Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 lut 2009, 19:51

Witam nową mamusie na naszym forum :-D i jej piekną córeczke
czy wy wszystkie jesteście tak wycwiczone ?>?? bo ja to ćwicze najczęsciej spacerki :-D no i jak ciepło to jazda na roweże a tu czytam ze siłownia itp . ale wam zazdroszcze u nas na wiosce jest niby siłownia ale chodza tam tylko faceci bo sztangi tam są a ja nie chce wygladać jak pakerka :ico_oczko: :-D :-D a zeby jechac do miasta to juz cała wyprawa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

01 lut 2009, 19:59

ja nie chodziłam na siłownię ale już wróciłam do formy z przed ciąży
dużo nerwów i stresu plus grypa i znowu ważę tyle co przed ciążą czyli ok 50 kg

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 lut 2009, 20:33

Hej kobitki!
agnkel, Witam ciebie i Weroniczkę
U nas dzien minol nudno i do tego M mnie wkurza na maksa :ico_zly: zarzuca fochem cholera wie o co tak mnie to w ku....a ze szok :ico_zly: czy faceci musza znajdowac sobie problemy jak go nie ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 lut 2009, 21:08

hejka dziewczyny!
agnkel witamy na forum ! :ico_brawa_01:
u nas też jakiś kryzys bo mały budzi sie kilka razy w nocy,ale dziś podałam mu kaszke taka zwykłą kukurydzianą,no i od kilku dniu podaje owoce ze słoiczka-deserki! jest zachwycony,ale dziewczyny mam pytanko-jak zrobie np.taka kasze na swoim mleku to moge to jakos podgrzać?? bo przeciez pewnie jak zrobie to ze swoim mlekiem to bedzie zimne!!! :ico_noniewiem:
a tu w Norwegi TRAN podaje sie od 6 tygodnia -tran albo wit,D3!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 lut 2009, 21:33

co do witamin to ja od 8 doby przez tydzien dawalam cebion, przez dwa tygodnie witamine E albo na odwrot (ale to chyba przez zoltaczke ktora miala) a pozniej przez 3 miesiace witamine K i witamine D i teraz sie bardzo ciesze ze juz nic nie daje :/ bo nienawidze regularnie przyjmowac tabletek a co dopiero je podawac komus, wiec oczywiscie kilka razy mi sie zapomnialo ;( tak to jest ze mna bez przypomnienia na kom :(

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 lut 2009, 21:42

yoanna, tak ja mieszkam z tesciami wiec mogłam sobie pozwolic, zeby zostawic małego, dobra babcia nie jest złą :-) chociaz jak zwykle jest nadgorliwa :ico_olaboga:

Ja przyznam sie szczerze, ze nigdy jakos specjalnie nie cwiczyłam i po porodzie tez nie, jakos tak widocznie mam, ze szybko wrociłam do wagi z przed ciazy. No a teraz noszenie 7 kilowego klocka tez daje swoje :-)

Witaminki to podaje tylko D3 witamina K była tylko chwile jak karmiłąm piersia, a potem jak przeszłam na zwykle mleko to odstawilismy.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 lut 2009, 22:25

witam nowa koleżanke :ico_brawa_01: córcie masz śliczną :ico_brawa_01:

u nas dzien minol pracowicie ja chodze jak mumia bo maly budzil sie w nocy no chyba z 10 razy, Kacper dostal pierwszy kleik zjadl kilka lyzek tzn. poplul sie caly :-D i reszte wywalilam, bo zaczol sie nadzierac na butelke :ico_haha_01: jutro znow powtorka i zobaczymy jak to bedzie, potem miasto zakupy maly poszedl wczesniej spac bo nie spal chyba cala nasza zakupowa eskapade i moze pospi mi dzis w nocy :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 lut 2009, 23:03

My dzis tez sprubowalysmy kilka lyzeczek marcheweczki ze sloiczka nawet sie spodobalo :ico_oczko:
Z witaminek to teraz tylko D3
yoanna, twoja niunka przeslicznie wyglada na tej fotce :ico_oczko: Agusia1982, ja Weronisi tez robilam kaszke na moim mleczku najpierw je podgrzalam tylko ze troszke wiecej niz zwykle i jak je mieszalam z kaszka to trzymalam w gorocej wodzie bo jak miesza sie ta kaszeke to rzeczywiscie robi sie szybko chlodna
ja narazie sie nie stresuje waga to co w ciazy juz zgubilam ale to co z przed musze stracic ale zeby schudnac przydala by sie jakas dieta a jak karmie mala to nie chce narazie zeby mleczko bylo dla niej jak naj bardziej syte tak ladnie przybiera wazy tez juz 7200 :-D
jak juz bedzie jej meni urozmaicone to wezme sie ostro za siebie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lut 2009, 23:58

:-D witam wieczorna pora
agnkelwyslalam Ci zaproszonko na NK :ico_oczko: a u na mala dostala witamine K w zastrzyku po powodzie.Teraz podaje jej D i cebionmultiwitamine codziennie :ico_sorki:
[yoanna/b]boska fota Ninki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dana to weronisia tez klocuszek..albo moja jakas zaglodzona :ico_noniewiem: bo ma 18 tyg i tylko 6kg :ico_noniewiem:
kurde mialam cos jeszcze napisac i nie wiem co :ico_puknij: debil ze mnie
aaa wiem wiec ja do papierosow nie wracam :ico_nienie: obiecalam Igusi :-D
nie bede jej oklamywac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

02 lut 2009, 00:51

witamy nową Mamę i maleńką Księżniczkę :ico_brawa_01:
ale miałyście przygody z tymi choróbskami :ico_olaboga:

z witamin-to my tylki D3 i na razie nic więcej, na porodówce dali mu witaminę K w zastrzyku, w Irlandii rutyna...

mmarta81, mój P mało się nie przewrócił jak mu powiedziałam, że nasz za 5 miesięcy będzie tak smigał :-D słodki jest ten film, uwielbiam takie bejbikowe klimaty :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości