Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 sty 2009, 20:09

ja dziś miałam kurczaka,a jutro na szczęście mój mąż robi obiad,weekendy należą do niego :ico_haha_01: ale zrobi pewnie jakiś makaron z sosem tuńczykowym,pychotka! na szczęście te dwa dni w tygodniu mogę sobie odpocząć od tych obiadków,ostatnio nie mam coś weny twórczej!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sty 2009, 21:35

cos tu dzisiaj cisza :ico_olaboga:
my powoli spadamy do spanka :ico_spanko: :ico_haha_01:
do juterka

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 sty 2009, 21:37

my juz spimy znaczy sie Antek spi a mama szaleje :-D zasypianie zajeło mu 5 min :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudowny chłopak

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 sty 2009, 22:23

Nina mimo tego ze usnela o 18.30 na 30 minut, punktualnie jak w zegarku o 20 spala juz wykapana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a teraz ide ogladnac jakis film :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sty 2009, 23:17

Igol o 21 :ico_brawa_01: ciekawe ile pospi :ico_noniewiem:
ja wlasnie obracam male piwko :-D Marcin na silowni cisza i spokuj nastala...a juz myslalam ze nigdy tego nie powiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 sty 2009, 23:22

Hej kobitki
mmarta81, najlepszego dla Igolka :ico_prezent: [/quote]
zasypianie zajeło mu 5 min :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudowny chłopak
rzeczywiscie cudowny
moja wlasnie usnela po kapieli jakies 5 minut temu i juz wstala i lezy wlasnie mi na kolanach i patrzy co tu słychac :ico_oczko: ja jej mowie ze tyle pospala ze juz sie zaczelam martwic ze spiaca krolewna zostanie to patrzy na mnie i cieszy sie ze mamunia takie gupoty wygaduje :-D Lobuziarka moja mala
Mnie to juz pomyslow brak na te obiady naprawde juz nie wiem co wymyslac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 sty 2009, 23:32

A my dzis na obiad jedlismy schab z makaronem w sosie serowym :D i w ogole chodze do sklepow i biore mnostwo saszetek z pomyslami na obiad i sloikow, i robie ryze z miesem i warzywami, makarony z sosami, moj maz lubi ryby wiec od czasu do czasu jemy albo lososia smazonego, albo filety, albo filety w sosie zapiekane :) ja uwielbiam sosy ogolnie :D zwlaszcza serowe :)no i ruskie pierogi ostatnio byly ale to strasznie meczace :/ jestem padnieta po robieniu takich. I nalesniki na ostro z sosem miesnym, kukrydza, fasola, posypywane serem i zapiekane - moj maz je bardzo lubi :) do tegho salatka z pekinskiej z sosem czosnkowym :) kiedys robilam tez nalesniki z kurczakiem i warzywami ale swierzymi i z sosem czosnkowym w srodku - no i teraz mnie mecza nalesniki z serem i brzoskwiniami - tysciowa takie robi i sa naprawde dobre :) ja robilam kilka razy i nie dosc ze szybko to jeszcze pyyyszne :) ale za to schabpwegp z ziemniakami dawno nie jadlam! ostatnio przesadzilam bo zjadlam watrobke smazona i kotlety mielone z buraczkami zasmazanym... no i tlusto bylo :/ nie wiem czy Ninie sie to podobalo.. a w zamrazalniku wciaz mi siedzi mieso od tescowej dlatego kombinuje i dlatego dzis bylo z makaronem i z sosem :D
mam nadzieje, ze troche pomoglam w inspiracjach obiadowych :)) ide ogladac teraz The duchess :) poki meza nie ma bo gra w pilke :/ a mi tak teskno :/ nienawidze siedziec sama :[ patzre na zegarek co chwile kiedy wroci :((

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

31 sty 2009, 00:35

yoanna, szacun, nieźle gotujesz!!!!! :ico_brawa_01: ja tez uwielbiam gotować, ale nie mam motywacji....bo P wraca do domu o 21-22, przeważnie je w pracy,a sama dla siebie nie będę gotowała....ale jak juz jest okazja to daje czadu :ico_oczko:
mmarta :ico_brawa_01: juz 4 miechy jesteś Mamą i naprawdę mozesz byc z siebie dumna!!! :ico_brawa_01:
Iguniu :ico_tort: rośnij grzeczna i coraz piękniejsza :ico_brawa_01:

a u nas chyba zębacze idą.....dziąsło po prawej stronie czerwone, spuchnięte i takie...ostre w dotyku. Al pcha obie pięści, wszystko gryzie. Co tylko mu wpadnie pod zęba, nawet moje ramię :ico_oczko: no i nieznośny, marudny, piszczy z byle powodu....ehhh...a to może nawet kilka miesięcy potrwać....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 sty 2009, 10:47

Zirca wlasnie polozna jak byla mi mowila ze to ciagle jedzenie Igola tez moze byc troszke przez zeby bo dla malenst cyc dziala jak najlepszy paracetamol :-D i ze niestety pierwsze zabki nie maja korzenie wiec sa mobilne troszke wyjda znowu sie chowaja i to bardzo irytuje malenstwa :ico_zly:
Mam nadzieje ze Al ziesie to dzielnie :ico_sorki:
Dana Igol tez czesto patrzy na mnie jakbym lekko walnieta byla jak do niej gadam :ico_noniewiem:
Yoanna ja Cie podziwiam ze masz czas na takie gotowanie :ico_sorki: ja teraz oby szybko...niestety :ico_noniewiem:
Lalam bo dzis pierwszy raz od dawna Marci spal w sypialni ze mna i Igolem i oczywiscie sie ciezko nie wyspal :ico_haha_01: bo niby mu cala noc koldre noga zawijalam :ico_haha_01: wiec jest szansa ze znowu sie wyniesie na jakis czas i odzyskam duze wyrko tylko dla siebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

31 sty 2009, 11:25

dzien dobry u mnie noc taka jak wczoraj czyli piski i wycie i ciagle by jadl moze musze mu juz cos wprowadzic bo mu same mleczko nie wystarcza juz jae 6 razy na dobe i tak po 150 mln, no czasem 180mln jak ma dobry humor :ico_haha_01: za to wczoraj tak pieknie wydoil soczek z kubeczka :ico_brawa_01: ślinial byl wiec plamami sie nie przejmuje :ico_sorki: a jak sie skończyl donosnie okazal swoje niezadowolenie :ico_noniewiem:
a co do obiadow to ja tez głownie bazuje na torebkach z pomysłem na... dzieki ci za polskie sklepy :ico_sorki: , a no i czesto robie makaron bo P. uwielbia i moze jesc codziennie, wczoraj za to zrobilam nowosc slatka z makaronem w sosie czosnkowym , znajomi wymietli cala miche :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
ja uwielbiam zupki wiec tez czesto jemy, obiad mam prawie codziennie ale jak gotuje to na dwa dni, po co sie meczyc :ico_oczko:
Igol tez czesto patrzy na mnie jakbym lekko walnieta byla jak do niej gadam
no to i Kacper tez a najlepsze sa jego oczy jak zrobie glupia mine raz sie wystraszyl i darl sie wnieboglosy :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości