ze sie krztusila,az do utraty oddechu wlaczni.Wyladowalysmy z ta kolka w szpitalu.Tam zaproponowano mi zmiane mleka na takie z rozbitymi bialkami,silne leki albo przeczekanie.No i zdecydowalam sie poczekac.Lepiej jest dopiero od 2 tygodni,czyli mniej wiecej odkad skonczyla 4 miesiace.Tak to u nas wlasnie bylo z kolka :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sty 2009, 19:20

miszka, no to miałas przezycia na prawde wspołczuje. No a u mnie widzisz były kolki na poczatku w pierwszym miesiacu, potem cisza i teraz od soboty codziennie około godziny 15, dzis było to samo no poprostu rece opadaja :ico_placzek:
Lekarz zalecił mi espumisan w kropelkach, ale moim zdaniem to nic nie pomaga.

Reszcie dziekuje za odpowiedz, ktora chyba wymusiłam na was, ciesze sie ze wasze dzieciaczki to omineło :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 sty 2009, 19:25

:) Moja Nina ma nowa zabawe - patrzy na pralke - zostawilam ja w lazience przed pralka, bo marudzila okropnie a tam sie uspokoila, przyszlam na kompa, a po 15 minutach przerazona sobie mysle -co ona robi ze tak cicho! I co? Siedzi wpatrzona w pralke :O co prawda po 15 minutach sie znudzila, ale to i tak strasznie duzo :) ostatnio mam taki sprytny sposob jak musze cos zrobic - wkladam ja do fotelika samochodowego :P bo on ma raczke, a nasz lezaczek niestety nie, i nosze ja ze soba, jak odkurzam, jak piore, jak myje i ona patrzy z zaintersowaniem na wszystko, tylko szybko jej sie nudzi! :(( wiec nei moge zbyt dlugo sprzatac :P

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 sty 2009, 21:32 przez yoanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 sty 2009, 20:43

miszka, no to miałas przezycia na prawde wspołczuje. No a u mnie widzisz były kolki na poczatku w pierwszym miesiacu, potem cisza i teraz od soboty codziennie około godziny 15, dzis było to samo no poprostu rece opadaja
Lekarz zalecił mi espumisan w kropelkach, ale moim zdaniem to nic nie pomaga.
Wiesz co kochana,u mnie tez raz bylo lepiej raz gorzej.Jezeli nie bedziesz sobie radzila to zawsze w oststecznosci mozesz poprosic lekarza o zmiane mleka na Nutramigen,to na 100% pomoze tyle ze pozniej dziecko moze sie uczulic na bialka wiec istnieje ryzyko :ico_noniewiem: Rozumiem Cie doskonale,ale gdybym mogla Ci poradzic,to wiem ze w Polsce mozna kupic kaszke do zageszczenia mleka od 3 miesiaca,to na pewno troszke zlagodzi objawy. :ico_sorki:
:) Moja Nina ma nowa zabawe - patrzy na pralke - zostawilam ja w lazience przed pralka, bo marudzila okropnie a tam sie uspokoila, przyszlam na kompa, a po 15 minutach przerazona sobie mysle -co ona robi ze tak cicho! I co?
No rozwalilo mnie to zdjecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moze posadze Natalie i zobacze czy jej pasuje :ico_haha_01: Nastawilabym na takie poltoragodzinne pranie i po sprawie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 sty 2009, 20:50

Moja Nina ma nowa zabawe - patrzy na pralke - zostawilam ja w lazience przed pralka
czad! normalnie nie zły pomysł,szkoda ze moja pralka stoi w pralni która mam na dole w chacie a tam jest zimno,wiec u mnie nie wypali,musiałabym właczyc tam grzejniki :-D brawo :ico_brawa_01: za pomysł kochana! :ico_brawa_01:
super to zdjęcie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 sty 2009, 21:05

:) Moja Nina ma nowa zabawe - patrzy na pralke
fajne zdjecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super sprawa z tą pralką , my mamy w pokoju akwarium 240 l z rybkami to dopiero potrafi zająć małego niekiedy leży i patrzy chociaż ma pełno zabawek i tv leci a on na te rybki :-D
Antek już spi :-D :-D zajeło mu to dzisiaj 5 min :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

28 sty 2009, 21:16

Witajcie kochane dziewczynki
yoanna, kochana siedze i smieje sie do siebie :-D super sposob na dzidzie znalazlas :ico_oczko:
Ale jestem wsciekla na siebie wlasnie zwalilam laktator i bedzie problem trza leciec kupic nowy najpierw jakims cudem raczka pekla ateraz przy odciagaczu odpadl taki krazek i chyba wiem co zrobilam ja go wygotowalam a laktatorymozna tylko wypazac :ico_puknij: ale jestem walnieta zbyt sterylna chcialam byc :ico_olaboga:
Ja Weroni nie chce zchwalac ale ostatnie noce sa cudne idzie spac o 22 i spi do 6zje i budzi sie 10 nawet 11 :ico_brawa_01: ale za dnia to nadal tylko drzemki i dzis super usnela sama w lozeczku :ico_brawa_01: a teraz siedzi ze mna i piszemy do was ale juz jej zlewiec uciekamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 sty 2009, 21:29

Kurcza paczka.. nie przyjelam ksiedza! Ale nie mam kropidla, krzyza, wody swieconej, BIALEGO OBRUSU! Zadnego nie mam nawet czerwonego :P bo nie mam stolu.. no i jak tu ksiedza przyjmowac? Kurde gdyby nie trzeba bylo mu dawac kasy to pewnie zorganizowalabym wszystko :P a tak? Jeszcze ostatnio wypalili ze po 500zl jak sie kazdy zbierze to kosciol wybuduja blizej :D no masakra.. troche zalosne! A jest jeden kosciol w Krakowie, gdzie nie przyjmuja ofiary podczas koledy :) fajny ten kosciol...

Ach i mialam Wam juz dawno napisac - jednak mialam racje :) a pani doktor juz chciala mi mleko dla alergikow przepisywac :ico_zly: jak zobaczyla jej skore, a ja mowie, ze to nie od mleka bo karmie ja wieczorami od ponad miesiaca nim i dopiero teraz sie tak zrobilo, i mowie ze to od kapieli - a ona ze malo prawdopodobne. Skrocilam kapiele, dolewam plynu z rumiankiem do wody, kupilam Oilatum Soft dla skory suchej i wrazliwej ale KREM, i skora gladziutka jak wtedy kiedy sie urodzila! Jej skora byla najbardziej miekka rzecza jaka w zyciu dotykalam :) i znow tak jest!
Achh i juz 4 raz dzisiaj sie smiala na glos :D tak -> HAHAHHA :D masakra.. polewam z niej za kazdym razem jak sobie to przypomne :D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 sty 2009, 22:10

no moje dzieciaczki już śpią! wykąpane i najedzone!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja zresztą też wykąpana,ale nie najedzona :ico_oczko: ale kolacji juz nie jadam! siedze sobie,popijam zieloną herbatkę i właśnie zaczął się jakiś fajny filmik,czekam na mojego mężusia,nie lubie jak ma drugą zmiane,ale cóż ktoś musi pracować :-D życzę miłej nocki! dobranoc :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość