dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

@ w ciąży

01 lut 2009, 19:37

staramy się z mężem o dzidziusia. odd miesiąca biorę kwas. od półtora miesiąca nie biorę pigułek. staraliśmy się przez miesiąc prawie codziennie :ico_oczko: w dni płodne na pewno. miałam już objawy ciążopodobne-ból piersi,wzdęcia,plamienia,udezrenia gorąca. okres powinnam dostać we wtorek. dostałam dziś. pamiętam że w pierwszej ciąży miałam takie mocniejsze palmienie w pierwszym miesiącu. ale teraz nie jestem pewna czy mam okres czy palmienie... czy wy w ciąży miałyście okres? noramlny?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

02 lut 2009, 16:41

dorotko haha - jakbym samą siebie czytała sprzed jakiegoś tygodnia. Wprawdzie my się z "premedytacją" nie staramy, ale w pól roku po poronieniu jako coraz śmielej rozważam ten wariant i zaczynam mieć "ciąg' :ico_oczko: W kazdym razie - gdybym zaszła - plakałabym ze szczęścia tylko :ico_oczko: no i też tydzen temu debatowałam nad tym, czy @ którą miałam to faktycznie regularna miesiączka czy moze plamienie...i szczerze...? dziś rano zrobiłam test sprawdzający - ujemny... :ico_noniewiem:
w każdym razie - objawy miałam typowo ciążowe, nawet ból kręgosłupa taki sam + co najbadziej zaskakujące! mleko mi poleciało z persi... :ico_noniewiem: i do tego @ b. krótka, bo niecałe 3 dni, po nich 3 dni nic a po nich z kolei takie plamienie male.
I zastanawiąjąc sie sama nad mozliwością bycia w ciąży przy jednoczesnej @ naczytałam się i nasłuchałam niemało historii, kiedy kobety miewały po 2-3 misiączki (tzn. plamienia na to wyglądające). Rekordzistką była dziewczyna, która w 19 tyg ciąży dowiedziała się ze w niej jest!!
Czyli wszystko możliwe kochana Zrób test za jakiś czas :-D Życzę Ci z całego serdcha najpomyślniejszego dla Ciebie obrotu spraw i kochanego sublokatora w brzuszku! :ico_buziaczki_big:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 lut 2009, 20:14

eve.ok pisze:dziś rano zrobiłam test sprawdzający - ujemny...
no ja tez zrobilam wczoraj i wyszzedl ujemny. ale gdzies czytalam o dziewczynie ktorej kilka testow wyszlo ujemnych a jak poszla do ginekologa to wyszlo ze jest w 4mcu :ico_szoking:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

02 lut 2009, 21:09

dorotaczekolada, idz do ginekologa to sprawdzić moja koleżanka normalnie miesiączkowała i poszła do ginekologa na cytologie a on jej mówi że ona jest w ciązy.Jak się dowiedziała to był 15 tydzień a ona o niczym nie wiedziała.miała okres regularnie a tu niespodzianka.Teraz z perspektywy czasu mówi ze fajnie bo tak naprawdę czuła sie jakby chodziła 5 miesięcy w ciązy a nie 9

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

02 lut 2009, 23:41

dorotaczekolada pisze:no ja tez zrobilam wczoraj i wyszzedl ujemny.
ale gdzies czytalam o dziewczynie ktorej kilka testow wyszlo ujemnych a jak poszla do ginekologa to wyszlo ze jest w 4mcu


Ja zrobiłam chyba 5 (lub więcej) testów i były wszystkie ujemne (mimo, że już byłam w ciąży),
dokładnie 26 sierpnia 2006 zrobiłam ostatni test i zobaczyłam upragnione 2 kreseczki.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 lut 2009, 00:39

ja miałam przez 3 miesiace - tj. pierwszy był w miare normalny, dwa nastepne to juz raczej plamienia, ale tez przez to dowiedziałam się pozno o ciąży. Wszystko jest możliwe :ico_oczko: moze nie były w 100% regularne, ale juz wczesniej od roku - czyli od naszej przeprowadzki mialam spore wachania wiec tydzien w jedna czy druga strone mnie nie martwil.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 lut 2009, 10:09

haha..no u mnie niestety testy nie zawodzą :ico_noniewiem: byłam wczoraj u ginekologa - w ciąży na pewno nie jestem :ico_noniewiem:
ale Tobie dorotko życzę odmiennej diagnozy :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lut 2009, 11:57

Ja te już byłam w :ico_ciezarowka: z Matulka, robiłam 3 testy, wszystkie negatywne :ico_noniewiem: dopiero ostatni wzszedl pozytywnie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość