Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 mar 2008, 01:16

bozenka74 pisze:Madziu super ta praca, a jak płaca? też taka rewelacyjna?'

Bozenka w Irlandii najnizsza stawka to 8,65 euro za godzine i taka tez mam :-) a godzin tygodniowo minimum 20 a maximum 39 to sa godzimy elastyczne.
Dora1, no i jak wrocily te krostki Bartoszowi?mysle ze byla to reakcja uczuleniowa na cos miej w domu wapno jakby sie powtorzylo :-)
matikasia, :ico_brawa_01: po raz kolejny podziwiam twoja tworczosc :ico_haha_01:
Nie mam bardzo czasu ostatnio musze sobie wypracowac plan tygodnia bo ciezko tak oderwac sie od domu po prawie 4-letnim pobycie z dziecmi :ico_olaboga: smutno mi i teskni mi sie za dziecmi a one najwazniejsze dobrze to znosza :-) rano przychodzi babcia a potem maz wraca i sie dziecmi zajmuje a wczoraj nawet obiadkiem mnie zaskoczyl :ico_haha_01: dobrze ze mam tylko 4 dni w tym tygodniu 2 juz za mna :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

20 mar 2008, 13:17

Hej moje piekne Panie :ico_haha_02: :ico_haha_02: A co się dziejez rocznikiem 2006 ,czyzbym tylko ja ,Matikasia ,Madzia i Bożenka pisały :ico_szoking: :ico_szoking: Co sie dzieje ?!A gdzie inne mamy -Meggie ,Paulina82 ,Kasiekk ,Ala ...chyba sie poobrażały... :ico_placzek: :ico_placzek:
Magda ,super ,że praca Ci sie podoba i oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Uczulenie Bartoszkowi zniknęło,ja tez mam nadzieje ,że to było tylko chwilowe :-) :-) Ale byłam z nim u lekarza i Pani Doktor kazała mu podawac przez parę dni Zyrtec :-) A mnie wczoraj cos naszło i poszłam z Bartoszem do fryzjera i obcięłam mu włosy ,czego moja mama i tato nie moga mi wybaczyć :ico_oczko: :ico_oczko: Poniewaz obcięłam mu całkowicie te jego loczki na główce :-) :-) Ale mnie się teraz podoba ,wyglada jak chłopiec :ico_oczko: :ico_oczko: A i muszę sie pochwalic ,że był bardzo grzeczny ,na poczatku troszkę płakał,ale później siedział spokojnie ,ale byłam z niego dumna :ico_oczko: :ico_oczko:
Matikasia -ja Cię podziwiam naprawdę :ico_brawa_01:
Kochane na koniec ,bo gdzies na dniach nie ma byc TT,chociaz jeszcze tu zaglądne dzisiaj :ico_oczko: :ico_oczko: ,chciałam Wam pożyczyć
[size=150]WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ,SMACZNEGO JAJECZKA ORAZ JAK NAJMILSZYCH CHWIL W RODZINNYM GRONIE :ico_haha_02: :ico_haha_02: [/size]

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 mar 2008, 14:41

[glow=orange][size=150]**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego,
życzy Kasia z rodzinką[/size]
[/glow]

Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 mar 2008, 15:12

Kasiekk ale piękny zajączek:)

Dziewczynki my również życzmy dla Waszych rodzinek aby te swięta były przede wszystkim słoneczne bo bałwana to już chyba nikt nie chce lepic:)

Obrazek

a to mati wczoraj:)
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 mar 2008, 19:08

czeć dziewczynki,
Chciałabym złozyć WAM życzenia bo juz jutro może nie być TT
pełnych miłości, uśmiechu, spokoju i ciepła świąt Wielkiej niocy, smacznego jajeczka, i mokrego śmingusa dyngusa Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

20 mar 2008, 19:44

[ Dodano: 2008-03-24, 21:59 ]
a mój maluszek chory rano wstał i było ok a po popołudniowej drzemce juz temp. była zbiłam ja i teraz po 20 znowu 38 stopni ale bez kaszlu i kataru nic tylko temp. :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij: mie wiem co jest :ico_placzek: :ico_placzek: jutro pójdę z nim do lekarza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

25 mar 2008, 08:03

Ello :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Juz sie melduje,nie było mnie bo tydz temu wyjechałam do rodzinki :ico_oczko:
Gabi dała mi popalic :ico_noniewiem: Nie chciała jesc,spac i ciagle za mna łazila :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Normalnie jak nie moje dziecko :ico_olaboga:
Wczoraj wrocilismy do domu i od razu jej przeszło :ico_szoking: :ico_haha_01:
Dora1, nie obraziłam sie :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

matikasia, fotki wyjechane :ico_haha_01:

Agnes, napisz co z małym jak wrocisz od lekarza.
Duzo zdrowka życze!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2008, 13:02

Hey!!!
Kurcze chyba wieki nie zagladalam,az mi wstyd..ale jakos Was znalazlam,bo widze,ze watek przeniesiony!!!
Teraz postaram sie czesciej zagladac,ale Wasze maluszki sie zmienily i jak wyrosly strasznie :ico_brawa_01: :ico_szoking: :-D
Dla mamuskiek,ktorych jeszcze nie mialam okazji poznac :706:
Agnes zdrowka dla synka!!!
Mam nadzieje,ze swieta minely Wam rownie milo jak mokro!!!

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 mar 2008, 15:47

ilonakk9 święta minęły miło i niemokro a sniegowo :ico_olaboga:

u nas ok,Kacper dorobił sie lima i koło nosa ma rozcharatane
od jutra kropelki do oczu przez 5 dni,mam nadzieje ze nie będzie sie obijał :ico_puknij: a w poniedziałek na badanko oczu

Alu dobrze że Gabi przeszło :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2008, 18:17

hey!!!
Kasiekk u nas tez pogoda wlasciwie bardziej jak w Boze Narodzenia byla,grad srednio co godzine i snieg z deszczem... :ico_olaboga: i gdzie ta wiosna???brrrrrrrrr
Ale sobie guza nabil Kacperek.. :ico_olaboga: moja jakos odpukac :-D ostatnio bez wiekszych wypadkow... :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość