Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 lut 2009, 15:19

:ico_olaboga: strasnie, że te kwietniowe dzidzie sie tak pchają na świat

dora skurcze ma od bakterii w moczu i kazali jej kilka dni poleżeć :ico_sorki: :ico_sorki: oby przeszlo no i oczywiście macie pozdrowienia od niej

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

03 lut 2009, 16:01

asika82, dzięki za rade, jutro sobie zrobie małą filiżanke kawki, zobacze jak po niej będzie :) oby lepiej.

misiunia_29, ahhh no to ja źle zrozumiałam.. :ico_noniewiem:

Fioletowa Ania, No to mamy ten sam problem.. ale podobno kawka nie zaszkodzi .. :ico_oczko: ..

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

03 lut 2009, 16:46

Fioletowa Ania, No to mamy ten sam problem.. ale podobno kawka nie zaszkodzi .. :ico_oczko: ..
Anulkaa ja piję od czasu do czasu ale zawsze z mlekiem :ico_oczko: dzis też się napiłam i jest lepiej :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

03 lut 2009, 17:56

asika82, co ja czytam na grudniowkach :ico_szoking: ze tesknisz za ciaza :-D to do roboty :-D :-D :-D Antos juz duzy , grzeczniutki wiec na co czekasz??? teraz czas na Ule jak dobrze pamietam, akurat zalazysz watek PAZDZIERNIK 2009 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tak na serio to czekasz bo boisz sie o szew? czy poprotu jesczez za wczesnie?

a co do "chodzenia w ciazy" to ja jakos mam juz dosc , niby brzucha za duzego nie mam ale jakos mi ciezko , wszytko mam za ciasne i ogolenie jakos tak dziwnie sie czuje , wiec chcilabym zeby juz byl kwiecien :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-03, 17:04 ]
a najbardziej to mi dokuczaja te zmiany nastrojow :ico_zly: raz jest mi tak strasznie zle :ico_placzek: :ico_placzek: z byle powodu , placze nad kiblem jak wymiotuje bo ja moje drogie rodze za 66 dni a dalej zygam :-D :-D a innym razem szczesliwa jestem ze ho ho ale niestey ten stan dopada mne niestety zadko, raczej smutek i lek mi towarzyszy

wiem ze ten okres moje zycia nie jest najpeszy na dziecko ale wiem ze nigdy nie bedzie tego najlepszego czasu, za rok koncze 30 , a praca i pieniadze coz bardzo wazna rzecz ale zawsze jest za malo pieniedzy a w pracy zawsze sie jakiws klopoty znajda, niestety, wiec mam ndzieje ze jakos mi sie to wszytko pouklada i ze dam rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

03 lut 2009, 18:31

adka, ale ja Ci współczuje z tym zyganiem... Ja od początku ciązy ani razu nie zygałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

03 lut 2009, 18:53

..ja też od początku żadnych pawi :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 lut 2009, 21:27

oby lepiej.
mi pomagała kaffffka :ico_oczko:
czekasz bo boisz sie o szew
o szew też, boję się,że nie poradzę sobie z Antolinką, maluszkiem i pracą. Gdyby nie praca to ok, żadnych obaw ale tak to byłoby ciężko, sama nie dałabym rady.
Adka tesknię za brzuszkiem bo dla mnie to był cudowny czas. :-)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

03 lut 2009, 21:43

A ja jutro mam wizytę u ginekologa, muszę zapytać jeszcze o parę rzeczy ale mam nadzieję, że otrzymam tylko dobre wieści ;)

Miłego wieczorku i dobrej nocy dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

03 lut 2009, 22:02

Cześć dziewczyny
Dora życze szybkiego powrotu do domciu i duzo zdrówka dla Ciebie i Zosi.

Ja od dłuższego czasu już spać nie mogę w nocy, zasypiam dopiero nad ranem. "Nocny Marek" się ze mnie zrobił :-). A jak już śpię to śnią mi się głupoty. Dziś na przykład dołączyłam do jakiejś mafii która zajmowała się przemytem alkoholu i ja go rozlewałam hihihihihhihi chyba mam braki w piciu hihihihihihihhi.
A tak poza tym to już przyzwyczaiłam się do bycia w domu. Ale z dnia na dzień coraz mi ciężej. Mam już 13 kg do przodu. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

03 lut 2009, 23:05

już spać nie mogę w nocy
niestety ja tez :ico_wstydzioch: i tez snia mi sie glupoty straszne ,
z jednej strony to sie ciesze ze to juz prawie koniec , mi zostalo 66 dni czyli 2 miesiace a z drugiej to bardzo szybko mi ten czas zlecial, tak jakos dziwnie w kurtce to nawet brzucha nie widac a tu niedlugo bede rodzic :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
tak sobie mysle ze kwiecien to prawie idealny czas, lepszy bylby tylko maj :ico_brawa_01: no coz za pozno juz na ustalanie terminu porodu, :-D :-D :-D
sama nie dałabym rady
dalaby dala :-D :-D same nie wiemy ile mozemy dopoki sytuacja nas do tego nie zmusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość