Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 sty 2009, 13:15

My wlasnie wrocilismy z spacerku musze troche kolorow nabrac przed wyjazdem

Klaudia ja tez sie zastanwiam skad majka ma tyle energii po ciezkiem nocy

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 sty 2009, 13:24

Justyna jesli to nie tajemnica, to co to jest za klub i czym sie tam zajmują?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

30 sty 2009, 13:31

Kasia,

..... ja tak z przyzwyczajenia, ze Ty zawsze stawiasz kawke... :ico_wstydzioch:

Justyna, no to czekamy na jakies wiesci... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 sty 2009, 13:33

Klub motocyklowy... Gremium, można ich łatwo znaleźć w internecie, choćby chapter wrocław, czyli ten w którym jest Kuba. Reszta to teoretycznie właśnie tajemnica. Ku ścisłości to banda dupków żołędnych, którym się wydaje, że są strasznie ważni i wszystko im wolno...

Gabriel zasnął na szczęście, bo już był bardzo płaczliwy, a ja po prostu nie mam siły ostatnio nawet, żeby wyleźć rano z łóżka, już nie wspominając o zajmowaniu się dzieckiem...

[ Dodano: 2009-01-30, 12:36 ]
http://www.wroclaw.gremium.pl/ kto znajdzie Kube? :ico_oczko: to najgorsze jego zdjęcie jakie widziałam-wygląda jak gówniarz z ławeczki pod blokiem-z resztą tak też się ostatnio zachowuje, więc czemuż się dziwić... jeśli nie otwiera się tej strony w firefoxie tylko w tym no... tym z microsoftu :ico_haha_02: to można chociaż muzyczki fajnej posłuchać...

[ Dodano: 2009-01-30, 12:52 ]
kurde dziewczyny, jak mnie strasznie głowa boli, już nie pamiętam kiedy ostatnio mnie głowa bolała...

idę pranie powiesić Gabrelowi, bo jutro do dziadka jedziemy i musieliśmy piżamki wypucować do spania...

faceci zabrali dzisiaj samochód, później mają przyjechać po drugi, bo dwa złomki mieliśmy na podwórku-w końcu trochę miejsca jest i porządek można zrobić

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 sty 2009, 13:57

Witam i ja .
jakoś tak siedzę i czytam, a nic skrobnąć nie mogę, zawsze cos a to Kamil się obudził a to kaszka a to picie i tak o dopiero teraz.
Fintifluszka, strasznie Ci wsópółczuję tej całej sytuacji ja bym nie wytrzymała , nie powiem też lubimy poimprezowac ale w ramach rozsądku . ale to co Twój wyprawia szok :ico_olaboga: nie dała bym rady. No nic trzymaj się jakoś!
Porad udziela się łatwo z daleke ale wiadomo to tylko słowa. :ico_pocieszyciel:

Wszystkiego naj dla Solenizantki!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Fintifluszka pisze:będę musiała kupić test ciążowy,


oj czyż by nastepna mama Nam się szykowała :ico_ciezarowka:
A planowana???

U nas nocka taka se Kamcio zasnoł wprawdzie wczesnie bo o 19 już spał, ale potem mój kochany obudził go nie chcąco o 23 więc musiałam mu dać mleko no i potem obudził się o 1 dałam mu soku myślałam że będzie spał już choć do 5 a tu nonono...za przeproszeniem. Obudził się po godzinie o 2 i nie mugł zasnąć mój się wkurzył i wyniusł do 2 pokoju a ja z nim walczyłam do 4 zasnoł i znowu obudził się o 5:30 dała mu juz wtedy mleko i zasnoł ale spalismy dzis tylko do 8:30 a tearz pospał 45 min i juz po.
Kurcze nie wiem co z tym jego spaniem jest ostatnio. :ico_olaboga:
Dzis go przetrzymam co najmniej do 20 zobaczymy jak potem bedzie.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 sty 2009, 14:20

Asikk pisze:A planowana???
przypominam sobie teraz jak po narodzinach Gabriela mówiłam, że za rok w styczniu by się wypadało zacząć starać o drugiego bobasa, żeby była mała różnica wieku... ale w tych okolicznościach jest to ostatnią rzeczą jaka by mi przeszła przez myśl... będzie to straszliwa złośliwość losu jeśli się ziści, bo nie wiem czy byłabym w stanie się tym teraz cieszyć-pierwszą ciąże mi też Kuba skutecznie uprzykrzał, nie wiem czy dziewczyny pamiętają, że też się żaliłam i było mi ciężko i się zastanawiałam czy z nim zostać, czy może dać mu szansę i zobaczyć jaki będzie po narodzinach dziecka... nie chciałabym mieć znowu przepłakanych 9-ciu miesięcy, zwłaszcza przy małym dziecku...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 sty 2009, 14:21

Fintifluszka pisze:kto znajdzie Kube?

Czy to ten w kapturku ...??
a moze sie myle :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-01-30, 13:23 ]
Fintifluszka pisze:mieć znowu przepłakanych 9-ciu miesięcy, zwłaszcza przy małym dziecku.

Oj kurcze to smutne naprawde więc co mamy dmuchac oby nie??? :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 sty 2009, 14:29

moja Majka nie chce spac nie wiem jak ja uspac bo do wieczora to ona nie wytrzyma juz prawie godzine ja usypialam

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 sty 2009, 16:35

Norbert wstał po drzemce (spał ponad godzinę) i nie zostawia mnie na krok. Chodzi wszędzie za mną, marudzi i ładuje się na mnie. Wstał jakiś nie w sosie.
Zupka ogórkowa nam się dogotowuje i Rafał jeszcze musi skoczyć do sklepu po śmietanę.
Siedzimy dzisiaj w domu.
Ja znów mam zapalenie pęcherza :ico_placzek: Dobrze, że mam jeszcze kilka tabletek Furaginum, które koleżanka kiedyś mi dała to się tak nie męczę, ale jak będę w Polsce to pójdę do ginekologa i powiem, że często mnie łapie zapalenie :-/
A no i w czerwcu będę leciała do Polski, to pewne... dopiero w czerwcu ;-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 sty 2009, 17:12

no my po obiadku i to sytym .Najpierw Kamil zjadł miseczke zupy jarzynowej, potem połowe słoiczka fasoli z ziemniaczkami i wołowinką a na koniec jak ja sobie zrobilam taka rybke z piekarnika z foli z brokułam to jeszcze mi połowe wpalaszował. :ico_szoking:
Najadł się i poszedł spać he he
I dobrze bo potem by mi o 19 znowu marudzi do spania a takmoze do 21 wysiedzi?
:ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość