Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 sty 2009, 13:55

Ehh my znowu nie pospalysmy :/ Nina od 3 rano marudzila i marudzila, wzielam ja do lozka juz przed 4 bo w ogole nie chciala spac no i w lozku meczylam sie z nia do 7 :O a jak obudzilam M zeby wstal i sie dzieckiem zajal to mala usnela ;(( zycie jest niesprawiedliwe!! Bylam ttaka zla ze chyba mu sie dostalo :P nienawidze sie nie wysypiac... mam nadzieje, ze to sie unormuje :) dzisiaj wysprzatalam znow caly dom pieknie, a Nina mi pomagala :D naciskala guziczki od pralki i zmywarki :) Ale spryciula tak macha rekami ze nacisnela pranie z 3h opoznieniem :P mam nadzieje, ze jak dorosnie to bedzie pomagac mamusi :D no i nosze ja wszedzie, w jednej rece Nina w drugiej odkurzacz :P zeby nie marudzila :) ale domek wysprzatany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz idziemy na spacerek, tylko ja wciaz w pizamie :O wiec zmykam sie ubrac i idziemy :) Milego dnia Wam zycze!! :)

[ Dodano: 2009-01-31, 13:58 ]
A wlasnie! Czy Wasze dzieci tez tak kopia i sie wierca? Jak klade ja do lozka to znajduje po drugiej stronie przekrecona o 180 stopni, jak klade ja do lozka to sie tak wierci dopoki jej nogi na moich sie nie zatrzymaja a jak juz sie zatrzymaja to kopie taak mocno ze mam siniaki! Moj Mezulek ostatnio popatrzyl na moje uda i pyta co ja robie - a to wszystko przez nia! Naprawde!! Ile razy ja poloze 2metry dalej to zaraz ja mam przy sobie :O i kopie i kopie az czasami sie na nia denerwuje :ico_zly: :ico_zly: no i dzisiaj mi sie tak rozplakala ze lzy ogromne jej plynely :( bo poszlam do lazienki i zostawilam ja w lozeczku,a ona sie tak przekrecila ze zaczela sie pchac glowa na szczebelki od lozeczka i chyba ja zabolalo :/ w ogole wklada ter nogi pomiedzy szczeble :/ wiec nawet tam nie jest bezpieczna bo co chwile ktores z nas musi ja poprawiac :[

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

31 sty 2009, 14:07

A wlasnie! Czy Wasze dzieci tez tak kopia i sie wierca? Jak klade ja do lozka to znajduje po drugiej stronie przekrecona o 180 stopni, jak klade ja do lozka to sie tak wierci dopoki jej nogi na moich sie nie zatrzymaja a jak juz sie zatrzymaja to kopie taak mocno ze mam siniaki
no dokladnie od jakis dwoch tygodni kopie jak szalony wczesniej to tak diwma nozkami na raz a teraz na przemian, zostaiwam go w wyrku a on zupelnie odwrocony, bardzo ruchliwy sie teraz zrobil :-D a wczoraj juz prawie mu sie udalo przekrecic z pleckow na brzuszek jak sie bawil na macie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-31, 13:24 ]
a i jeszcze zaczol mnie szczypac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 sty 2009, 14:27

yoanna Igol tez tak kopie dlatego juz pozawiazywalam jej ochraniacze na lozeczko bo ja w nocy z reka albo noga w szczeblach znajdowalam :ico_noniewiem:
ja tez mam nadzieje ze Igol bedzie pomagal mamie sprzatac :ico_sorki: oj czeka nas wspolne sprzatanie mycie,pieczenie ciast :ico_olaboga: ciekawe co jeszcze nam wymysla :ico_noniewiem:
Adia a powiedz jak przeszlas na butle to widzisz ze kacper Ci lepeij w nocy spi?
:ico_brawa_01: no i brawa dl niego za przekrecanie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

31 sty 2009, 15:26

a powiedz jak przeszlas na butle to widzisz ze kacper Ci lepeij w nocy spi?
ale co ty spi jak spal po cycu czyli najpierw gora do 5 godzin a potem co 2 godziny :ico_olaboga: , a teraz to co gzodzine mam pobudke .jutro moze dam mu kleik, bo soczek juz pije trzeci dzien i zadowolony jest,juz sama nie wiem dlaczego tak spi no ale taki jeego urok chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 sty 2009, 15:46

Pokaze Wam jaki widok mnie zbudzil ostatnio rano :) moja slicznotka podczas snmu i wiercenia sie sciagnela sobie spiochy i widac bylo tylko takie wystajace nozki z lozeczka :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

31 sty 2009, 16:13

yoanna, boskie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 sty 2009, 18:30

yoanna dobre na maxa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

31 sty 2009, 22:43

Witajcie!
yoanna, SUPER!!!
mmarta81, Kochanamoge sie pochwalic weronisia juz je z butli ladnie oczywiscie moje mleczko ale wypija 150-180ml zalezy czy pila cyca w miedzyczasie co 3 godzinki
Usnmialam sie jak dzis dalam jej butle a ona nie bardzo to jej mowie kochana dzis tylko jedna butla a poy=tm tylko cycus ona patrzy uwaznie i slucha a ja mowie ze obiecuje jutro tylko sie cycujemy ze w niedziele bedzie tylko cyc wiec ona z wielkim bezzebnym usmiechem zlap[ala za butle raczkami ja jej wlozylam do buzialka i wydoila 180 ml duzo pomogl jednak smoczek z dwiema dziorkami bo z jedna za wolno lecialo isie szybko zniechecala
Weronisia wazy juz 7200kg powiem wam ze zaczynam juz miec problem z noszeniem jej :ico_olaboga:
dziewczynki jaka macie temperature w pomieszczeniach w ktorych spia wasze malenstwa bo ja powiem ze jak mialam wieksza niz 21 to Weronisia tez mi w nocy nie spala a teraz jak ma maks 21 a czsem 18 -19 stopni to spi super usypia tak ostatecznie o 22 wstaje o 6:00
Jak bylam ostatnio na bioderkach w klinice tej co rodzilam to pan doktor ze mna o wszystkim rozmawial bo on ja badal przy porodzie i jak mu mowilam o tym katarku co niuia miala to on mi odrazu powiedzial ze winna jest za wysoka temeratura w pomieszczeniu powiedzial ze do 21 ma byc nie wiecej i tylko do kapieli mozna miec 34 i odkad tak zaczelam pilnowac to mala zmienila sie nie dopoznania katar znikl a meczylismy sie dwa miechy ze skory zniknely wszystkie wypryski a Weronisia spi spokojnie :ico_brawa_01:
Na poczatku wydawalo mi sie ze jej moze za zimno bedzie bo miala chlodne stopki ale juz sie tak przyzwyczaila ze teraz w temeraturze 19 stopni ona jest ubrana w cieniutka bluzeczke spodnie i skarpetki i ma cieplusie raczki nozki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lut 2009, 00:41

dana :ico_brawa_01: brawa dla Weroniki :ico_brawa_01: ale musze Ci powiedziec ze Igolina pije herbatke z butli :ico_brawa_01: czasem nawet 100 ml :ico_brawa_01: mleka jej nie daje bo nie ammaczasu odciagac :ico_noniewiem: a ze sztucznym nie chce sie bawic narazie :ico_nienie:
Igol spi od 9 i narazie cisza :-D
a mnie chyba cos rozklada gardlo,troche katar :ico_chory: oby do rana minelo :ico_sorki:
ok spadam do juterka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 lut 2009, 01:08

witam! późno ale byliśmy na zakupach,i zanim sie ogarnęłam,bo jeszcze piekłam jabłecznik! to tak właśnie sobie zasiadłam jeszcze,poczytać
yoanna niunia przesłodka normalnie cudna,zdjęcia superowskie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a mój też tak wierci piętka,ciągle odpycha sie na nóżkach i ucieka mi z pupcią,ślini sie tez strasznie!
dziewczynki musze sie pochwalić mąż dziś kupił mi super skóre-na walentynki! :ico_brawa_01:
a co do obiadku to tak jak pisalam mąż dziś robił sosik z tuńczyka i makaron-pycha! a jutro znaczy już dziś będą żeberka w sosie pieczarkowym,ziemniaczki i kap.czerwona zasmażana!a na deser oczwiście jabłecznik! :ico_brawa_01: dobranoc dziewczynki!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości