Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 sty 2009, 16:22

Juli, żartownisia z Ciebie, nie ma co :ico_oczko: Jak to nie pamiętamy, nie chcemz_ :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Gratuluję gniazdka i czekam na foteczki, może jakieś mnie zainspirują :ico_oczko:
Oj, spadam bo Helenka nie daje mi pisać.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 sty 2009, 20:54

Juli dzialaj dzialaj!!! sama radosc co????
zmeczenie minie i pozostanie tylko wielka radocha i oczekiwanie Duzego!!!!!
a tymczasem ukladaj. segreguj i tworz wasze gniazdko szczescia!!! i pochwal sie fotami !!!!

ale sobota nam uciekla. szok :ico_szoking:

rano o 11 pojechalismy na basen z lelkiem. bylo troche szalenst. zjezdzalni dla dzieci. wiec sie chlopak cieszyl ale i troche cykal na poczatku hihi

jak wrocilismy o 14tej to mialam nadzieje ze zasnie. ale godzine usilowal i nic ztego
tylko ja sie zdrzemnelam i lelek mnie obudzil kupa w gaciach hihi
a adas na dole sadzil ze oboje spimy bo przez godzine taka cisza byla
ja spalam. a lelek cudnie sam sie soba zajmowal
wzial sobie ksiazeczke z pieskiem i usilowal z nia/nim spac hihi

wczoraj zasnal z kulkami-pileczkami trzema hihi
w nocy tylko slyszalam jak po koleji turlaly sie po podlodze!dziwak maly hihi
a teraz czekamy az lelus pojdzie spac, i zalaczymy sobie jakas komedie na wieczor!!!

buziaki i wesolej rodzinnej niedzieli

papa

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

31 sty 2009, 23:35

helo!!!

Juli - no jasne że pamiętamy :-) i że chcemy i że bardzo czekamy na Ciebie i Twoje posciki..!!i na foty - jak już wszystko Ty nasza siłaczko poukładasz wypucujesz pourządzasz..!!!!super że macie już własne gniazdko!!

Madziorka - Alek też zasypia z różnościami w rączkach :-D chyba najczesciej z autkami małymi, ale nie tylko, ostatnio przed spaniem musi sie też konkretnie wyszaleć, wyskakać, robi wręcz mostki, fikołki prawie, skacze po łóżku, po pościeli, zgarnia wszystko do swojego łózeczka, co tylko widzi w pokoju a co jest do zgarnięcia, wytarga tym, wysmieje się, pośpiewa, pokrzyczy a potem wszystko powyrzuca i zasypia :ico_haha_01:

ja tak sobie dziś myślałam, że moje dziecko jest teraz juz takie mądrusie, wszystko rozumie, możemy sobie porozmawiać po swojemu, najfajniejsze jest to, że ja czuje, widzę że on jest teraz taki uradowany że ma świadomość że rozmawia z nami, z innymi, że sie jego rozumie, że może o rożnych rzeczach decydować, fakt że są tego dwie strony medalu, bo próbuje wymuszać itd ale tak to już jest i teraz trzeba mądrze pokierować..ot taka mnie naszła refleksja..

i o czym teraz jeszcze sobie myślę??..
o dziewczynach które jakoś sie nie odzywają, choćby kilka zdań, że wszystko u nich ok..poznikały tak nagle i nie dają żadnego znaku.. :ico_placzek:

idę poszukać kilku rzeczy w necie do pracy a potem kąpanie i spanie :-)

buziaki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 lut 2009, 10:04

Witam niedzielnie,mykamy na saneczki bo tyle sniegu napadalo ze szok :ico_szoking:
Wczoraj bylismy u mojego braciszka dzieciaczki sie wyszalaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajowo bylo,Dominis fajnie sie przemieszcza odpycha sie raczkami i siedzi na pupie hihi ekstra!


JULI kochana czekamy na Ciebie z utesknieniem i niecierpliwoscia nasza Strong women :-D fotki fotki fotki :ico_oczko:



MADZIORKA hihi fajne Lelus zabiera sobie rzeczy do spania :-D



Aleksandrowicz pisze:o dziewczynach które jakoś sie nie odzywają, choćby kilka zdań, że wszystko u nich ok..poznikały tak nagle i nie dają żadnego znaku..
tez o tym mysle codziennie!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 lut 2009, 19:14

Witam :):

Może zacznę od przeprosin że tyle mnie nie było ...hm czytałam nie zaprzeczam ale jakos nie odpisywałam a dlaczego tak do końca sama nie wiem :ico_puknij: i jakos weny brakowalo i czasu.....

Jeden kurs mam za soba drugi koncze najprawdopodobniej 26 marca marze zeby te kursy pokonczyly sie juz raz na zawsze bo chce miec wreszcie czas dla rodziny :):

W pracy ok w domku tez :):
Marcinek rośnie jak na drożdzach byliśmy na szczepieniu nastepne w wieku 5 lat ufff
Mały ma 20 zębów waży 13 kg i ciuszki kupujemy na 98 cm ...wiec chłopak nam rośnie :):
Nocki nadal przesypia cale zasypia okolo 20.00 wstaje 7.00 do 7.30
Z jedzeniem nie mamy problemu je wszystko :):

Aniu twoje dziewczynki sa słodkie i tak jak pisałas teraz masz jedno po drugim ale za pare lat bedziesz rozmawiala z dwiema córkami ech cos pieknego......:):
I oczywiscie cieszego sie z mieszkania no to teraz tylko urzadzac i sie cieszyc :):
Serdeczne gratulacje

Juli wracaj do nas szybko i pokazuj fotki mieszkania i zycze milych chwil z duzym :):

Madziorka co do spania maluchow moj spi z misiem kupilam mu takiego mieciutkiego i nosi go ze soba wszedzie :):

My dzisiaj bylismy na spacerku pokarmilismy gołabki ale bardzo zimno bylo wiec krotki spacerek byl :):

[ Dodano: 2009-02-01, 18:17 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lut 2009, 23:52

czesc weekendowo hihi

abuuuu juz jutro Adas wraca do pracy. w sumie po 1,5 miesiecznej przerwie
w tym 2,5 tyg w UK razem !!!
jak ja to przezyje?
ahh bede musiala wrocic do normalnosci.

dzis wykorzystalam ostatni dzien
pospalam do 11.30
jak wstalam to czekala na mniej jajecznica
i rosol byl gotowy
a i drugie rozpoczete
takze spisali sie chlopaki na medal!

tylko ja dzis jakas bez humoru i gryze hehe
adam jutro odpocznie od moich fochow
a moze przejdzie mi do jutra?

pojechalismy z lelkiem do kosciola, nawet dobrze sie spisal chlopak
mimo ze nie przyzwyczajony
od 3 dnia zycia bywal tam regularnie co tydzien
a od roku sie zaniedbalismy i jedynie okazjonalnie jezdzimy :ico_wstydzioch:

no i maly nie chcial oddac pieniazkow na tace hehe
ostatnio polubil sie nimi bawic
i nie chcial dzis ich oddac.. :ico_wstydzioch:


my po rozmowie skypowej z adasia siostra i jej dziewczynami. hihi
lelek calowal wszystkie dziewczyny hehe tzn monitor :-D

dam wam linka do swietnej muzy ze spektaklu
http://www.myspace.com/pippipiratka

lelek ma plyte i codzien rano skacze razem z PIpi
nam sie b podoba
i nie tylko datego ze teksty napisal adasia szwagier-lelka chrzestny

Alinko mam dla ciebie cos swietnego.
wlasnie po rozmowie z adama sister
dowiedzialam sie ze w warszawie w teatrze lalka graja teraz bardzo fajny spektakl dla takich maluchow jak nasze nawet
dyrektor zakupil nawet nocniki i nakladki na sedes z tej racji

my na wiosne mamy nadzieje ze zobaczymy z lelkiem
niestety nie znam tytulu
ale poszperalam w googlach i chyba wyglada na to, ze trafilam na wlasciwy spektakl
http://www.teatrlalka.waw.pl/o-tygryski.html
ta mala w czarnych wlosach, czerwonych kokardkach i bialym ubraniu to adama siostra hihi

my dopiero na wiosne zobaczymy z lelkiem!!!

Madziu Marcinek to taki spokojny chlopiec. wy to macie luzzzz hihi
a ty zapedzona mamusko udzielaj sie. wena przyjedzie z czasem!!!
Marcinek jak wyrosl. naprawde duzy chlopak. i jaki szczesliwy!!

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

02 lut 2009, 00:26

hej dziewczęta,

Magda - fajnie że wpadłaś!!wytrwałości na kursie

Madziorka - oby humor wrócił jak najszybciej, pewnie już Ci dopisuje..!! :ico_oczko: jakoś wrócisz do codzienności, i to z pewnościa baardzo szybko :ico_oczko:

Frydza - super że kuzynostwo sie tak zabawia :-) niedługo i Dominiczek dołączy do starszaków :ico_oczko: i za jakiś kilka latek to będzie pewnie bardzo zgrana paczka :-D

a ja czekam na serial/seks w wielkim mieście/ szkoda tylko że tak późno puszczają bo juz ziewanie mi się włączyło :ico_zly:
jutro do pracy, troche muszę ponadrabiac przez te moje chorowanie..
widze że temat prywatyzacji watku - w naszym gronie - upadł na laurach :-D troche szkoda..

ściski
do miłego

[ Dodano: 2009-02-01, 23:28 ]
aa miałam zapytać - piszecie o szczepieniach, chodzi o tę ostatnia dawką szczepien - przypominającą??bo my byliśmy w grudniu i jakoś nie zapytałam czy jeszcze coś czy juz spokój mamy..hm, wydaję mi sie że to na razie tyle..

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lut 2009, 00:32

Aleksandrowicz niekoniecznie upadl..
trzeba dzialac!!!
Moze Frydza pokieruje co i jak w tej kwestii trzeba zalatwic co?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 lut 2009, 09:46

HEj hej

My juz wstalismy i juz po sniadanku teraz odpoczywamy na popoludnie mam do pracy wiec luzik :):

Madziorka super spektakl sama bym poszla z Marcinkiem ciekawe czy by usiedzial hm ??

Aleksandrowicz tak moja byla ostatnia dawka pielekniarka mowila ze nastepnbe mamy w wieku 5 lat i bilans w czerwcu 2 latka :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lut 2009, 10:22

CZESC :ico_kawa: :ico_kawa: u nas zimno brrr,ja chce juz wiosne!!!



magda26, super ze jestes ,Marcinek duzy i sliczny chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Aleksandrowicz, my w grudniu bylismy na szczepieniu i jak narazie to ostatnie!



madziorka hihi, super ten Teatr :-D



madziorka hihi pisze:Moze Frydza pokieruje co i jak w tej kwestii trzeba zalatwic co?
spoko pokieruje
pisze sie tylko do Administratora Emki ja zawsze pisze i ona wyrazi zgodne i załozy ten watek :ico_oczko: ,ta osoba co do niej to zglosci musi pozniej dopisac do listy kto bedzie mogl tam wejsc czyli My tylko Czerwcowki!i wszystko :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości