Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 sty 2009, 12:22

dziewczyny co ile moge przystawiac mala do cyca??? bo ona jak placze to ja przystawiam i wtedy grzeczna, a jak smoka zgubia wrzask!!

a co do naszych chlopow no comment... oni mysla ze my nic nie robimy a oni ciezko charuja.... niech by tak posiedzieli 48 h z dzieckiem posprzatac ugotowac zajac sie maluchem nie dali by rady ... czasem sama ja nie daje i dopiero posprzatam jak on jest w domu lub moja mama przyjedzie i ppomoze

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sty 2009, 12:32

dziewczyny co ile moge przystawiac mala do cyca??? bo ona jak placze to ja przystawiam i wtedy grzeczna, a jak smoka zgubia wrzask!!
hmm wiesz mi polozna mowila, ze odtep musi byc co najmniej dwie godziny, ale ja karmialm malego na zyczenie, kiedy beczal cyc i to mnie strasznie meczylo, bo ciagle wyl i chcial byc tylko przy cycyu, tak sie tylko uspokajal :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 sty 2009, 12:43


Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 sty 2009, 12:46

AAA ja juz nie mam sily! Normalnie plakac mi sie chce w nocy.. dzis mala budzila sie co 40min!!!najpierw spi 4h spokojnie do 00.00 a pozniej hardcore!!ja probuje byc twarda i nie bgrac jej do lozkka ale po 6 juz nie wytrzymalam.. no i wtedy miala najdluzsza przerwe - 1h 15min bo po 7 juz sie budzi ;(((
Marta wiec u nas to samo - nie wiem co sie dzieje bo od szczepienia tak jest..czyli jakies 2tygodnie, wtedy wlasnie myslalam ze sie wyspie bo po szczepieniu dziecko zmeczone a tu nic!!! a wczesniej nigdy nie wstawalam czesciej niz 3 razy w ciagu nocy!!

A co do mezow to moj jest po wojsku - i potrafi podloge myc kilka godzin :ico_szoking: no i nie moge narzekac odkad mamy zmywarke :) zadnych problemow ze sprzataniem :) prania mi nie pozwala robic bo to ja wrzucam do biaelego czarna skarpetke (ale i tak robie bo lubie prac :D ) no a po tym jak zostaje z mala na kilka h to jest wspanialy, rozumie jak wraca i w domu balagan albo ja leze padnieta przed tiwi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 sty 2009, 12:46

ja malego co trzy lub 2 przystawialam widzialm kiedy chce cyca kiedy nie , ale piers podajesz na zadanie na poczatku wiec dawaj cyca ile chce mala :ico_sorki:
Marta ja tez mam dwa wory juz ciuszkow i nie wiem co zrobic sporo z nich dostalam i maly zawet ich nie widzial :-D nie mam komu dac to moze dla biednych oddam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sty 2009, 12:48

A co do mezow to moj jest po wojsku - i potrafi podloge myc kilka godzin :ico_szoking: no i nie moge narzekac odkad mamy zmywarke :) zadnych problemow ze sprzataniem :) prania mi nie pozwala robic bo to ja wrzucam do biaelego czarna skarpetke (ale i tak robie bo lubie prac :D ) no a po tym jak zostaje z mala na kilka h to jest wspanialy, rozumie jak wraca i w domu balagan albo ja leze padnieta przed tiwi :ico_brawa_01:
to tylko pozazdroscic meza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 sty 2009, 12:49

ach i wlasnie!!~w dzien mi spala 1h kolo 9, z 30 minut kolo 12, z 1h kolo 15 - czy to jest powod dla ktorego ma mi sie budzic? no i budzi sie i ma zamkniete oczy - nie ze szalejwe albo cos, krzyczy, daje smoczka - nie pomaga, biore daje piers - zjada z 5 minut i spi dalerj :/ ale postekujac wiec to nie tak odrazu ;( ide do lekarza we srode to mi powie o co chodzi..a piersi wracaja do normy :)) dzis nawet zmoczyly bluzke :ico_brawa_01: jee znowu jest pokarm

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 sty 2009, 12:50

ja probuje byc twarda i nie bgrac jej do lozkka ale po 6 juz
ja malego po 3 dzis wzielam, pobudka co dwie ale kimalismy do po 9 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

29 sty 2009, 13:01

Pti- mi tez polozna mowila ze w dzien co 2-2,5 godziny karmic a w nocy na zyczenie.Bo inaczej dziecko sie poprostu przyzwyczaja do piersi i nic pozatym.TAk robie i karmie tak jak mi mowila.
Piersze karmilam na zyczene to ciagle sie domagal,on rosl i wzdluz i wszerz,byl przejedzony poprostu a ja nosilam rozmiar 32/34 bo tak bardzo chudlam:-(TEraz juz sie to nie powtorzy.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sty 2009, 13:10

Dziewczyny ja karmilam non stop na poczatku :ico_noniewiem: bo mala jak miala kolki to sie przy cycu uspokajala i latwiej jaj kupka wychodzila :ico_haha_01:
teraz w dzien co okolo 3h w nocy...no to juz wiecie jak tylko zaburknie czasem co godzine...
yoanna moj w wojsku nie byl...moze dlatego taki len...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość