Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 mar 2008, 15:17

Nie zdazylam Wam pozyczyc Wesolych Swiat bo TT nie chodzilo, wiec niniejszym to czynie :ico_oczko: :ico_oczko:

Ja juz po pierwszym tygodniu w pracy i kazdemy zycz takiej robotki jak ja mam :-D :-D . Przez wiekszosc dnia szukam pracy :-D nie mam jeszcze okreslonych obowiakow tylko kazali mi sie uczyc robic wszystko to co Terry (kolega z pracy), a ze Terry prawie nic nie robi to sie razem obijamy :-D i oczywiscie wszyscy sa przyjazni, pytaja czy mi sie podoba, czy jestem szczesliwa z tym co robie :-D :-D SUPER ROBOTA :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam juz kontrakt na czas nieokreslony i wynegocjowalam sobie takie warunki, ze jedyna Polka, ktora tam ze mna pracuje chce sie zwolnic, bo mam o prawie 300 F wiecej miesiecznie od niej :-) . powiedzilam jej, zby najpierw szla po podwyzke, bo ona tam juz od roku pracuje i jeszcze o podwyzke nie prosoila, a ona na to, ze jak ja tak cenia, ze sami nie daja podwyzki to sie prosic nie bedzie i poszuka innej pracy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: .... coz....

Dan siedzi z Lusia w domu i na razie nie narzeka, ale docelowo poszukamy jakiejs au pair z Polski, zeby on tez mogl popracowac.

Witam nowa kolezanke i zapraszamy do klikania i FOTY posimy :ico_oczko:

Moze pozniej bede miala jeszcze net to poodpisuje, ale teraz wysylam tylko to co mi wczoraj nie zdazylo wyslac. Lece obiad robic

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 mar 2008, 17:45

no nareszcie forum działa :ico_brawa_01:

spóźnione życzonka dla wszystkich: TERAZ TO JUZ TYLKO POZOSTAłO żYCZYć MOKREGO DYNGUSA :-D

fela, super ze Konrad tak dobrze zniosl wasz wyjazd, dziadkowie staneli na wysokosci zadania :ico_oczko:

mmarta81, witaj :-)

Jasnie Pani :), no superowo ze udalo Ci sie znalezc taka zajefajna robotke, normalnie z usmiechem na twarzy to wszystko czytalam/...
szukalas prace przez agencje??? czy we wlasnym zakresie?
extra ze masz juz kontrakt, normalnie az dziw ze tam tak szybko mozna znalezc prace na stale :ico_szoking:
a u nas to trzeba sie meczyc na jakis okresach probnych, albo i dostaje sie umowy na czas okreslony :ico_olaboga:
,\mam nadzieje ze moj M rownie szybko znajdzie robotke w UK

a powiedz jak wyglada sprawa z jezykiem? trzeba znac super perfect? czy wystarczy sie dogadac?

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 mar 2008, 17:58

SPOZNIONE ALE SZCZERE ZYCZENIA!!!
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 mar 2008, 18:20

Eve81- wszedzie tam gdzie pracowalam wystarczylo sie dobrze dogadac ,mowic plynnie co nie znaczy,ze nie moglas sie pomylic :ico_oczko: znajomos jezyka to podstawa ale do tego dochodza jeszcze checi do pracy-ktorych wielu Anglikom brakuje :ico_oczko: Ja teraz siedze w domku od 2 misiecy mialam maly wypadek,pocielam siceigna u reki ale szybko zarejestrowalam dzielalnosc gospodarcza zeby mi nie przepadly pieniazki po urodzeniu dziecka perzez 9 miesiecy :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 mar 2008, 19:16

eve81, tam gdzie pracowalam wczesniej (w Londynie) wystarczylo sie komunikowac po angielsku i bylo ok, a ta praca co mam tera wymaga troche wiecej jesli chodzi o jezyk. Zalezy gdzie twoj maz bedzie pracy szukal, bo jak w restauracji, albo na budowie to tam rzeczywiscie chec do pracy jest wazniejsza od jezyka, a jak w biurze itp no to raczej bez bardzo dobrej znajomosci jezyka nie ma na co liczyc.

Ja musialam szybko prace znalesc i nie mialam czasu na szukanie na wlasna reke, dlatego poszlam do agencji i akurat tak sie zlozylo, ze mieli zlecenie na pracownika biurowego z bardzo dobrym angielskim. Ja nie pracuje dla agencji, tylko dla drukarni, a agencja, do ktore sie zglosilam dostala swoja dole za znalezienie mnie od mojego pracodawcy.

Kasi.k i Madziorka wklejac zdjecia w MT :-D :-D

Ktos sie chyba kilka stron wczesniej pytal gdzie mozna w PL zamowic MT. Teraz to juz chyba tylko na http://tullimy.blox.pl/html i polowac na allegro

[ Dodano: 2008-03-24, 18:22 ]
mmarta81, rany boskie to co ty robilas, ze sie tak zalatwilas?? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: czytam jak horror :ico_olaboga: :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 mar 2008, 00:32

jasnie ty to jestes obrotna,tydz w wb i juz masz robotke :ico_brawa_01: a coz to za biuro?????na caly etat jestes????

zajrzalam do was troche poczytac bo mialam zaleglosci ale juz ledwo widze i ide spac.
trzymajcie sie kochane,dobrej nocki
dobrze ze juz po swietach bo moj zoladek nie znioslby dluzej takiego obrzarstwa :ico_oczko: :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 mar 2008, 11:35

Witam poświątecznie
Monika współczuję ale ci się świństwo przyplątało. Dobrze że już nie boli.

Witaj mmarta rzezywiście Twoja historia brzmi strasznie. No ale masz 8 miesięcy na wykurowanie się.

Fela super że już jesteś. Mi tez się marzy jakiś wyjazd. Ale ja chcę z Tomkiem. Bo i tak z nim mało czasu spędzam nie tak jak ty całe dnie. I właśnie Paweł też na Egipt namawia tylko ja mu mówię że nic nie zobaczę z Tomkiem to on sie zaoferował że ja będę jeździła na wycieczki a on z Tomkiem na plaży. Tylko jest pewien problem - teściowa. Sprzedaje działkę żebyśmy mieli na budowę i będzie gadała strasznie że ledwo dostaliśmy pieniądze to już je trwonimy.

Emilka właśnie co do budowy. To została przełożona, dokładnie to ja sama ją przełożyłam. Bo całkiem możliwe że gdzieś indziej zamieszkamy. Ale o tym powiem jak wypali. Ale jeśli wypali to za mniejsze pieniądze będziemy mieć dom.

Jasnie Pani :), ty to zaradna babka jesteś. No i super że już masz na czas nieokreślony.

Ilonka super że już wróciłaś :ico_brawa_01: Choć pewnie teraz też nie będziesz do nas zaglądała jak będziesz w Polsce.

U nas święta leniwie spędziliśmy. Ale ja lubię tak. Ciągle w pracy więc chwila nudów jest super. Filmów się naoglądałam, powysypiałam. Kurde fajnie mieć tak duzo czasu.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 mar 2008, 11:56

gosia co do tesciowej to ....hmm,glupia sprawa bo daje kase.no ale jak daje to niech nie wypomina i nie liczy na co ja wydajecie...
super ze planujecie urlopik,a co do wycieczek to z dzieckiem napewno utrudnienie ale ludzie jakos dawali sobie rade.popatrz moze sa hotele co oferuja opieke nad dzieckiem.najwyzej bedziecie wybierac takie wycieczki zeby tomus mogl byc z wami.np na pokaz delfinow.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 mar 2008, 12:07

fela pisze:hmm,glupia sprawa bo daje kase.

no właśnie to taki typ co całe życie skąpi. Tylko po co to ja nie wiem. My właśnie z Pawłem z tych rozrzutnych bardziej. A na początek jak powiedzieliśmy że chcemy się budować to ona do Pawła że teraz Pepsi nie może kupować bo musi oszczędzać :ico_puknij: więc niestety pozory trzeba trochę stwarzać.
fela pisze:popatrz moze sa hotele co oferuja opieke nad dzieckiem

no własnie ja szukam takich z atrakcjami dla dzieci. Zresztą myślę że źle nie będzie bo Tomek uwielbia wodę. A co do wczasów to mam nadzieję że jednak w tym roku gdzieś pojedziemy bo strasznie mi brakuje takiego wyjazdu. Teraz u nas śnieg padał i jest mróz :ico_zly:
Fela nie dostałaś szoku termicznego?

Ilonka miałaś ostatnio jakieś wieści od Kasiuli? Ciekawe co u niej.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 12:42

[quote="gosia888"]My właśnie z Pawłem z tych rozrzutnych bardziej. :-D my tez -nie poto wyjechalam zeby sobie wszystkiego odmawiac jakos zyc trzeba

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość