Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

02 lut 2009, 19:31

od kilku mam silny kaszel noc jest najgorsza od 2 do 4 kaszle właściwie dusze się i mam taki kaszel który wywołuje u mnie odruch wymiotny :ico_placzek: myślałam że mam jakąś grypę lub zapalenie płuc czy oskrzeli i mąż wyrzucił mnie do lekarza .
w przychodni było mało ludzi i to mnie zdziwiło myślałam że dopiero mnie przyjmie za kilka dni a tu miłe zaskoczenie po chwili już byłam w gabinecie . po osłuchaniu okazało się że nic nie słychać w płucach nic niby to dobrze ale nie wiadomo co mi jest . lekarza zaniepokoiło szybkie bicie serca i niskie ciśnienie 105/70 po godzinie zrobili mi EKG i stwierdził nie miarodajny oddech ale na szczęście nic mi nie jest zapisała mi leki na uczulenie i flegaminę na kaszel a także mam zrobić morfologie bo może mam zmiany astmowe :(:

[ Dodano: 2009-02-02, 18:42 ]
Pati :ico_brawa_01: brawa dla Erika :ico_brawa_01: za

[ Dodano: 2009-02-02, 11:39 ]
Dziewczyny czy wrzesniaczki 2008 to my ????
jeżeli chodzi o to forum prywatne to jest to forum moich koleżanek my tu przyszłyśmy z maluchów .pl tam nie można było zrobić fora prywatnego a tu tak więc od 3 dni jest założony ten wątek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lut 2009, 19:45

agnkel duzo zdrowka :ico_sorki:
no i sprawa foirum sie wyjasnila

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 lut 2009, 20:42

Zirca Alus śliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agusia Ericzek super sie smieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
agnkel, dużo zdrówka
my dzis jeżdzilismy ogładać chaty ale nic fajnego jakis nory nam pokazuja te agencje masakra :ico_zly:
buziaczki dla was wszystkich

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 lut 2009, 21:03

dziaiaj dostałam paczke z produktami Hipp słoiczek z dynia i ziemniaczkami herbatka kremik i folder z produktami Hipp ostatnio dostałam folder z gerbera ale bez zadnych produktów :ico_noniewiem: mały chory gardełko daje o sobie znac chyba zaszkodziły mu te codzienne spacery :ico_olaboga: .kurcze nie wiem czy wam pisałam moja kuzynka poroniła w 3 miesiacu biedna w piatek była na zabiegu :ico_placzek: :ico_placzek: kurcze a wybierałam sie do niej a teraz to juz pewnie nie odwaze się tam iśc z Antkiem bo nie wiem czy widok małego nie sprawił by jej bólu :ico_placzek: :ico_placzek: a z drugiej strony chciałabym ja pocieszyc :ico_placzek:
Antek już spi maluszke mój kochany a ja ide troche sie poruszać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lut 2009, 21:21

Adiamam nadzieje ze znajdziecie fajna chate :ico_sorki:
Slonko przykro mi ze twoja kuzynka stracila malenstwo :ico_placzek: [*]

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 lut 2009, 21:37

Czesc dziewczynki!
U nas nocka jaks niespokojna M byl z kolegami w jakims pubie na piwku wiec wrocil dopiero po 3 w nocy i moja mala nie mogla bez niego spac spokojnie :ico_noniewiem: Weronisia bez tatunia w domu nie spi spokojnie masakra Jak tylko wrocil ta usnela nareszcie spokojnie a od ranna jak ja nosil to raczkami trzymala go za szyje i tulila sie strasznie do niego wiec mu mowie ze nie bedzie chyba wychodzil bo dziecko spac bez niego nie moze
mmarta81, Kochana i tak trzymaj tyle wytrzymalas bez palenia to teraz dasz rade dla siebie i dla Igusi trzymam mocno za was dziewczynki :ico_oczko:
agnkel, zdróweczka zycze
slonko2008, bardzo przykra wiadomosc :ico_placzek: ja tez to przeszlam i powiem ci ze narazie nie radzila bym ci do niej isc z malenstwem bo to jest bolesna sprawa ja wiem ze chesz ja pocieszyc ale sama wiem ze nie chcialam widziec nawet kobiet w ciazy na ich widok ogarniala mnie rozpacz a dzidziolki jeszcze bardziej mnie rozbrajaly Ale nie wiem jak twoja kuzynka moze ona inaczej najlepiej zadzwonic i pogadac i spytac jej czy ma ochote na widzenie sie

[ Dodano: 2009-02-02, 20:41 ]
Agusia 1982 ja dawalam malej na moim mleku kaszke wiec jej nic nie bylo wiec moze tez lepiej narazie rob na swoim mleczku tak samo kleiki nasze mleczko jest zawsze lepsze tym bardziej ze karmisz cycuniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 lut 2009, 21:51

ja wiem ze chesz ja pocieszyc ale sama wiem ze nie chcialam widziec nawet kobiet w ciazy na ich widok ogarniala mnie rozpacz a dzidziolki jeszcze bardziej mnie rozbrajaly Ale nie wiem jak twoja kuzynka moze ona inaczej najlepiej zadzwonic i pogadac i spytac jej czy ma ochote na widzenie sie
no wiem kochana tez tak sobie pomyslalam ze to moze byc dla niej za bardzo bolesny widok moze za jakiś czas do niej zadzwonie niech troche dojdzie do siebie i odpocznie i tak myslami jestem z nia i co chwile zbiera mi sie na płacz jak sobie pomysle jak ona teraz musi cierpieć :ico_placzek: :ico_placzek:
od ranna jak ja nosil to raczkami trzymala go za szyje i tulila sie strasznie do niego wiec mu mowie ze nie bedzie chyba wychodzil bo dziecko spac bez niego nie moze
dobre teraz jak będzie chciał iśc na piwo to ty mu zaraz przypomnisz ze nie może bo mała nie zaśnie i bedzie za nim płakać :-D :-D znalazlaś sposób zeby tata siedział w domu zamiast na piwo :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lut 2009, 21:53

Witam

mam teraz czas na forum, mam nadzieje, ze jestescie kochane :ico_noniewiem:
Moj syncio po kapieli lezal u tatusia na klacie, a ja poszlam szykowac mleko, a maz w tym czasie gral z nim na playstaju, przychodze, zeby go nakarmic a on spi, nie moglam uwoerzyc, ze zasnal sam bez kolysania, nie doczekal sie mleczka moj Skarbus.
jeżeli chodzi o to forum prywatne to jest to forum moich koleżanek my tu przyszłyśmy z maluchów .pl tam nie można było zrobić fora prywatnego a tu tak więc od 3 dni jest założony ten wątek
acha i juz wsio jasne :ico_oczko:

A tak moje kochniutkie malenstwo zasnelo

Obrazek

[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 lut 2009, 22:08

Dziekujemy za komplemenciki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do ubierania Niny to ona tez w spiochach caly czas pomyka, albo rajstopkach jak juz wszystko przemoczy a nastepna porcja prania niewyprana, ale rajstopki ma takie szerokie u gory zeby brzuszka nie sciskalo.. ja ubieram ja tak tylko jak ktos przychodzi i wtedy szybko robie zdjecia :D A teraz ja tak slicznie ubralam bo moj tata mial urodziny wiec chialysmy przez skype zlozyc dziadkowi zyczenia :))))

strasznie dziwny dzien dzisiaj :/ w ogole taka nerwowa jestem, nie spalam w nocy M mnie zdenerwowal bo nie chcial wstac rano do niej :O tylko sie odwrocil i spal dalej jeszcze mowiac ze mu zabieralam koldre w nocy :[ a ja zabieralam dla malej bo bralam ja od czasu do czasu do lozka, a teraz chyba sie przeziebil przez to hihi :P ale nie wstawal i ma za kare :P mala marudzi i marudzi,ale dzis kupilam jej dwie nowe herbatki :D jnarazie zachowawczo bardzo.. jedna ziołowa a druga - jabłko mięta. Ale nastepna idzie morelowa i malinowa :) Teraz moj M oglada film a mi sie kazal uczyc, wzial sluchawki i nie pozwala mi ogladac ;((( a ja mam jutro egzamin o 15 wiec zdaze sie pouczyc :P ostatnio tak wszystko "psim smędem" zaliczam :P byle do przodu...
Ide robic rolade serowa i to chyba z lenistwa pieczraki wezme bez obierania tylko umyte ... :P

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 lut 2009, 22:13

Moj syncio po kapieli lezal u tatusia na klacie,
no widzis zjak gra usypia ci synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już masz kolejny sposób na usypianie :-D

[ Dodano: 2009-02-02, 21:14 ]
mi sie kazal uczyc, wzial sluchawki i nie pozwala mi ogladac ;((( a ja mam jutro egzamin
ale on cie kocha normalnie szok dobrze ze jeszcze cie paskiem nie bije zebyś sie uczyła :-D :-D :-D a tak na serio to powodzenia na egzaminie kochana

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości