ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 mar 2008, 09:14

Witam po przerwie..
U nas niedziela wielkanocna spedzona bardzo milo, w rodzinnym gronie..bylismy w Brennej na 18 - tce siostrzenicy..mała spoko, do wszystkich sie smiała, a w kosciele jak szlismy do komunii to tak sie do ksiedza smiala, ze na moment zablokowalismy kolejke :ico_haha_01: wogole do kazdego smiechy-chichy :-D
wczoraj bylismy na urodzinach u tesciowej..
i tak minął weekend swietczny..
mała dalej zasmarkana, dobrze ze chociaz na noc nasivin działa, co sie wyspimy..ale jak spi w południe i jej te ciapki spływaja do garła to zaczyna kaszlec :ico_olaboga: nie chciałabym tylko zeby to zas w jakis powazniejszy kaszel sie nie zmieniło :ico_noniewiem: ponoc po 7 dniach katar sam znika...no to juz powoli musiałby sie konczyc... :ico_noniewiem: zobaczymy..
my dzis zaczynam nauke siadania i siusiania na nocnik, ciekawe jak nam to pojdzie, narazie chce oswoic mała z nocnikiem o ile ona wogole bedzie chciała na niego usiasc :ico_noniewiem:

mama dominika Kinia jest bombowa, a ten kucyk po prostu bossssssssski!!!!!!!!!! :-D
glizdunia widac swieta sie udały, ale bardzo nieładnie ze strony tych waszych znajomych ze dla Mayci nic nie mieli :ico_puknij: jakos dziwnie, a nie było im glupio jak oni dla hani cos dostali a w zamian nic nie dali????mi by było głupio jak cholera..dziwni jacys..
kamizela nie zazdroszcze tej temp, ale skorko zadnych innych objawow Wiktorek nie ma to moze faktycznie to zabki :ico_noniewiem: i powodzenia na cytologii, oby wyniki były dobre..
patrycja le dla Krystka moc buziaków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
doris no ja sie nie dziwie ze schudłas skoro taka zalatana jestes :ico_brawa_01:

a co jest z gosia??

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

25 mar 2008, 10:08

DZIEŃ DOBRY

My w święta też się nie nudziliśmy i bardzo szybko nam minęły, teraz przydałoby się w końcu odpocząć :)
My tak jak i doris umówiliśmy się że prezentów nie będzie bo wcześniej rodzice dołożyli się do wózka, a od teściowej Krystek dostał samochód :D

Doris Ty to niedługo przy takim trybie życia to przezroczysta będziesz,
Glizdunia śliczne zdjęcia i to nie tylko Mayci.
MamaDominika Kinga śliczną ma kiteczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A dla wszystkich cioć i "kuzynów" majowych stawiamy dzisiaj
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 mar 2008, 10:13

hello...Maya pobila dzis swoj wlasny rekord chyba i juz od 5.40 nie spimy :ico_puknij: ....slonko swiecilo wiec chyba jej sie pomylilo ze juz czas wstawac....i nic dziwnego ze ja nieprzytomna wstalam :ico_noniewiem: .....chcialam wczesniej napisac ale cos mi odlaczyla i necik przestal dzialac :ico_szoking: ...ale juz oki

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Krystianka!!!!!!!!!

Doris,no tak terazz Ty mi doslodzilas a ja z takimi oponkami wylewajacymi sie ze spodni chodze...bleee no ale moze ta silownia pomoze jak sie na nia zapisze oczywiscie :ico_noniewiem: ...za komplementy dzieki wielkie :ico_sorki: :ico_oczko:

Lady...ach wiesz chyba nawet im glupio nie bylo bo raczej przyzwyczajeni do dostawania a nie do dawania....ja jestem ciekawa czy choc czekolade daja za te wszystkie rzeczy co im dalismy .....za miesiac juz ich tu nie ma...znaczy sie kuzyn zostaje ale ona z dzieckiem jedzie juz do PL....no i teraz mi glupio sie upomniej o swoje...bo pozyczylam jej troche ciuszkow dla malej z podkresleniem pozyczenia bo byl tam tez kombinezonik dla noworodka taki maly a my wiecej dzieci planujemy i pewnie sie przyda ...a Hania juz dawno wyrosla a zwrotu nie ma....
Kamizela...kuruj Wikusia...biedazysko!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 mar 2008, 10:15

a ja padnieta nocka okropna nie mam sily :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 mar 2008, 10:17

Nie przesadzajcie, że przezroczysta będe... owszem staram się być aktywna, ale moja waga dalej stoi w miejscu i mam jeszcze jakieś 12kg do wag sprzed ciazy...

a teraz dwie foty:
Tak Kinia nurkuje w koszyku jak już większość zabawek wyjmie i zostaja tylko jakies na dnie.. oczywiście należy interweniować, ponieważ nie umie z niego sie wydostac...
Obrazek

A tu zdjęcie z wczoraj rana... jakoś przed godzina 7.00 Artur zawiozl mnie do pracy i wzial psa by chwile polatał po plązy :) w tle hotel w którym pracuje
Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 mar 2008, 10:20

doris, GLIZDUNIA, wygladacie pieknie
ja chciałabym tak wygladac naprawde

a jesli chodzi o te pozyczone ciuszki to ja bym sie upomniala
delikatnie ale stanowczo

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

25 mar 2008, 10:22

Dzien doberek!
Kurcze,chcialam do Was wpasc przed Swietami w piatek,akle tyle mialal roboty :ico_szoking: A w Swieta mialam czasu to forum nie bylo :ico_noniewiem:

Zaraz wracam,musze co nieco nadrobic :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 mar 2008, 10:30

glizdunia ja wiem co czujesz, tez sie nie lubie prosic o zwrot swojego, wogole to troche nie wypada, ale skoro oni nie sa zbyt kulturalni to ty tez sobie odpusc i zapytaj, czy jeszcze sa im potrzebne te malusie rzeczy co im pozyczyłas, bo jesli nie to chetnie je odzyskasz i schowasz dla kolejnego dzieciaczka..w innym wypadku mozesz po prostu ich z powrotem nie dostac..a teraz juz wiesz na przyszłosc zeby im nic nie "pozyczac" szczegolnie tego na czym ci zalezy..
mi np bratowa pozyczyła ubranka dla Milenki ale powiedziala ze je pozycza, no i jak Mila wyrosła to wszystko wypralam, poprasowałam i zlozyłam w osobnej raklamowce i juz zaznaczyłam jej ze to wszystko na nia czeka.. :ico_noniewiem:

a wiecie co..zapisalismy sie na wczasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D ale dopiero na wrzesien - do Bułgarii...ale sie ciesze..mysle ze tam jeszcze bedzie pogoda?!!?

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

25 mar 2008, 10:38

Mamo_Dominika-ale Kinga jest sliczna,tak powaznie wyglada

Kamizela-zdrowka dla Wiktorka(zajrzyj-wiesz gdzie)

Glizdunia-ekstra fotki.Tez bym przypomniala o ciuszkach

Doris-super wygladasz.Moj tez tak nurkuje w koszu,raz nawet upadl razem z nim :ico_noniewiem:


Ladybird-Bulgaria-super sprawa

Ostatnie fotki(jak moge oczywiscie)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Aa-Najlepsze Zyczonka dla Dzisiejszych Solenizantow i Jubilatow! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 mar 2008, 10:52

Serenity, fociaki superaśne

Glizdunia upominaj sie póki czas!!! moja ciocia tez kiedys pozyczyla kolezance male ciuszki i jak po dluzszym czasie sie upomniala to uslyszala "przeciez ci oddała" no fakt faktem oddala jedna siatke z 6.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość