barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 mar 2008, 12:25

i ja sie witam z Tadziem-przeszkadzaczem na kolanach

[ Dodano: 2008-03-25, 11:31 ]
dla wszystkich maluchów, którzy świętowali i świętują ogromne buziaczki :ico_buziaczki_big:
i dla Zosieńki za mnóstwo zębolków :ico_brawa_01:
zdjęcia dzieciaczków prześliczne

faktycznie co do spotkanka to najlepiej już coś zacząć planować

[ Dodano: 2008-03-25, 12:27 ]
wreszcie zasnął ten mój pędraczek
a ja to od 2 dni przez te ząbki nieprzytomna jestem, nie dość, że karmię znowu w nocy co 2 godziny, to jeszcze pobudka jest przed 6 i nie ma spania, normalnie wykańczają mnie te jedynki, dobrze że na razie u góry spokój
violu bardzo mi się podoba wasze zdjęcie z Milenką, widziałam je na naszej-klasie
a ja nie wiem w co łapki włożyć, tyle po Świętach roboty, a ja muszę w domu babci pilnować, bo mama też do pracy chodzić musi, a sama przecież nie zostanie
na dodatek mamie coś strzeliło w kręgosłupie jak podnosiła babcię i teraz ja ją targam do toalety przenośnej, no mówię wam dramat, ona się tak męczy, ale wydaje mi się, że nieco jej stan się poprawił, choć już na pewno nie polepszył do stanu sprzed upadku

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 mar 2008, 15:27

no ja mam tez chwilke wolnego bo dziadek malucha na spacerek porwał :-D wiec przebrałąm juz sobie posciel i chciałam poodkurzac ale mamuska ma urlop i akurat sobie drzemke trzasneła wiec poczekam :-D

Oj Basiu wspołczuje opieki nad babcia ty takie chucherko sie nadzwigasz :ico_pocieszyciel:

a co do spotkannia to trzeba ustalic konretny dzionek :-D
i moze laseczki z Krakowa znaja jakis fajny lokalik na nasze spotkanko :-D to by mozna by sie dowiedziec kiedy by mieli wolny terminek i wtedy sie dostosowac :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 mar 2008, 15:34

ULA_TOMEK pisze:a co do spotkannia to trzeba ustalic konretny dzionek
i moze laseczki z Krakowa znaja jakis fajny lokalik na nasze spotkanko to by mozna by sie dowiedziec kiedy by mieli wolny terminek i wtedy sie dostosowac


prawdę mówiąc to mnie pasowałoby 3 maja..to jest sobota

i rzeczywiście trzeba się rozejrzeć za jakims lokalem... :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 mar 2008, 15:40

SPOTKANIE LIPCÓWEK

PROPONOWANY TERMIN SPOTKANIA 3 MAJ:

ULA_TOMEK; VIOLA (nam pasuje)

JUSTYNA30; BARBAPUPPA; MONIW; BASIK334; ABEGANO; MALHYN

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

25 mar 2008, 16:14

W Krakowie, tak? Jeśli tak, to proszę mnie wstępnie wpisać na listę, bo póki co nie wiem, czy czasem mój P. nie będzie miał w ten weekend uczelnię.

[ Dodano: 2008-03-25, 16:24 ]
Przeglądam butki i znalazłam ładne, także wklejam link z fajnymi kaloszkami dla dziewczynki: http://allegro.pl/item335107577_cudne_g ... iakom.html
może któraś się skusi :-)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 mar 2008, 19:10

Hej a ja dopiero teraz bo Juli tak wiruje ze oczy musze miec na opkolo glowy :ico_noniewiem:
Dla Kubusia i Veronisi za 8 m-cy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
No u nas 6 zabkow i wiecie dzis odkrylam ze moja mala ma juz buciki nr 19.A ostatnio co ostatnio juz ze 3 tyg temu kupilam jej adidaski i przez swieta jakos dziwnie ustawiala jedna nozke.Myslalam ze musze z nia do lekarza sie wybrac ale na boso bylo ok.A dzis sprawdzam iiiiiiiiiiiiiiiiiii adidaski za male :ico_olaboga: Musze leciec i kupic bucie.
No ja dziewczyny berdzo zaluje :ico_noniewiem: i sorry wielkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale nie moge sie spotkac z Wami.Ale bede czekac na dokladne relacje co,jak i gdzie na naszym forum
Violu super zdiecie ja uwielbiam czarno biale lub takie pobrazowione jak starodawne.Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 mar 2008, 19:30

SPOTKANIE LIPCÓWEK - KRAKÓW

PROPONOWANY TERMIN SPOTKANIA 3 MAJ:

ULA_TOMEK; VIOLA; MAŁOLATA(nam pasuje)

JUSTYNA30; BARBAPUPPA; MONIW; BASIK334; ABEGANO; MALHYN


najnowsza aktualizacja

[ Dodano: 2008-03-25, 18:32 ]
Joasiu szkoda ze nie bedziesz mogła sie z nami spotkać, ale napewno zdamy ci dokładna relacje, trzeba bedzie jaką kamerke wziasc i uwiecznic to :-D i później naszym maluszkom pokazywac :-D

A my mamy 21 numer butka :-D wie tez nie malusie

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 mar 2008, 20:09

witajcie ponownie
mnie jest wszystko jedno, więc 3 może być
co do lokalu, to trzeba najpierw ustalić ilość osób, bo bez tego ani rusz, poza tym trzeba się porządnie zastanowić, bo rezerwacja lokalu może być kosztowna, chyba że o stoliki chodzi
najlepiej gdybyśmy określili jakiego typu lokal nam odpowiada, poza możliwością wjechania wózkiem oczywiście i czy będziemy coś jeść czy tylko pić...itd

[ Dodano: 2008-03-25, 19:10 ]
joasiu brawo dla Julii za ząbeczki i stópeczkę :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 mar 2008, 20:24

No to gratulacje dla wszystkich solenizantow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i dla zabaczkow! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mojej juz te gorne widac , bo bialo, ale jeszcze nie wyszly! Strasznie ja mecza! Miala nawet goraczke i z noska leci! :ico_chory: No ale juz tuz tuz i bedzie spokoj na chwileczke :-D
U nas co do butkow to nawet w 16stce jest jeszcze miejsce :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 mar 2008, 20:37

anulaf to trzymam kciuki, żeby szybko wyszły ząbeczki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość