Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lut 2009, 14:36

no chyba tak nie :ico_noniewiem:
bo tam na samym dole jest nowy temat wrzesniaczki 2008 ale nie mozna tam wejsc bo to temat zamkniety wiec nie wiem kto go zalozyl :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 lut 2009, 14:50

Agusia ale przystojniak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati zazdroszcze tych przespanych nocek
Mojej Ninie faktycznie chyba zabki ida, ja juz nie wiem co to moze byc, dzisiaj noc masakra! Od 20 budzila sie co 20 minut, czasem 30, 40 z placzem :/ takim marudnym, dawalam jej smoka, a czasem nawet tego smoka miala w buzi i marudzi i marudzi ;( no i tak do rana, pozniej juz coraz dluzej przesypiala doszlo nawet do 2h, ale rano obudzila sie i marudzila dopoki nie poszla spac znowu :O z jedzeniem tez kiepsko juz... daje jej cycka a ona odwraca glowe ;( mam nadzieje , ze nie jest chora :[ i ze to zabki.. ale jak chce jej zobaczyc to zaciska usta i nie mam jak :O no i nie wiem co teraz ale we srode ide do lekarza to zobaczymy. Temperatury nie ma poki co ...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lut 2009, 15:15

Pati tam na dole sa niektore fora prywatne gdzie dostepu wszyscy nie maja :ico_nienie: ale swoje droga ciekawa sprawa bo z tego co wiem nie bylo wiecej wrzesniowek tylko my :ico_noniewiem:
yoannaa moze posmaruj malek dziaselka zelem na zabki i wtedy daj cyca porzadnie sie naje i bedzie duzej spala :ico_sorki: oby...
moja teraz spi...ale wyla jak opetana jak ja kladlam nie wiem czemu :ico_noniewiem: zawsze troche pomruczy i zasypia :ico_noniewiem: moze ten snieg sie jej udziele :ico_noniewiem: normalnie takiego sniegu na wyspach to od 4 lat nie widzialam :ico_szoking: az si9e boje do sklepu jechac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-02-02, 14:16 ]
a jeszcze mialam napisac yoanna ta czapeczka Ninki jest boska :ico_brawa_01: mam podobna ale bez kwiatka i juz nie jest taka ladna :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lut 2009, 16:14

Pati tam na dole sa niektore fora prywatne gdzie dostepu wszyscy nie maja :ico_nienie: ale swoje droga ciekawa sprawa bo z tego co wiem nie bylo wiecej wrzesniowek tylko my :ico_noniewiem:
tak wiem wiem, ze to sa prywatne fora, tylko zastanawia mnie to ze pojawil sie tam watek wrzesniowli czy wrzesniakli 2008 a przeciez tylko my jestesmy wiec sie zdziwilam, ze nie doszalam zaproszenia jeslöi ktos od naszych go zalozyl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lut 2009, 16:47

nie martw sie Pati ja tez nie dostalam zaproszenia :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

02 lut 2009, 16:49

ale juz duze wasze dzieciaki!!! :ico_brawa_01:

yoanna, Nina sliczniutka w tej czapeczce :ico_brawa_01:

W ogole wasze dzieciaki tak poubierane jak na wybieg :-D a my cigale w spiochach i bodziakach - no i w dresie jak gdzies idziemy. musze zaczac ubierac Niunia w cos innego - tyle tego... ale mialam wrazenie ze Juniorowi najlepiej w spiochach... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lut 2009, 17:04

kurcze znowu dałam dziś mojemu malemu kaszki mleczno ryzowej,i chyba znowu coś nie tak :ico_puknij: :ico_olaboga: wariatka ze mnie! ale myslalam ze jak juz ladnie je jabuszko i tą kukurydzianą to nic mu już nie bedzie!!! coś budzi mi sie co chwilka ,powinien ładnie pospać bez pobudki a on budził sie co chwilka,teraz zasnął to może pośpi dłużej!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lut 2009, 17:41

betka :ico_brawa_01: sudny Twoj juniorek :ico_brawa_01:
Agusia a dlaczego zaczelas mu dawac kaszke ???
Mi polozna mowila zeby sie od wszytkiego powstrzymala do 6 miesiaca :ico_noniewiem:
A Igol dzis caly dzien spi...tooznacza jedno albo jest chora albo mi dziecko podmienili :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lut 2009, 17:53

Marta mi tez tak powiedziała,ale powiedziała też że to ja mam zdecydować i zaobserwować ,jeśli zauważe że częściej mały woła cycka to znak że może nie dojadać i wtedy moge mu dać kaszki ,ale nie nie rezygnowac z piersi cały czas podawać,tylko żeby dac np.na noc i wtedy dziecko bedzie spokojnie spało,na razie daje w dzień bo chce zaobserwować jego reakcje,no i juz wiem ze ta mleczno ryżowo cos mu nie pasi,za to po tej kukurydzianej nic mu nie było,ale robilam na wodzie,a ja juz nic nie wiem :ico_noniewiem: znów sie obudzil,i tak dziś cały dzień kima po pół godzinki i budzi sie i jęczy

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2009, 18:43

Pati85, mmarta81, kurcze widziałam ten temat na prywatnych, no i moj temat tez tam jest czyli listopadowki 2008 :ico_szoking: no ciekawe czemu :ico_olaboga:

A ostatnio pisalam wlasnie z dziewczynami na tematy zamknietego watku, ale zadna nie wspominałą ze juz cos takiego jest ciekawe kto to utworzył :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość