Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

31 sty 2009, 18:20

adka, Przytyłam od początku ciąży 7 kg. I tak na razie wyglądam, ale jeszcze dwa miesiące zostały i pewnie będzie ze mnie wielka kulka :ico_szoking: wszyscy mi mówią że dopiero tak pod koniec najwięcej się przybiera :-D więc zobaczymy.

Ja też dziś słomiana wdowa jestem :( :( aż mi się plakać chce..tak cicho i pusto w domu.. mąż pojechał na narty z rodzinką i znajomymi. W sumie to sama go wypchnęłam.. po całym tygodniu ciężkiej pracy troche szaleńswta mu sie należy.

Fioletowa Ania, dziękuje. :ico_wstydzioch:


No to ja teraz spróbuje dodać avatar .. hehe. :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

31 sty 2009, 19:11

Fioletowa Ania, w sumie musze 7 dni :ico_olaboga: brac ten cholerny antybiotyk ale podobno wplywu na dzidzie nie ma , przynajmniej bardziej szkodzi goraczka i choroba niz sam antybiotyk.

a ja zrobilam z mama piernik i wlasnie wcina :-D a du.... a rosnie :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja juz jestem 10 kilo na plusie :ico_olaboga: :ico_olaboga: a jescze 2 miesiace :ico_olaboga: co to bedzie :ico_szoking:
juz sie tocze , tylko ze nie z powodu brzucha tylko z podowdu wielkiej d.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

31 sty 2009, 19:12

he. :ico_haha_01: udało mi sie :ico_sorki: No to teraz juz wiecie z kim rozmawiacie :-D

Ide leżakować, strasznie mnie to zmęczyło ;)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

31 sty 2009, 19:13

zaraz wpadnie siostra wiec poprosze to mi sesje pyknie i sie pochwale swoim tluszczykiem :-D :-D

[ Dodano: 2009-01-31, 18:14 ]
Anulkaa, jaka ladna buzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-31, 18:15 ]
ja to swojej to dlugo nie wkleje :ico_wstydzioch: bo pyza ze mnie straszna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

31 sty 2009, 19:16

adka, nie przejmuj sie :ico_pocieszyciel: Podobno mężczyznom bardziej podobają się kobiece kształty niż wysuszone kości :-D A poza tym po porodzie wszystko z Ciebie zejdzie. :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-31, 18:19 ]
adka, dziękuje :ico_wstydzioch: To zdjęcie z wakacji, byłam prawie w drugim miesiącu wtedy. Jak to sie wydaje dawno..

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

31 sty 2009, 20:28

Anulkaa zgadzam się z adka ładniutka jesteś :-D

adka
a widzisz masz gości więc nie jesteś sama w domu.
Dziewczyny już połowa weekendu prawie zleciała także niedługo wasi mężowie znów będą w domku. Mój właśnie z niego wyszedł na noc do pracy ale wróci ok. 5 nad ranem :ico_oczko:

Ja zaraz idę się wykąpać a potem coś pooglądam w Tv :-)

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

01 lut 2009, 14:28

Dzień dobry :)

Ależ tu cichutko dziś.
A do nas zaraz przyjedzie moja teściowa :D Fajna z niej kobietka .. czemu ja sie tak stresuje :ico_olaboga: tragedia :ico_szoking:

Milego dnia wam życze :) Pa

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

01 lut 2009, 17:11

witam Mamusie :ico_haha_01:
cisza cisza dzisiaj ale niedziela zawsze jest dniem leniwym
czemu ja sie tak stresuje
bo to tesciowa poprostu i juz :-D to taka instytucja ktora i tak zawsze bedzie nie zadowolona :-D mowie tak pomimo tego ze ja mam wporzadku tesciowa :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja dzisiaj mam dzien "pieknosci" , czuje sie juz duuuuzo lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: wiec wskoczylam sobie do wanny , polezalam chwilke bo tak do tej pory to tylko szybki prysznic i do lozka, zrobilam sobie peeling buzki i ciala oprocz brzucha , zlapalam troche slonka :-D tzn uzylam samoopalacza ,
a teraz musze jeszczw wyprostowac wlosy i pomalowac paznokcie tylko ze juz z sil opadlam i mi sie nie chce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
odpoczne chwilke i moze mi sie zechce :ico_sorki: :ico_sorki:

dla poprawy nastroju kupilam wypelnienie do lozeczka ale teraz mam wyrzuy sumienia bo wydalam w sumie 240 zl :ico_olaboga: a to sie przyda przez pierwsze 3 :ico_olaboga: miesiace
zaraz wkleje

[ Dodano: 2009-02-01, 16:14 ]
wybralam kolor kremowy
http://www.allegro.pl/item538060733_my_ ... 20x90.html

a do tego
http://www.allegro.pl/item538075772_my_ ... owosc.html

i jescze
http://www.allegro.pl/item538075113_my_ ... cudny.html

[ Dodano: 2009-02-01, 16:15 ]
zastanawialam sie nad kolorem zielonym ale pokoj mam caly w tonacji brazu i bezu i ta zielen do niczego nie bedzie mi pasowala ,

[ Dodano: 2009-02-01, 16:18 ]
musze jeszcze kupic karuzele i chyba na tym bedzie koniec, tzn jescze pieluchy i kosmetyki ale to w marcu sie kupi,
macie moze jakies strony z tanimi pampersami , podobno najlepsze sa niemieckie ?

[ Dodano: 2009-02-01, 19:13 ]
a to moj dzisiejszy brzuch 31 tydzien :-D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

01 lut 2009, 21:57

Hej Anulkaa Adka ! śliczne brzusiole i takie jesteście laski :ico_ciezarowka: Ja mam udka jak słonik :-D

Cały weekend miałam intensywny byliśmy na urodzinach kolegi ale juz za długo siedzieć w towarzystwie nie moge bo po 21 szej tak mnie Zosia kopała że aż mnie brzuch rozbolał. Teraz juz tak mam do 17 tej pełna energi jestem około 18 tej zaczynam tracic siły i muszę poleżec bo mała sie męczy kopie i to boli.

Do gina miałam isc 9 lutego, ale odebrałam wynik moczu : liczne bakterie, białko , masa leukocytów= stan zapalny mam znowu i pecherz boli więc ide jutro , noi cytologie i wymaz zrobie od razu noi powiem mu o tych moich skórczach bo codziennie mi jeden juz wyskakuje.

Pamiętajcie aby wymaz w 8 mies zrobic to pokazuje czy nie ma bakteri w pochwie , teraz to dzidzi nie szkodzi ale po porodzie gdyby złapała bakterie mogła by chorować (tak mi gin i kolezanki mówią)

A jutro przed pracą mój Tomuś zawiezie mnie do mamy posiedze sobie z nią troszke raźniej mi będzie.

Więc miłego dnia życzę dziewczyni - Adka zdrowiej szybciutko :-D

Anulkaa - teściową się nie przejmuj myślmy z dziewczynami juz o tym kiedys gadały - Ja i justysia mamy babska dopiero wrdene ale doszłyśmy do etapu ze je igorujemy bo niewarto sie krową przejmować: :-D

Bużka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

02 lut 2009, 08:38

adka, Śliczny brzusio :) :ico_ciezarowka:
A takie dni piękności są super, powinnaś je robić codziennie ;)

Co do teściowej to nie jest zła :D PRZEŻYŁAM WIZYTACJE :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość