Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2008, 16:52

WIKI poszla spac :ico_oczko: domek ogarniety,pranie wyprane i relaksik :ico_kawa: :ico_kawa: Wiki normalnie czlowiek paja idzie po scianie,czyli lapki do sciany i sobie idzie,albo wkolo stolu,i przechodzi do fotela coraz bardziej nas zadziwia :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01: ANIU piekniusia i sliczniusia Heleneczka owieczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: EDYTKO fotki ekstra,ale ta twoja Wikunia ma piekne wloski i kucyczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 mar 2008, 18:12

BeWu ja słyszałam, że wiele dzieci chodzi na paluszkach. Nawet mam znajomą, której córa tak chodziła bardzo długo. No ale nie wiem czy to cos oznacza czy nie?

Edyta, Frydza super zdjęcia.
Aniu a Twoja owieczka przesłodka. Uśmiałam się nieźle hehe. Przynajmniej ci się nie zgubi hehe.

My właśnie wróciliśmy z zakupów i Tomek padł. Jarek na siłowni, a ja nie wiem co w sumie robić.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 mar 2008, 19:27

Dziewczyny piękne zdjęcia, super święta, uśmiechnięte buzie, zadowolona rodzinka, o czym tu marzyć więcej? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odzielne brawa dla Kamilki, super wyglądasz kobieto, jakbym była facetem to bym się zauroczyła na amen :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Basieńko brrrrrrrrrrrrrrrrawo za Magistra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, bardzo się cieszę!!! Co do stania na paluszkach, to mi się wydaje, ze duzo dzieci stoi na początku właśnie na paluszkach., Wanesska tez jak balenticzka hehe. Ja mam taki filmik z ćwiczeniami od kolezanki, ona robiła swojemu synkowi dość długo, nawet jak juz napięcia nawet nie miał. Jak chcesz to mogę Ci go przesłać. Jest to takie odpręzające dla dziecka zajęcie, wcale nie trzeba go katować i wogóle.

Asiulka brawa dla Emi, super ze tak pięknie sobie radzi. Ja jeszcze nie umiem wyłapać Wanesski kupek, ona albo 10 minut przed wsadzeniem albo 10 minut po zdjęciu z nocnika wyrobi się w pieluchę złośnica mała haha.

Aniu widzę, ze dziewczyny są zauroczone filmikiem za Helenką, ja jeszcze nie obejrzalam ,ale koniecznie to zrobię obiecuję :ico_oczko:

Frydza zyczę Wam nocnikowych sukcesów i jak pięknie Wikusi idzie picie ze słomki :ico_brawa_01:

Ktoś tu pytał o ślinienie się. Wanesska się nie ślini wcale. Nie wiem czym to jest spowodowane. jak jej zęby szły tez się nie śliniła. Widać poprostu natura kazdego dziecka jest inna.

O właśnie wspomniałam o zębach. Wydaje mi się, ze Wanessce idą kolejne kły, bo starsznie marudzi nocami i palce cały czas ma w buzi, a smoczek zamiast ssać pogryza go. Gdzieś czytałam, ze po dwójkach idą czwórki, a dopiero potem trójki. To prawda??? Ktoś mi powie?

Kurde tak oglądałam fotki i czytam Wasze relacje, tak wiele fajnych rzeczy dajecie maluchom, a my się trzęsiemy nad wszystkim, bo kurde nic nie mozna jej podać.. Dałam dosłownie pół centymetra parówki (dobrej jakości) i mała miała całe połatane kolana i wywabiałąm to z 1,5 tygodnia., No nic temu dzieciakowi nie mozna podać! Ugotowałam kiedyś z 15 gramów pietruzki i juz wieczorem miała uczulenie, ochhhhhhh

Właśnie wgrywam fotki, ale słabo to idzie, to później załączę, narazie wyślę post, zeby nudząca się Kamilka miała co czytać haha.

[ Dodano: 2008-03-25, 18:49 ]
Rozmowa z Wielkanocnym Kaczorem
Obrazek

To zdjęcie miało być na tle wierzby mandzurskiej, a nie zdjęcie kuchni z naszym udziałem. Ochh wiadomo kto robił fotę :ico_oczko:
Obrazek

Z babcią :)

Obrazek

W kąpielce, mały diabełek
Obrazek

Za chwilkę jeszcze jedna pporcja, ale juz nie świątecznych

[ Dodano: 2008-03-25, 18:51 ]
tak przyłapałam małą na spaniu, ona coraz lepsze figury wymyśla podaczas snu

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 mar 2008, 20:01

Hejka!
Ja znów na chwilkę, bo Krzyś przez cały tydzień jest w domku, więc nadrabiamy zaległości hihi oraz cieszymy się sobą na zapas (od poniedziałku kolejny kurs - 7 tygodni, no i ja wracam do pracy od 1-go .... ).
Dziękujemy za komplemety
:ico_sorki: Przyznam, że mamy z Krzysiem ubaw z tej naszej owieczki :-D Najlepsze jest to, że ona ten dzwonek traktuje jak substytut smoka :-D
Edytko, ale Wiki ma włoski :ico_szoking: Kucyczki są super!
Kamilko, Alinka ma rację - śliczna z Ciebie dziewczyna!!! Nie pisałam wcześniej, żebyście nie pomyślały, że ja ten tego jestem :ico_oczko:

WITAM NOWĄ KOLEŻANKĘ!!!!!!! Trochę "świeżej krwi" i wątek się rozkręcił.

Alinko, w co ubierzesz Wanesskę na chrzest??Pokażesz nam?? Co do nowych potraw, to ja też przystopowałam, bo Helence znów "wywaliło" - paskudna skaza :ico_zly: A właśnie, mam pytanko: co dajecie dzieciaczkom do jedzenia?? chodzi mi o produkty Choć przepisy też by się przydały. Poza tym, czy zwiększacie porcje jedzenia albo wprowadzacie dodatkowy posiłek?? U nas jest śniadanko - kaszka (gęsta), później owoc (np cały banan, jabłko, gruszka, czasem z biszkoptem), obiadek - zwykle ok. 100 ml. Nastęny posiłek - znów owocowy (zwykle ze słoiczka) i na noc 210 ml kaszki na mleku GR... Zastanawiam się czy to nie za mało ......

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 mar 2008, 20:04

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
komp naprawiony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: debeściarz z tego mojego kolegi. Także jeszcze nie wyrzucam tego kompa i o laptopie wciąż bede marzyć

BeWu Emi też staje na palcach no i gratki za MGR :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Frydza kiedy pissałam że Emi wędruje p[o łóżeczku to chodziło mi o to że przy szczebelkach sie przemieszcza, sama bez trzymanki nie chodzi, aż taka zdolniacha to z niej nie jest

Co do ślinienia Em,i sie nie ślini

Witam nową koleżanke Aleksandrowicz bo jeszcze cie nie witałam

Wszystkie dzieciaczki rosna jak na drożdżach i są \bardzo śliczne. Ja musze pozgrywać zdjecia i wtedy powklejam

kurcze ale fajnie jest znowu klikać ze swojego kompa :-) :-) :-)

[ Dodano: 2008-03-25, 19:08 ]
Aniu Emilka zjada na obiad 2 słoiczki zupy 130ml ugotowanej przeze mnie, na kolacje ok. 180ml kaszki, w ciągu dnia zawsze jakiś deserek: albo surowe jabłko, albo śliwki czy inne owoce ze słoiczk no i kilka razy dziennie mleczko. Jesli chodzi o zupki to w ich skład wchodzi: marchewka, pietruszka, seler ziemniak i mięsko plus na zmiane kalafior lub brokuły. Na razie tyle. Aha no i chrupki kukurydziane i chlewbek i czasami coś z naszego talerza też cośzje, uwielbia ziemniaki :-D

[ Dodano: 2008-03-25, 19:31 ]
Widzisz BeWu ty jesteś w domciu już po 14ej a ja po 18ej i tu jest różnica. No ale nie ma co narzekac, jakoś daje rade :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2008, 20:39

Witam :-D ponownie :ico_oczko:
asiula26 pisze:Frydza kiedy pissałam że Emi wędruje p[o łóżeczku to chodziło mi o to że przy szczebelkach sie przemieszcza,
ja wlasnie tak zrozumialam :ico_oczko: nie ze sama spoko :-D ALINKO sliczna Vaneska slicznosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ANIU jesli chodzi o jedzonko to Wiki w zasadzie je wszystko oprocz smazonych rzeczy :ico_oczko: sniadanko to albo flacha z kaszka,lub chlebek z szynka albo serek bakus lub jajeczniczka,pozniej np owoc swiezy,biszkopciki ,chrupki,obiad np zupka szpinakowa,jarzynowa,pomidorowa,rosol,szpinakowa,ziemniaki i warzywa,miesko gotowane,lub cos tam innego roznie!!popoludniu roznie deserek z kaszka,i cos tam jakas przekaska i na noc flacha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 mar 2008, 20:41

Frydza :-) bo ja to tak napisałam że sama bym sobei tak pomyślała wiec wolałam dokładniej wyjasnić :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2008, 21:02

asiula26, :-D :-D :-D :-D WIKI ZROBILA KUPKE NA NOCNIK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 mar 2008, 21:18

Alineczq pisze:jakbym była facetem to bym się zauroczyła na amen

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
nie zawstydzaj mnie -dziękuję

Alineczq pisze:ze po dwójkach idą czwórki, a dopiero potem trójki. To prawda???

Tak, tak ja tez słyszałam.

A właśnie wyszedł nam czwarty ząb. I dobrze, bo juz głupio Tomek wyglądał z trzema i to takimi sporymi hehe. A ten czwart juz dłuuugo nie mógł sie przebic. No ale dzis zapukał wiec za tydzien-dwa będzie juz gonił pozostałe.

Alinko fajne zdjątka. Diabełak w kąpieli mnie dzis zauroczył najbardziej.

Aniu ja daję podobnie tylko więcej obiadku bo mój Tomek uwielbia gotowane przeze mnie zupki. A robie je różnie: ryż, kasza kukurydziana, ziemniaki zamiennie, warzywa: marchewka, pietruszka natka i korzeń, seler, koperek, brokuły, kalafior, kukurydza, groszek, brukselka, fasolka, por, cebula, buraczki, kalarepka...to chyba na razie wszystkie próbowane warzywa. Ale teraz mam zamiar kapuste spróbować i paprykę. Na pomidorka bałam się, ze ma uczulenie i odstawiałam, ale musze znów spróbować bo odstawienie nic nie zmieniło. Oczywiście do zupki zawsze mięsko. Poza tym owoce banan, jabłko, gruszka i reszta słoiczkowe cudeńka. W świeta pierwszy raz dałam mu pomarańcze i baaaardzo mu smakowała. Poza tym robie twarożek z mleczkiem na drugie snadanie. Jajecznicy nie lubi. Chlebek to troszeczke daje spróbować bo tez boje sie uczulenia.
Ale mam zamiar jednak umówic sie do alergologa na testy i zobaczymy co wyjdzie.

dobra dziewczyny zmykam bo na 21 mam aerobik, chociaż mam pewne obawy. Mianowicie od prawie miesiąca boli mnie dość mocno pod lewą piersią. To tak jakbym sobie jakis mięsień naciągnęła, ale równie dobrze może byc serce... Byłam u lekarza i powiedziała że to pewnie naciągnięcie, ale nic nie przechodzi i sie martwie. Dziś nawet wózka nie mogłam pchac tak mnie bolało. To już trochę za długo... Nie wiem co robić?

[ Dodano: 2008-03-25, 20:19 ]
Frydza pisze:WIKI ZROBILA KUPKE NA NOCNIK

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 mar 2008, 21:38

hej hej
i ja juz dotarlam
choc przyznam ze bez weny jakos
swieta minely tak wesolo i towarzysko. i zdecydowanie za szybko hehe
az sobie przedluzylismy o jeden dzien i dzis nadal w komplecie jestesmy caly dzien :ico_brawa_01:
niestety pozostalosc swiateczna- lelek ma katarek i kaszel jutro pojde z nim do lekarza, bo nie podoba nam sie to jego chyrlanie, oby bylo ok
poza tym pogodny, wesoly ale widac ze zmeczony bo ciezko mu spac i oddychac
obecnie juz wykapany siedzi z nami. nasamarowany vickiem jeszcze chwile i dostanie mleczko i spanko.. oby
wczoraj byli u nas znajomi z londynu z cudnymi coreczkami 5,5 i 2,5 lat hihi
jak sie troskliwie opiekowaly lelkiem
i jakie hasla rzucaly, normalnie padalam ze smiechu , a nawet mnie zatykalo
zamarzyla mi sie coreczka.. taka zorganizwoana. myslaca za mnie.. ja ta starsza hehe normalnie urodzona organizatorka :ico_brawa_01:
chlopcy troche popili hihi goscie dopiero dzis okolo poludnia pojechali hihi
ja trzezwa przeciez a odsypialam dluzej od adama, wstalam tylko pozegnac sie ze znajomymi i z powrtoem do lozka i tak nam mija dzisiejszy dzionek hihi

u nas swietoweanie rozpoczelo sie w sobote.. rano mala niespodzianka... siedzimy w aucie juz spoznieni bo kumpel czekal na nas w centrum na stacji hihi przyjechal z watford
a auto nieodpala... wrrr
na szcescie adas skolowal sasiada i na klemach odpalil hihi
popoludniu przyjechali znajomi z blizniakami hihi i imprezka, obzerka itd hehe
w niedziele sniadanie wielkanocne i podroz do watford
a tam wielkie zamiedszanie hihi
u znajomych sporo gosci hehe
i dzieciakow
lelek w swoim zywiole hehe
potem pojechalismy do kolejnych znajomnych z coreczka roczna hehe a po nich powrot do tych pierwaszych
tam juz zasiedzielismy sie do pozna
nawet wykapalismy lelka z jego rowiesniczka :ico_brawa_01:
zeby do auta juz byl czysciutki i gotowy do spania hihi
nie moglismy sie z nimi nagadac i rozstac hehe
do domu dotarlismy po polnocy hihi
no i wczoraj kolejni goscie o ktorych juz wspominalam hehe

fotki tez jakies mam zalacze na dniach bo dzis szczerze .. nie chce mi sie hehe

wasze ogladalam i sa piekne...
edytko sliczne kucyki u malej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiki marcinek waneska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kamila zgadzam sie z dziewczynami swietnie wygladasz :ico_brawa_01:

aniu moj lelek wcina wszystko wlasciwie..
z owocow glownie banany jablka melony ananasy awokado mango kiwi gruszki arbuza truskawki maliny jagody....
warzywa marchwe pietruszka seler por cebula ziemniaki cukinia pomidory papryka brokuly kalafior fasolka kikurydza groszek.. hmmm

poza tym ser zolty twarozek chleb prawie codziennie hehe jajko flipsy suszone morele

miesa wszsytkie jakaie tu sa dostepne wiec bez krolika cielecinki.. niestety
ryby

pije wode, na sniadanie kaszke ryzowa badz owocowa lub jajko..

poswiecilam lelkowi flipsa hehe pakowalam koszyk na szybko i zastanawialam sie co tam moge jeszcze wrzucic hehe i tak mi flipsik do glowy wpadl hihi
kielbaski nie bylo bo adas zapomnial kupic w sb w polskim sklepie to nawet zapach po nie nie pozostal hehe

aniu nie wiem czemu ale nie moge odpalis filmu :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość