ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2008, 13:37

hey mamuski!!!
Kurcze od trzech dni glowe mi rozwala z bolu,jakas migrena czy co,pewnie przez ta dziwaczna pogode w kratke,raz slonce raz niebo gradu... :ico_szoking:
Jasnie Pani:) gratuluje pracy,super obrotna mamuska z Ciebie,za miesiac pewnie Cie kierowniczka zrobia,zobaczysz :ico_brawa_01: :-D
mmarta81 o matko,wspolczuje wypadku.... :ico_szoking: :ico_olaboga: mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku!!Wklejaj nam jakies fotki i to szybko!!!
Ela widzisz jak sie Kondzio z dziadkami spisal,zuch z Niego chlopak!!!Nastepym razem sobie wszyscy w trojke polecicie i bedzie mial frajde!!!
Gosia wczoraj dostalam maila od Naszej Kasiuli vel Skarpety,bardzo bardzo mocno Was dziewczyny pozdrawia i sciska kazda z osobna!!!Lenka juz chodzi bez pampersa :ico_brawa_01: byly we dwojke w Londynie na feriach,ale bez Kuby.Kasia pracuje,ale mowila,ze troche zwolnila,hihihi...Zapisala Lenke do przedszkola od wrzesnia.
Lece na chwile do kuchni,bo mi sie spaghetti spali i bedzie po jedzeniu..hihih

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 13:58

ilonakk9 pisze:mmarta81 o matko,wspolczuje wypadku.... mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku!!Wklejaj nam jakies fotki i to szybko!!!
wszystko jest juz w jak najlepszym porzadku :ico_sorki: :ico_ciezarowka: brzusio rosnie a reka dziala sprawnie :ico_brawa_01: wklejam nasza fotke slubna z 6.10.2007 w koncu po 10 latach sie pobralismy :ico_haha_01: Obrazek

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

25 mar 2008, 14:51

mmarta81 pisze:w koncu po 10 latach sie pobralism

:ico_szoking: :ico_szoking: to chyba od piaskownicy juz jestescie razem bo bardzo mlodo wygladasz :ico_brawa_01: no i oczywiscie gratulacje z okazji slubu,bo to nie tak dawno bylo :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-03-25, 13:53 ]
ilonka jak fajnie ze znowu jestes,prosimy nie znikac juz na tak dlugo :ico_nienie:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 mar 2008, 14:58

ilonakk9 pisze:wklejam nasza fotke slubna z 6.10.2007 w koncu po 10 latach sie pobralismy

ale super zdjecie :ico_brawa_01: pokaz tez inne ze slubu.

ilonakk9 pisze:Gosia wczoraj dostalam maila od Naszej Kasiuli vel Skarpety,bardzo bardzo mocno Was dziewczyny pozdrawia i sciska kazda z osobna!!

pozdrow ją od nas
ilonakk9 pisze:Kasia pracuje,ale mowila,ze troche zwolnila,hihihi..

no i dobrze, bo pod koniec to juz przesadzala z tymi obowiązkami
ilonakk9 pisze:Zapisala Lenke do przedszkola od wrzesnia.

własnie dzisiaj teściowa kartę miała zanieść do przedszkola, żeby też od września chodził.
mmarta81 pisze:my tez -nie poto wyjechalam zeby sobie wszystkiego odmawiac jakos zyc trzeba

ja jestem w Polsce, a tutaj piszę tak przez przypadek :-D Ale mi w sumie mi tez sie cos nalezy codziennie jezdze 200km do pracy. Tym bardziej ze pieniedzy z dzialki bysmy w ogole nie tkneli. Wszystko z pensji, no ale starszym ludziom ciezko cos tlumaczyc.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 16:42

monika83 pisze:to chyba od piaskownicy juz jestescie razem bo bardzo mlodo wygladasz
no tacy mlodzi to juz nie ja 27 a maz 30 :-D ale to moja pierwsza milosc i jakos tak zostalo :ico_brawa_01: Obrazek Obrazek :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 mar 2008, 18:04

witam!
chyba bede musiala od poczatku pisac o sobie bo tak mnie dawno nie bylo ze pewnie nie bedziecie kojarzuyc kto ja ;)

spoznione- WESOLEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA KOCHANE!:)
ja jak zwykle zalatana szukam pracy i mieszkania w aberden naraz a do tego trzeba jakos jeszce tu te kilka tygodni funkcjonowac tak wiec czasu- mniej niz zero :ico_haha_01:

fela super ze jestes i ze sie wczasy udaly :ico_brawa_01: my sie wybieramy do egiptu we wrzesniu ale z natkiem tym razem moze nastepnym juz sami:)
nam siweta przebiegly jak zwykle aktywnie zwiedzilismy muzeum rafu i maddam tuessaand czy jak tam sie to pisze :ico_haha_01: no i oczywiscie byla rodzinka w eastbourne.. zdjecia zaraz wkleje jak mi nathan pozwoli ... :)

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2008, 18:22

hey!!
My juz po spacerku i rundce po sklepach...zimno i szaro jakos....mam nadzieje,ze w Pl chociaz nas pogoda rozpiesci... :-D
Gosia oczywiscie pozdrowilam Kasiule od Was,szczegolnie od Ciebie :-D ,strescilam jej co u nas po krotce na TT... :ico_haha_01:
Monika83 postaram sie zaglada czesciej,chyba mnie przesilenie wiosenne dopadlo,bo wieczorem jak Vinee zasypia to ja pierwsza od niej padam na twarz... :ico_olaboga:
Mmarta81 sliczne fotki slubne,ladna z Ciebie przyszla mamuska :ico_brawa_01: :-D fajnie,ze mamy nowa ciezarowke na watku!!! :-D
Julie no wiesz,pewnie ze Cie pamietamy!!!Wklejaj nam fotki ze Swiat!!!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 mar 2008, 20:46

marta super fotki.ladna z ciebie kobietka.a gdzie mieszkacie w uk?????i skad z pl pochodzicie?

gosia szoku termicznego nie bylo :ico_oczko: do cieplego szybko sie przyzwyczajamy,gorzej bylo spowrotem.w w-wie padal snieg i wialo....brrrrrr
jak tomus z mowa ,rozkrecil sie juz????

julie no to super ze wczasy was czekaja,odpoczniecie troszke.

widze ze wszystkie planuja wakacje tylko kurcze szkoda ze wszystkie sie nie wybralysmy do tego egiptu na raz...bylo by spotkanko tt na wczasach :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja dzisiaj nie do zycia jestem,jakas nieprzytomna chodze,tylko bym spala i spala,chyba swieta wychodza bokiem..... :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 mar 2008, 21:57

hej hej
i ja juz dotarlam
choc przyznam ze bez weny jakos
swieta minely tak wesolo i towarzysko. i zdecydowanie za szybko hehe
az sobie przedluzylismy o jeden dzien i dzis nadal w komplecie jestesmy caly dzien :ico_brawa_01:
niestety pozostalosc swiateczna- lelek ma katarek i kaszel jutro pojde z nim do lekarza, bo nie podoba nam sie to jego chyrlanie, oby bylo ok
poza tym pogodny, wesoly ale widac ze zmeczony bo ciezko mu spac i oddychac
obecnie juz wykapany siedzi z nami. nasamarowany vickiem jeszcze chwile i dostanie mleczko i spanko.. oby
wczoraj byli u nas znajomi z londynu z cudnymi coreczkami 5,5 i 2,5 lat hihi
jak sie troskliwie opiekowaly lelkiem
i jakie hasla rzucaly, normalnie padalam ze smiechu , a nawet mnie zatykalo
zamarzyla mi sie coreczka.. taka zorganizwoana. myslaca za mnie.. ja ta starsza hehe normalnie urodzona organizatorka :ico_brawa_01:
chlopcy troche popili hihi goscie dopiero dzis okolo poludnia pojechali hihi
ja trzezwa przeciez a odsypialam dluzej od adama, wstalam tylko pozegnac sie ze znajomymi i z powrtoem do lozka i tak nam mija dzisiejszy dzionek hihi

u nas swietoweanie rozpoczelo sie w sobote.. rano mala niespodzianka... siedzimy w aucie juz spoznieni bo kumpel czekal na nas w centrum na stacji hihi przyjechal z watford
a auto nieodpala... wrrr
na szcescie adas skolowal sasiada i na klemach odpalil hihi
popoludniu przyjechali znajomi z blizniakami hihi i imprezka, obzerka itd hehe
w niedziele sniadanie wielkanocne i podroz do watford
a tam wielkie zamiedszanie hihi
u znajomych sporo gosci hehe
i dzieciakow
lelek w swoim zywiole hehe
potem pojechalismy do kolejnych znajomnych z coreczka roczna hehe a po nich powrot do tych pierwaszych
tam juz zasiedzielismy sie do pozna
nawet wykapalismy lelka z jego rowiesniczka :ico_brawa_01:
zeby do auta juz byl czysciutki i gotowy do spania hihi
nie moglismy sie z nimi nagadac i rozstac hehe
do domu dotarlismy po polnocy hihi
no i wczoraj kolejni goscie o ktorych juz wspominalam hehe

fotki tez jakies mam zalacze na dniach bo dzis szczerze .. nie chce mi sie hehe

[ Dodano: 2008-03-25, 21:04 ]
fela ciesze sie egipt wam sie podobal, hihi ale mnie to nie dziwi tam nie sposob sie nudzic wszystko zadziwi i kazdy marzy o kolejnych takich wakacjach
my tez wybtraklismy jerozolime zamiast piramid, bylo warto :ico_brawa_01:

czekam na fotki

kurcze lelek nie da mi pisac...
wiec szybko..
witam nowa ciezarowke, sliczne slubne foteczki
nasz lucy tez z brostolu a ja z birmigham wiec nie tak daleko

ilonka
juliewreszcie jestescie... :ico_brawa_01:

dokoncze pozniej

lelek wola paaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 23:30

fela pisze:marta super fotki.ladna z ciebie kobietka.a gdzie mieszkacie w uk?????i skad z pl pochodzicie
miszkamy w Bristolu a pochodze z Poznania :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość