Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

29 sty 2009, 23:05

Frydza - dziękuję!!!!!zaraz zagladnę a w week pewnie coś napiszę :-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 sty 2009, 23:10

madziorka, ale Lelek ma spust!!
a jaką temperaturę macie w domku? Heleneczka też ma szlafrok, fajniutki. Wygląda w nim słodko, ale u nas w bloku za ciepło...
co za Adama pracą? już Mu się coś trafiło?
co do spacerów - teraz i tak z Weroniczką nie zawsze wychodzimy ze względu na pogodę. Ale wiosną będę sama śmigać z dziewczynkami - Helenka na nóziach, Weronisia w wózeczku, albo Weronisia w chuście a Helenka w wózeczku/na nóziach :-D W końcu wiosną Szpak prawie dwa latka będzie miec :-)

Co do dzieci - zawsze chcieliśmy mieć dwójeczkę, choć trzeciego nie wykluczaliśmy. Ale to trzecie jeśli już, to dopiero za kilka lat (za jakieś 5). No i chcielibyśmy syneczka też :ico_oczko: Ale na chwilę obecną mam dość ciąży i po tym drugim porodzie mam dość porodów! Bo choć szybki był to mega bolesny (dużoooo bardziej niż pierwszy).

Co do Krzysia - jestem z Niego dumna! Wiem, że jako Tatuś z malutką córeczką podoba się laskom, ale jest mój! I mogą sobie na Niego tylko popatrzeć hehe.

Alinko, ja z kolei zdecydowałabym się na karnet (jeśli oczywiście zamierzasz często chodzić tam z Wańką).

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sty 2009, 23:47

Aleksandrowicz o i ciebie tu przywialo. super
co do sprywatyzowania watku. to tak nas tutaj malo ze moze jakas nowa mamuska wpadnie.. hmm
chyba ze zostawimy dotychczasowe wypociny dla nowych ewentualnych czerwcowek

o wy na to?

lelek dopiero zasnal, cos dzis dlugo wiercil sie w lozeczku.. wrrr

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

29 sty 2009, 23:57

Madziorka - a przywiało :ico_haha_01: ja bym była za tym, żeby ten wątek trwał sobie, a my mogłybyśmy się reaktywować w swoim gronie na prywatnym wątku :-D
teraz zerknełam na Frydzy watek, hm nie wiem czy ja sie tam połapię :ico_olaboga: tyle nowych osób :ico_olaboga: już grubo ponad 100 stron..

Madziorka - u mnie z kolei Alek ślicznie dziś usnął i jak mamusię czarował ale za to teraz coś się wiertoli, oby nocka była normalna, plissss


a ja się z R posprzeczałam, niedawno, 15 minut mineło, egoista jeden!!!

eh

dobranoc kobiety

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 sty 2009, 00:08

hej
odzyskałam kompa, działa, ale coś jest tak namieszane że ciągle mi się net wyłącza
mam nadzieję że teraz uda mi się przynajmniej wieczorkami do was zaglądać

kurcze mam problem Emi nie chce nic jeść, jak widzi tależ i łyżkę to zaczyna płakać, także tylko mleko i kaszka w butelce wchodzą w grę no i owoce, już nie wiem co robić bo przecież musi też jeść konkretne posiłki

A my jesteśmy teraz na etapie szukania firmy która wybuduje domek, ale śpiewają sobie takie sumy za wybudowanie domku w stanie surowym że głowa boli, zachciało się nam domku i teraz tylko kłopoty. do tego współwłaściciele drogi dojazdowej do naszej działki nie chcą nam podpisać zgody na podprowadzenie prądu przez drogę i nie wiemy co robić. Także jak narazie to mamy sporo problemów

W pracy ruch, także jest co robić, od jutra powinniśmy mieć już cieplej bo szef kupił nagrzewnice, bo przecież w kilku stopniach nie da się pracować. Także chociaż tutaj jakieś plusy

A ja jutro idę do teatru na testosteron, trzeba się "odchamić" i oderwać się od tej szarej rzeczywistości. W sobotę idę do pracy, także M. zawiezie Emi do moich rodziców

Wybaczcie nie nadrobiłam waszych postów, dziś też tegonie zrobie bo padam z nóg i idę spać.
Dobranoc

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 sty 2009, 00:19

Aniu dobre podejscie do pan wzdychajacych do Krzysia hihi
ja mam to samo!!!
duma mnie ogarnia, a nie zazdrosc. bo wiem, ze one nic nie znacza.
a ja jestem ta szczesciara :ico_wstydzioch:

nie wiem jaka temp mamy w domu,max 19.
ale u nas sie nie grzeje caly dzien. wrecz powiedzialabym rano i wieczorem po 1-2 godz
a czasem w ogole
bo jest wtedy za cieplo.
w nocy nigdy nie wlaczamy, bo sie lepiej spi
a po kapieli na dole w salonie jak lelek jest z nami to jednak cieplej w szlafroku
a sa pomieszczenia ktore mimo grzania i tak sa chlodne jak lazienka i kuchnia...
w PL w blokach jest znacznie cieplej
ale niestety jak dla nas to czesto az za bardzo
mimo wylaczonych grzejnikow
takze wcale sie nie dziwie ze szlafroczek zbedny

Adam zaczyna prace w poniedz. nie wiem jak sie przyzwyczaje.. taki luzzz i fajnie w domku..! no ale mial troche wolnego :-D przymusowego, ale teraz nadrobi hihi

wiesz ja z trzecim dzieciaczkiem mam taki sam plan. po 5 latach. czyli w wieku ok 35 lat u mnie. hihi
chyba ze druga ciaza i porod dadza mi na tyle w kosc ze poprzestane na dwojce hihi


lelek juz teraz chodzi na spacerki z tatusiem na nozkach, tak do godzinki daje rade. ale maja tez ze soba rowerek .

ma teraz faze na kotki. w kolko "koko" i biega za nimi hihi
wczesniej reagowal, ale nie tak aktywnie i z taka pasja
doszlo do tego, ze adas musi mu na necie kotkow szukac hihi

[ Dodano: 2009-01-29, 23:26 ]
ale dzis ruch. wysylam posty a w tym czasie nowe naskrobane!!! super

Asiulka witaj i ty!!! teraz budowlanka to hodliwy temat... i dobra kaska wiec trudno sie dziwic

tyle dobrze dla mojego adasia bo on tez w tym kierunku planuje biznes otwierac!

mam nadzieje ze znajdziecie jednak dobra fachowa ekipe z ludzka cena!!!

aleksandrowicz to do prywatnego watku niech sie pozostale dziewczyny wypowiedza
ja nie mam nic przeciwko!!

a na watku frydzy sama malo sie udzielam i tez slabo znam wiekszosc dziewczyn ale trzeba sie wkrecic hihi

wlasnie ide tam zajrzec zaraz hihi

[ Dodano: 2009-01-29, 23:58 ]
Asiulka testosteron zarowno film jak i sztuka sa swietne!!! napewno bedziesz sie dobrze bawic!
oj jak mi brak teatru tutaj!
z lelkiem to juz nie da wie wyjsc a buuu

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 sty 2009, 04:09

no nieźle naklikane :)
odę juz spać i wypowiem się tylko na temat wątku.
Ja jestem za to, zeby go "sprywatyzować". Wpisac osoby, które tu piszą i juz (jezeli tak mozna, nie wiem na jakiej zasadzie działaja prywatne watki).
My się tu znamy, ufamy sobie, opowioadamy niektóre szczegóły z naszej codzienności i niejednokrotnie "ratuje nam to zycie" bo się wygadamy, wymarudzimy i poskarzymy się, ale nigdy nie wiadomo kto to podczytuje.. Nic złego nie piszemy, ale jak ktoś chce zrobić aferę czy nasolić, to moze "skorzystać" np. z narzekań na rodzinkę, teściówkę, męza...

To by było na tyle. Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 sty 2009, 08:00

Dzien dobry :-D

Pisalam wczoraj posta z przerwami na różne rózności :ico_wstydzioch: i w międzyczasie tyle naklikane :-)
Super!
Aleksandrowicz, witaj! Aleczek prześliczny! Współczuję choróbska, dobrze, że juz po. A z mężem już doszłaś do porozumienia?

Asiula, to wam się sąsiedzi zapowiadają... a firmę budowlaną na pewno znajdziecie odpowiednią. Może szef coś doradzi?Pewnie ma jakiś kontakt z ludźmi z branży?
Helenka też ostatnio różnie z jedzeniem, ale się tym nie martwię. Jeśli odmawia, to nie wciskamy na siłę i w rezultacie jak porządnie zgłodnieje to wsuwa aż miło :ico_oczko:

madziorka, ja jeśli 3 dziecko to właśnie w okolicach 35 urodzin, ale po już nie bardzo...

Też jestem za sprywatyzowaniem wątku.

Nie pamiętam co jeszcze czytałam, bo jestem śpiąca. Wstaję wcześniej żeby wykąpać się jak Krzyś jeszcze jest w domku, a dziewczynki od razu po mnie, a teraz jeszcze śpią - obydwie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 sty 2009, 10:54

Ja jak z krzyza zdjęta :ico_spanko:

Aleksandrowicz Alek taki duzy juz!! Taką dorosłą twarz ma juz. Przystojniak, nie ma co ;)
Dobrze, ze juz minęły Ci dolegliwości. Świat niemiły jak coś nie tak.

Asiula współczuję kłopotów. Nie będę nawet próbowac opowiadać ile jeszcze przed Wami... Sodoma i Gomora. My juz na szczęście mamy końcówkę. Zostały tynki na jednej kondygnacji i.. wykończenie. No ale pod kątem załatwiania papierów i wynajmowania fachowców jest juz praktycznie koniec. Teraz to juz wszystko Kocur zrobi sam, bo na szczęście ma fach w ręku ;)
Zyczę Wam wytrwałości i umiejętności rpozpoznawania ludzi, któych zatrudniacie, bo mozna nieźle się przejechać.....
Ja juzbym tak chciał obejrzeć domek, moze w przyszłym miesiącu :)

Co tu jeszcze było...
Ach podrywany mąz :) Hehe baby siedzą tam prawie bez roboty i między kawkami kokietują facetów. Najwazniejsze, jak sama powiedziałaś, i tak jest Twój :))))))

Madziorka tez tak myślałąm, ze w atkich bawialniach mozna poznać jakieś mamusie :) Ale narazie musimy się tam oswoić.
Co do szlafroczka, to jest on firmy Drewex (a więc nie pierwszy lepszy) a Kolorino, to kolekcja ciuszków tej firmy. Juz go zamówię.
No, a Leluś nieźle sobie zajada :) Na zdrowie!
Nasza tez tak czasem je, a czasem praktycznie na samym cieniutkim śniadaniu przez cały dzień.

Idę ogarniać chałupkę i lecę do dentysty, mam nadzieję, ze mała będzie grzeczna w wózeczku. A wieczorkiem ksiądz po kolędzie. Poproszę przy okazji zeby poświęcił nasze mieszkanko.

Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 sty 2009, 13:37

Witam :-D :-D ja rowniez jestem za sprywatyzowaniem watku ,to ktora pisze do EMKI ??? ten watek niech sobie zostanie ,moze ktos jeszcze zajrzy ,a na dole TT otworzmy nowy zamkniety tylko dla nas :ico_oczko: ktora chetna na Moderatora hihi Madziorka ty dalas pomysla to działaj :-D



Aleksandrowicz pisze:teraz zerknełam na Frydzy watek, hm nie wiem czy ja sie tam połapię tyle nowych osób już grubo ponad 100 stron..
nie musisz wszystkiego czytac wejdz przedstaw sie i pisz a dalej jakos poleci,fajowe sa tam babeczki :ico_oczko:


asiula26, powodzenia w szukaniu firmy,i Emi napewno minie etap nie jedzenie,bedzie chciala to sama ci pokaze!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości