Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 mar 2008, 17:09

Nowa pisałam na początku o Poli, ale A. kategorycznie mówił nie, no i dała spokój, tylko że od jakichś 2 tygodni znowu mam okropne parcie na Polę i próbuję go przekonać, może się uda .

A Ty z plackami wpadaj a nie jak zjesz, taka jesteś nie chcesz się podzielić z koleżankami :ico_nienie:

Gadałam przez telefon i kurier mnie ominął :ico_zly: Jutro przyjedzie ...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 18:18

spinka pisze:A Ty z plackami wpadaj a nie jak zjesz, taka jesteś nie chcesz się podzielić z koleżankami


Dziewczyny ja Was wszystkie zapraszam na moje placki :-) , narobiłam tego, ze hoho :ico_olaboga: , mam nadzieję, że m. wróci głodny z pracy.
A juz swój głód zaspokoiłam, jednym słowem obżarłam sie jak..... :-)

spinka pisze:próbuję go przekonać, może się uda .


Ja też próbuję, on twierdzi, ze takiego imienia nie ma (a przynajmniej w kalendarzu).
Ja wczoraj w poczekalni gin. wyczytałam w jednej gazecie, że córeczka A. Lipnickiej tak ma na imię. Juz takie argumenty podsuwam :-) , ale póki co jak grochem o ścianę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 18:25

ja pochłonęłam dzis dwa talerze frytek a dalej umieram z głodu. Nie mam za bardzo co jeśc ,bo jutro post, w sobote jakos przebiedujemy a w niedziele z rana juz jedziemy do rodziców i dwa dni tam posiedzimy.
skonczyłam czytać pottera, szkoda że to juz ostatnia jego częśc była :ico_noniewiem:
idę sobie zrobić capuccino.
wkleje wam linka do filmów o dzidzi ,fajne:
http://pl.youtube.com/watch?v=07lmarE08 ... re=related

[ Dodano: 2008-03-20, 17:27 ]
kiedys to chyba siunia wklejała tylko mi sie wtedy zajawka właczała jedynie, nie było calego filmu a tu mozna az 5 odcinków zobaczyc. tylko jak mówią o jakiejs wadzie dzidzi to od razu strach mnie ogarnia :ico_puknij: ale ogólnie super sprawa

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 18:48

Dziewczyny ja juz dzisiaj zmykam, idę sie połozyc, bo wieczorkiem chcemy jeszcze do kościoła podjechac, a ja cały dzień na nogach.

Życze miłego wieczorku, do zobaczenia :ico_papa:


Jaj przepięknie malowanych,
Świąt wesołych, roześmianych.
W poniedziałek kubeł wody.
Szczęścia, zdrowia oraz zgody.
WESOŁEGO ALLELUJA!


To na wypadek gdyby jutro nie udało sie wejśc :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 mar 2008, 19:09

Nowa i jeszcze córka Kingi Rusin też ma na imię Pola i w kalendarzu też widziałam, a jak nie to na stronce górnego, zaraz link podam :-) http://gorny.najlepsze.pl/imiona/
POWODZENIA W PRZEKONYWANIU!

[ Dodano: 2008-03-24, 08:42 ]
Cześć Kochane! Witam Świątecznie, aczkolwiek bardzo sennie - moja niunia zapewniła mi dziś w nocy nie lada atrakcje, tzn wstawanie na siku co godzina :ico_olaboga:

Jak spędzacie święta? My wczoraj byliśmy na śniadaniu u teściów potem na chrzcinach, następnie u moich rodziców i wieczorem jeszcze u teściów - skutek - niezłe zmęczenie.

Całuje mocno i Wielkanocnie, właśnie wcinam ciasteczko z kawusią - zapraszam serdecznie. Pewnie do jutra!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 mar 2008, 11:15

Witam :ico_ciezarowka: Świątecznie, weszłam na tt z nadzieją, że już będzie działac i udało się :ico_brawa_01:

Jak Wam mijają Święta?

U mnie jak zwykle szybko, i w rozjazdach :-) Wczoraj sniadanko, obiad u rodziców, potem jeszcze odwiedziny u teściów. A dziś z kolei obiadek u teściów i pewnie jeszcze do moich rodziców zaglądniemy :ico_oczko: .

Dziś u mnie śniegowo, jakoś mało wiosennie :ico_noniewiem:
Właśnie popijam kawkę i objadam się słodkościami :-D
A czuję się bardzo dobrze, jakoś bardzo niedogodności ciążowych nie odczuwam (mimo rosnącego w zastraszającym tempie brzuszka :ico_haha_01: ), córcia bardzo grzeczna, nawet daje mamie pospac. :-D

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku.

Życzę przyjemnego świątecznego poniedziałku :-)

P.S. Czy już zostałyście oblane :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ???

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

24 mar 2008, 12:35

ALe smiga forum teraz :-D
U mnie swieta = lezenie + jedzenie heheheh czyli tak jak zwykle z ta roznica ze nie sama tylko z mezem :ico_oczko:

Glupoza wyszla mi dobrze, po obciazeniu zblizony wynik do tego na czczo :-D Wiem wcinam slodycze bez wyrzutow sumienia, az mnie maz chamuje ze bede słonik :ico_haha_01:

Niestety dostalam wezwanie na komisje lekarska do ZUSu :ico_zly: w poniedzialek jade cholerka, boje sie troche.. Po cholere jeszcze takie stresy funduja ciezarnej to nie wiem. A w czwartek wizyta, ciekawe czy lekarka cos mi powie o tej komisji, pewnie powie ze ona sie nie zna na tym i nie wie o co mnie beda pytac.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 mar 2008, 08:55

Witam Was w ten poświąteczny, biały ranek!

Dzisiaj w odróżnieniu do wczorajszej nocy pospałam :ico_brawa_01: tylko że chyba ze 4 razy wstawałam do wc, ale i tak jestem wyspana. Moja niunia mi się znowu śniła, karmiłam ją piersią - to nie jest taka łatwa sprawa nawet we śnie :ico_noniewiem:

Jak u Was po świętach? Brzuszki nie bolą? Jak humorki i samopoczucie? Ja wczoraj bardzo ostrożnie jadłam i w związku z tym dzisiaj czuję się bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 mar 2008, 10:12

cześć kochane moje.
Niestety nie moge pochwalić sie mega udanymi świętami. Tzn. atmosfera była super, usmialismy się i zrelaksowali u rodziców superancko tylko... mi nawalaja wnetrzności. Mega ból z prawej strony brzucha, na górze. Tak jakby wątroba albo woreczek żółciowy. Właśnie jestem po kolejnej ledwo przespanej nocy bo cvholerstwo najbardziej własnie w nocy sie uaktywnia :ico_placzek: z tego co wyszukałam na necie to chyba bedzie problem z woreczkiem żółciowym. Masakra.Jak do czwartku sama nad tym nie zapanuje to pójde do lekarki. Mam nadzieje że uda mi się jakoś zwalczyć te bóle, wyczytałam że bardzo złe dla woreczka jest jedzenie żółtek jaj i czekolady a tego jadłam dużo ostatnio. Idę zrobić sobie miętowej herbatki i poszperam dalej w necie jak się pozbyć tego bólu. Mam tylko nadzieje że moja dzidzia nie odczuwa skutków tej dolegliwości :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 mar 2008, 10:22

Cześć Marta, biedulko jedna :ico_pocieszyciel: Już się nam zaczynają ciążowe bolączki, ale na szczęście nie wydaje mi się żeby dzieciątko to odczuwało. Mi wczoraj w dzień było już tak ciężko i bolały mnie te żebra (chyba raczej juz piekły) że mało co nie płakałam, normalnie szok. Na szczęście dzisiaj chyba będę miała dzień wytchnienia i zregeneruję trochę siły.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość