Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 sty 2009, 14:22

Jejejejejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! Dostaliśmy mieszkanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZTEROPOKOJOWE!!!!!!!!!!!!!Jeeeeeeeeeeeeeeee :528: :597: :526: :527: :527: :064:

[ Dodano: 2009-01-30, 13:23 ]
Jeszcze tylko remont i przeprowadzka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-30, 13:37 ]
Dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze tu zaglądniecie, bo mam pytanko:
po wczorajszej szczepionce Helenka ma mocno zaczerwienione to miejsce i trochę napuchnięte... martwię się bo nigdy wcześniej tak nie było. Czy Wasze dzieciaczki też tak miały??
Pytanie number 2 - szukam inspiracji ad urządzania mieszkanka. Moja koncepcja poszła się huśtać, bo dostaliśmy większe mieszkanko niż się spodziewaliśmy...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 sty 2009, 14:40

ania1980, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super za mieszkano!!!!


ania1980 pisze: Czy Wasze dzieciaczki też tak miały??
u nas nigdy po szczepionce nic nie bylo.



ania1980 pisze: szukam inspiracji ad urządzania mieszkanka
moze Juli pomoze bo ona teraz na topie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 sty 2009, 14:58

Czesc
siedze sobie z kawka i strucla serowa mniem. i lenie na maxa
niedospana troche..
bo o 1.30 poszlam spac a o 7 pobudka do szkoly hehe ale juz mam weekend hihi
adas zrobil w tym czasie zakupy z lelkiem i jestesmy gotowai na luzzz
lelek spi. chwilo trwaj!

jak wstanie to chyba pojedziemy do znajomych
wlasnie dostalam smsowe zaproszenie
maja Kubusia 2 miesiace starszego od Lelka to sobie pobrykaja razem
fajnie

troche mialam plan juz zostac w domu. i leniuchowac
ale co tam
rozrywek nigdy dosc
trzeba korzystac bo wiekszosc maluchow chora
wiec poki tfu tfu nam nic nie jest dzialajmy!

Frydza to nie ja wyszlam z inicjatywy prywatyzaji watku.. :ico_noniewiem:
wiec chyba nie moja rola moderatora :ico_noniewiem:
musialabym sie cofnac wstecz bo nie pamietam ktora podsunela ten pomysl

frydza a ty jestes moderatorem swojego watku?
bo nie widze pod awatarkiem takiego oznaczenia hmm

[b]Aniu [/b]gratki mieszkanka!!! a to na juz wlasnosc ? pewnie krzys z pracy dostal tak?
a urzadzanie mieszkania... moje marzenie
ale nie znam PL mebli, sklepow.. my glownie do ikei jezdzimy
tam mimo ze wiekszo troche slaba to jednak ladna i nowoczesna i taki luzny styl jak lubie
ale moze w zwyklych sklepach tez cos mozna ciekawego znalezc
w zaleznosci od upodoban wiec ciezko cos podsunac
ja bym chciala w salonie miec takie ceglaste meble- taka afrykanski orang. podchodzi po czerwien dla nie konca
komode, witryne
sofe
sciany zolte
albo jedna tez w takim kolorze jak meble

ja nie jestem zwolennikiem skorzanych kanap ani ciezkich mebli

lubie naturalne kolory
sosna, klon
dab czy jakas olcha odpadaja

w sypialni drewno bejcowane ( a la ikea)

najbardziej chcialabym meble bambusowe. ale nie widzialam nigdzie, tylko tutaj w jednym jedynym sklepie b dawno.
cala szafa z bambusow takich grubych. boska

duzo dodatkow pierdol
sciany

odcienie
pomaranczu
zoltego
zielonego
u dzieciakow to juz w ogole poszalec mozna

widzialam w ikei tez ladna kolekcje zoltych mebli. komode, stolik. witrynke
b ladne , ale do ciemnej sciany bo sa dosc blade

JUli a moze ty cos podsuniesz?? uwielbiam ogladac. czytac na ten temat!!!!

Ania a co do objawow poszczepiennych.
Helenka ma udo spuchniete i czerwone?
lelek mial to samo ale przy pierwszych 2-3 szczepieniach. kilka godzin po ukluciu zaczynal mocno plakac,, widac to bolalo. strasznie byl wtedy biedny
a ja durna dopiero po fakcie dowiedzialam sie zeby przemywac to roztworem wody z soda. nie pamietam proporcji ale moze znajdziesz wnecie.
pociesze ze to szybko minelo. i czytalam pozniej ze jest to normalna reakcja!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 sty 2009, 15:03

madziorka hihi pisze:Frydza to nie ja wyszlam z inicjatywy prywatyzaji watku..
a faktycznie Aleksandrowicz sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



madziorka hihi pisze:frydza a ty jestes moderatorem swojego watku?
bo nie widze pod awatarkiem takiego oznaczenia hmm
tak jestem moderatorem ale tylko u siebie ,wiec niemam oznaczenia!
zapraszam kogo chce :ico_oczko:


madziorka hihi pisze:jak wstanie to chyba pojedziemy do znajomych
wlasnie dostalam smsowe zaproszenie
maja Kubusia 2 miesiace starszego od Lelka to sobie pobrykaja razem
fajnie
superowo :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 sty 2009, 15:10

madziorka, spróbuję przemywać Jej to wodą z sodą.Na razie smarujemy altacetem w żelu.
Mieszkanko od Krzysia z pracy, na razie służbowe, ale pod wykup. Tj. w tej chwili wstrzymali wykup tych mieszkań, ale prawdopodobnie na jakiś czas tylko.
W nowych blokach nie będą sprzedawać na bank, ale ten w którym dostaliśmy mieszkanko jest z 89r.
Madziorka, w Polsce też jest ikea, ale niestety nie w Łodzi, chociaż budują teraz. A najbliższa to albo w Wawie albo we Wrocku. Odległość mniej więcej taka sama po ok.200 km.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 sty 2009, 16:02

Aniu oczywiscie ze w PL jest Ikea. i nawet ceny podobne. tyle ze tutaj w funtach a oni przelicznik maja chyba wciaz ten najwyzszy wiec jest taniej

my z podkarpacia mamy daleko do Ikei. w krakowie najblizej!
a szkoda bo mozna tam cos fajnego zakupic czasem ehh

wlasciwie sama podroz to nie problem ale trzeba tez miec wieksze auto zeby zakupy meblowe upchac hihi

Ania ja lelkowi nie przemywalam niczym i szybko zeszla opuchlizna
takze mysle ze u helenki do wieczora sladu nie bedzie
mam nadzieje

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

30 sty 2009, 16:48

hej,
ja tylko te stronke przejrzałam,

Ania - u nas tez było zaczerwienienie i opuchlizna po ostatniej dawce szczepionki skojarzonej - i też po raz pierwszy bo zawsze bez niczego było, ja smarowałam chyba alcacetem, ale moze z raz bo Alek zaraz drapał i sie wkurzał jak mu tam robiłam, wiec udawałam że niby nic :ico_noniewiem: no i zniknęło, my po tej dawce tez mielosmy podwyzszona temp i ogolnie rozdraznienie jak nigdy przedtem po szczepionce, widac reakcje roznei u dzieci i ponoc im starsze dziecko tym te reakcje są większe, ale minie lada dzień..i GRATULUJĘ mieszkania, to teraz będziecie mieli własną sypialnie :ico_haha_01: i w ogóle w 4 pokojach to można zaszaleć :ico_oczko:

nic za bardzo nie pamietam wiecej :ico_wstydzioch: zaraz sie cofne ale nie wiem czy zdołam odpisać..
u nas wczoraj była gorsza nocka, jak miałam intuicję tak i było, chyba po raz drugi od urodzenia Alek wcz dał taki rykopopis, jakaś kolka go dopadła w środku nocy, wył, nie chciał byc dotykany, po ok godzinie, czopku w nonono, kropelkach z niemowlęctwa sab simplex jakos usnął i do rana, rano juz humorek miał, ale teraz tez prostestował przy zasypianiu i nawet zrezygnowałam z drzemki tymczasem on pijąc soczek sobie sam usnął..a ta kolka to se mysle efekt wczorajszego przeżarcia, ostatnio na widok jedzenia alek dostaje wariacji, dzis juz tez po wielkiej misie krupnika zobaczył drugie dania ojca i zaraz dzióbek drze :ico_szoking: no wiec i on dostał drugie danie..a wcz zjadł chyba oprócz wszystkich tych dań, podiweczorków, owoców to jeszcze może z pół paczki biszkoptów a jak zabierałam to protest był nie z tej ziemi :ico_szoking:

a coś pisałyście o moderatorze i o mnie :-D hm, ja to wiecie jakosciezko w tych sprawach sie orientuje, a poza tym ja przeważnie tylko wieczorami późnym,i siedze przy kompie a czasem wcale, bo i zasieg gorszy mamy u siebie i R korzysta z laptopa i czasem sił mi tez brak, wiec ja swojej kandydatury jakos nie popieram :ico_haha_01: ale za prywatyzacją to jestem ach jestem :ico_haha_01: widzicie jaka ze mnie oślica??

ale buziaki posyła ta Wasza oślica :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 sty 2009, 17:03

http://www.martynakruk.pl/

dziewczyny jesli mozecie to wspomozcie
ja wlasnie zrobilam przelew
liczy sie kazdy gest :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 sty 2009, 23:22

hej
Aniu gratuluję mieszkanka, nam lekarz zawsze na zaczerwienienie i opuchliznę po szczepieniu polecal właśnie altacet w mam nadzieję że pomoże

byłam w teatrze na Testosteronie, boli mnie brzuch i szczenka ze śmiechu, rewelacyjna sztuka polecam

a z tym jedzeniem u Emi to jest tak że nawet jak zgłodnieje to nie chce jeść nic konkretnefgo, mleko ratuje sytuację, ale przecież nie może być na samym mleku

a teraz mykam spać bo jutro do pracy, a po południu mamy gości, impreza z okazji rocznicy istnienia firmy
papa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

31 sty 2009, 13:30

Hej!
Pewnie juz mnie nie pamietacie i nawet nie chcecie :)
Za 3 h oddaje klucze i juz na dobre wije swoje gniazdko.
Od dzis odgruzowuje wszystko tam,wypakowuje, ukladam.. No i mieszkam. Mis wraca dopiero w czwartek..
Ja jestem chora, polamana, zapracowana.. I ogolnie czekam na chwile wytchnienia.
Z Duzym mam dobry kontakt, bo jest w Nowym Jorku i sobie piszemy smski :)
Wroci szybciej, niz mial, wiec jest radocha :):
Caluje was bardzoi mam nadzieje.. Ze jak w poniedzialek podlacza mi net, bedziecie mnie jeszczechcialy... :ico_wstydzioch:
Wkleje w pon foty.. Bomam nadzieje, ze bedzie to juz wygladalo.. jakos ludzzko. Teraz oczywiscie nie ma metra kwadratowego bez workow, kartonow albo pierdol... :/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości