Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 sty 2009, 00:49

pinko pisze:Super, a więc z nami już nie posiedzisz... to całkowicie zrozumiałe,

No to fakt, ale do tej pory Rafał siedział na necie, a ja ze 40 minut czekałam na łazienkę :ico_zly: bo chciałam się wykąpać. Właśnie stamtąd wróciłam i zajrzałam tu. A zaraz może jakiś filmik z Rafałem obejrzymy :-)

Fintifluszka pisze:z tym piwem to u nas jest problem, bo Kuba nie może spokojnie piwa wypić, z puszki, butelki, szklanki, wszystko jedno... Gabriel zaraz piszczy i jest cały podekscytowany i koniecznie chce łyka :ico_noniewiem:

Rafał zwykle Lecha pije to Norbi jak widzi zieloną butelkę to zaraz zaciesza i leci do taty. Ale mnie to denerwuje jak wtykają Norbiemu gwint do buzi i że niby pije ;[

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

29 sty 2009, 09:11

Witam. No to ja znów z rana częstuję :ico_kawa: :-)
Nocka nawet niezła. Wprawdzie nie przespała spokojnie całej ale ja się nawet wyspałam :ico_haha_01:
Ulka i Kamilek prześlicznie wyglądają na fotkach. U nas (choć może tego nie widać) też grzywka zaczyna wchodzić do oczek. I tak się waham - obciąć czy nie... Zobacze jeszcze.

Wkleje Wam trzy fotki które robiła moja kuzynka na roczku:

Tak próbowałam zdmuchnąć świeczkę :)
Obrazek

Wybrałam książeczkę :)
Obrazek

A tu tak sobie sie bawię na imprezie
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 sty 2009, 09:47

Witam

ja znowu wstalam z bolem glowywiec nie zapowiada sie fajny dzien

niunka zowu budzila sie w nocy wiec nic to nie dalo ze poszla pozniej spac moze jedynie to ze szybciej usnela

Kasia fajne fotki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 sty 2009, 10:35

I ja się witam, nocka niezła, dwie pobudki i od 6:30 moje dziecię spało z nami, a nie śpimy od 8:15.
Kasia, dzięki za :ico_kawa: zdjęcia Niusi superowe, słodziutko wygląda z tym tortem :-)
CleoShe pisze:Ale mnie to denerwuje jak wtykają Norbiemu gwint do buzi i że niby pije ;[

U nas na szczęście nie pije się piwa za często, więc nie mam tego problemu, ale też bym nie pozwalała na podstawianie Uli do buzi butelki...

Moje dziecko wstało nie w humorze i cały czas się do mnie klei i chce na ręce, a jak jej mówię "nie" to zaczyna się płacz. Teraz się zajęła garnuszkiem na klocuszek.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 sty 2009, 10:37

Dziewczyny pomozcie

Majka mi cos wcisla w komputerze ze nie umiem was czytac tzn wszystko mi sie wyswietla tylko mam strasznie mala trzcionke zwerzyla mi stronke ale tylko na forum inne strony otwieraja sie normalnie

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 sty 2009, 11:30

ja tez sie witam i dzieki za kawke!

Kamilek, sliczny chlopczyk :ico_brawa_01: jakie ma wloski dlugie :-)

Kasia, no wreszcie Nadia w calej okazalosci na tych zdjeciach, sliczna dziewczynka, a jaka duza :ico_szoking:

U nas z piwkiem jest podobnie, chetnie by sie napil, a raczje pobawil puszka.... widocznie to cos ciekawego jest dla dzieci.... ale butelki bym Pawelkowi do buzi nie wlozyla :ico_puknij:

Brawa dla Uli ze juz sama sie czesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mariola, no czekamy na jakies wiesci po wizycie u kardiologa i mam nadzieje ze Ty juz troche lepiej sie czujesz...?

U nas wrocila zima, sniegu nasypalo i znowu jest ladnie za oknem :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 sty 2009, 12:44

Witam jestem zadowolona Julka ok te szmery to tylko wzrostowe a Amelce jedna dziurka chyba zarosla sie bo juz nic nie widac ale jeszcze ma dziurke miedzyprzedsionkowa ktora pewnie tez sie zrosnie bo jest juz malutka.Aż wstyd sie przyznac nie wiedzialam ze maz nauczyl Melcie z łóżka schodzic juz ponad tydzien umie a ja to zauwazylam kilka dni temu.Amelka tez nas czesze i radochy ile na.Wczoraj Julka klekla i modliła sie a Amelka za nia i teraz chodzi i Bozie pokazuje.Uciekam bo jeszcze kiepsko ze mna.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

Kawa i buziaki dla wszystkich!!!!

29 sty 2009, 13:37

Witam i ja . nocka całkiem całkiem choc obudził sie o 4:30 i godzine nie mógł usnąć musiałam mu dac mleczko o 5:30 i wtedy zasnoł no i spaliśmy do 10 :ico_szoking: Dawno tak długo nie spałam.
Dzis już czuje sie dobrze wczoraj przez cały dzień wypiłam 2 dzbanki herbaty z lipy z miodem i cytryną i pomogło. Na wieczur 2 piwka grzane z miodem i przyprawami i chyba chorubstwo sobie poszło na szczęście.... :ico_sorki:
Asikk, to się masz ze swoim małym smykiem, pomysły widzę niezłe... hehehe, ja na szczęście mam przy kuchence kurki, które żeby odkręcić, to trzeba dodatkowo wcisnąć,


No u nas tez trzeba najpierw wcisnąć ale widać dla Kamila to nie trudne ...
Fintifluszka napisał/a:
Gabriel zaraz piszczy i jest cały podekscytowany i koniecznie chce łyka

Hehehehe, jak tatuś pije, to na pewno musi być dobre
iwona83 napisał/a:


u nas też tak jest zawsze podchodzi i am am ma i paluszkami piane zabiera!!

Wkleje Wam trzy fotki które robiła moja kuzynka na roczku:


Zdięcia super , Kamil tak samo dmucha tylko my mieliśmy taka świeczke jak sztuczne ognie. A i Kamil też książeczke wybrał na roczku a zaraz potem chwycił pieniążki.

Moje dziecko wstało nie w humorze i cały czas się do mnie klei i chce na ręce, a jak jej mówię "nie" to zaczyna się płacz. Teraz się zajęła garnuszkiem na klocuszek.


Coś w tym musi być Kamil tez jest taki dzisiaj marudzi od rana ale moze to pogoda u nas szaro i ponuro. Klei sie do mnie i pojekuje jak nie chce wziąść go na ręce wyciągnełam mu nawt staray worek z zabawkami zajoł się ale tylko na chwile teraz stoi przy monitorze i palcami jeździ tam gdzie ja pisze, he he he .

Majka mi cos wcisla w komputerze ze nie umiem was czytac tzn wszystko mi sie wyswietla tylko mam strasznie mala trzcionke zwerzyla mi stronke ale tylko na forum inne strony otwieraja sie normalnie


kurcze Iwonka kombinowała ale nie wiem co mogła ci zrobić szkoda e Reni nie ma ona by wiedziała.
A swoją drogą jak tam się czuje nasz mama macie jakieś wieści. A no i Jola cos się ostatnio nie odzywa ........ :ico_puknij:

Kamilek, sliczny chlopczyk jakie ma wloski dlugie


Dziękujemy taki ładny jaki łobuz he he he



Witam jestem zadowolona Julka ok te szmery to tylko wzrostowe a Amelce jedna dziurka chyba zarosla sie bo juz nic nie widac ale jeszcze ma dziurke miedzyprzedsionkowa ktora pewnie tez sie zrosnie bo jest juz malutka


No to supr już jestesmy spokojnie Dobrz że wszystko dobrze sie skończyło.

Aż wstyd sie przyznac nie wiedzialam ze maz nauczyl Melcie z łóżka schodzic juz ponad tydzien umie a ja to zauwazylam kilka dni temu.


No no mama ale tak i bywa....
Brawa dla Amelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ok ja też narazie zmykam Kamcio marudzi i marudzi chyba te zabki dalej daja mu w kość.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 sty 2009, 14:01

iwona83 pisze:Dziewczyny pomozcie

Nie bardzo wiem co mogła wcisnąć, nie potrafię sobie wyobrazić tego jak ta strona Ci teraz wygląda, może spróbuj zamknąć stronę i otworzyć na nowo, a jeśli to jest tylko tak na stronie forum, to może zerknij do ustawień forum i tam posprawdzaj.... Renia by pewnie najlepiej wiedziała jak Ci pomóc. Może zrób rzut ekranu i wklej zobaczymy jak to wygląda....
mariola, dobrze, że z dziewczynkami już dobrze, że dziurki się zarastają i wielkie :ico_brawa_01: dla Meli za schodzenie z wersalki. Kuruj się, żebyś szybciutko była zdrowa.
Asikk pisze:Coś w tym musi być Kamil tez jest taki dzisiaj marudzi od rana ale moze to pogoda u nas szaro i ponuro.

U nas też szaro, buro, ponuro i aż się nic nie chcę, ja zrezygnowałam z siedzenia przykompie, bo Ula mi nie dawała spokoju, poszłyśmy na materac, włączyłam ugly betty i bawiłyśmy się razem, wtedy mój bąbel miał już lepszy humorek.

Co do tego wybierania na urodzinach, to Ula wzięła różaniec, ale różaniec był srebrny i moja siostra nosi go na palcu, wygląda jak pierścionek, Ula go podniosła i rzuciła na banknot 10 złotowy, potem wzięła obrączkę i też rzuciła na banknot. Na końcu zaczęła czytać książeczkę, na kieliszek nawet nie spojrzała. Wszyscy się śmiali, że Ula będzie chciała iść do klasztoru, ale sprzeda wiarę i małżeństwo, a ja myślę, że będzie jubilerem i będzie sprzedawać biżuterię... heheheh śmiechu było przy tym...

Ulek mi zasnęła, dlatego mogę z Wami popisać, Jarek dzisiaj prosto po pracy jedzie do Polanicy, więc cały dzień dzisiaj sama jestem, ale jutro ma wolne i jedziemy do Poznania na weekend, teścia trzeba odwiedzić, dawno tam nie byliśmy, aż sama się cieszę na ten wyjazd :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 sty 2009, 14:03

naprawilam ale co sie tego naszukalam az mnie oczy bola

Mariola dobrze ze Amelce sie zroslo no i niech druga dziurka tez sie szybko zrosnie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości