Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 17:06

aniabella, ja zjadlam dzis serek waniliowy i widze ze malutka sie po tym własnie męczy wypina itd kupki brak;/ polecam plantex mozna go brac codziennie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 lut 2009, 17:06

a podobnie, codziennie na obiad indyk (podobno zdrowszy od kurczaka) do tego marchewka lub buraczki
to u mnie podobnie tylko wole kurczka bo jest mniej suchy..gorzej bo moj maz pewnie nie bedzie tego jadł..a dwóch objadów mi sie nie usmiecha gotowac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-03, 16:07 ]
a ja zaraz bede niunie budzic na karmienie..

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 lut 2009, 17:14

My po spacerze, cycowaniu i obiedzie.
wogóle mam ochotę na rzeczy które są nie wskazane przy karmieniu piersią, zjadłabym prince polo, placki ziemniaczane i inne smakołyki, aż mnie skręca że nie mogę :ico_oczko:
a ja dziś właśnie placki ziemniaczane zjadłam na obiad

donatka dla Szymka za miesiąc :ico_prezent:

ananke super Twoje chłopaki :ico_brawa_01: no i Norbert nawet na Wyspach doczekał się śniegu

aniabella Ola śliczniutka :ico_brawa_01:
potrzebuje jakis pomysłow na objadki przy karmieniu cycem... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Marcia ja i nie pomogę - gotuję niemal normalnie - tylko mięso zamiast smażyć, to duszę na patelni teflonowej i kilku kroplach oliwy

A to fotki ze spaceru, młody właśnie budzi się po dwóch i pół godzinach spania
Obrazek
Obrazek

A to mój brzuchol - mam nadzieje, że jeszcze mi zmaleje
Obrazek
Obrazek

Niestety chłop mnie znowu odgania od kompa, bo przez skype będzie gadał :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 17:16

gaga22, ale szczupla jestes.... a to ty w spacerówce małego wozisz??

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

03 lut 2009, 17:28

ja posmażyłam i zjadłam naleśniki , pycha :-D
synuś śpi już 2 godzinki, coś dziś ma dzień na spanie
milutka ten plantex jest dobry tylko raz dziennie można go dać góra dwa, ale ja już nie daje, bo po zmianie mleka Szymuś już nie ma kolek, fakt po jedzonku brzuszek go zaboli i popłacze chwilkę , ale jak się z nim chwilkę pochodzi to mija
aniabella, przypomniałaś mi tez miałam zarejestrować do gina, zaraz do niego zadzwonię, ranka już się goi, także myślę, ze będzie dobrze :-)

[ Dodano: 2009-02-03, 16:30 ]
donatka dla Szymka za miesiąc :ico_prezent:
dzięki :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 17:34

donatka26, ja mam ten sam problem co ty moja mala nie najada sie moim mlekeim przesypia tylko godzine a dzis o sztucznym spala az 5,5 godzin juz sama nie wiem co robic cycki mi twardnieją co 2 godziny mleko samo leci odciagnelam w nocy 80 ml z ledwoscią bo jakis gupi ten laktator mam... i wypila te 80 ml plus jeszcze possala cyca i po godzinie glodna byla ;|

oo i ja musze sie do gina zarejstrowac bo to chyba po 6 tyg trzeba pojsc?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

03 lut 2009, 17:39

milutka, ja jak karmi lam piersią to się strasznie męczyłam nie mówiąc o nerwach, synuś się nie najadał, spal króciutko, także zdecydowaliśmy, ze będę karmić butelką, pokarm już mi prawie zanikł, synek jest najedzony, spokojny , ja testem spokojna i wyspana, także jak mi ktoś mówi, że mam karmić piersią, bo to bo tamto to niech sobie gada, mam to gdzieś, tak jest dobrze :-) e, rób jak uważasz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

03 lut 2009, 17:41

gaga, no rzeczywiscie figura ze pozazdrościć :-) , fajnie, że spacerek macie już za sobą. mi został jeszcze troszkę brzuszek a przede wszystkim cudne czerwone rozstępy na udach których za cholerę nie moge się pozbyć :ico_zly:
to u mnie podobnie tylko wole kurczka bo jest mniej suchy..gorzej bo moj maz pewnie nie bedzie tego jadł..a dwóch objadów mi sie nie usmiecha gotowac
i mój też niestety jest skazany na to co ja jem, trochę mu odkładam do innego garnka i tam doprawiam bo ja to bez przypraw jem.

chyba kupię ten plantex skoro tak go zachwalacie i spróbuję, jak mała nie chce pić z butelki to łyżeczką jej podawać będę.

właśnie bączka Ola puściła ale widzę strasznie się przy tym męczyła bo jęczała i stękała strasznie. rozbudziła się i po spaniu. ide ją na brzuszek położę

[ Dodano: 2009-02-03, 16:43 ]
ja podejrzewam, że moja mala też się nie najada ale jak mam ją dokarmiac skoro ona nie chce z butelki :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

03 lut 2009, 17:49

aniabella, no szkoda, że córcia nie chce butli, może byś masz za twardy smoczek od tej butli :ico_noniewiem: , mój synuś jak nie może kupki zrobić to daję mu herbatkę rumiankową albo koperkowa i wtedy zrobi :-) , no ale te herbatki też się rozpuszcza i trzeba z butli

[ Dodano: 2009-02-03, 16:51 ]
koperkową daje mu nieraz miedzy karmieniami jak nie śpi bo wtedy jest głodny albo spragniony po półtorej godziny, a mleka nie mogę dać wcześniej jak co 3 godz.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 lut 2009, 17:51

gagano no pozazdroscic figurki..mnie zleciało po porodzie 11 i staneło w miejscu..wiec 10 mi jeszcze została :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
moja kolezanka po cesarce od 6 tyg chodzila na aerobik..wiadomo ze pewnych cwiczen nie mogla robic ale zawsze to jakis ruch..a co z rowerkiem stacjonarnym????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość