Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

25 mar 2008, 18:11

Mi z tego testu wyszedł chłopczyk i bardzo się ucieszyłam.... Wiem że wiele osób chce mieć parkę, ale ja patrzę na to trochę inaczej. Chlopcy lepiej będą się ze sobą dogadywać, mogą mieć wspólne zabawki itd.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 mar 2008, 18:31

A mnie tez wyszedł chłopczyk na jednym, a na drugim dziewczynka :-D czyzby to miały byc blizniaki :ico_szoking: hahah
Tak jak mówicie najwazniejsze jest zdrowie dziecka,a bedzie to co Bog da :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 18:37

Ja juz bym chciala wiedziec z USG czy to chlopczyk czy dziewczynka no ale to jeszcze jeszcze troszeczke.A propo jutro bobo zobacze 9:30 USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2008, 18:51

mmarta81 pisze:Ja juz bym chciala wiedziec z USG czy to chlopczyk czy dziewczynka no ale to jeszcze jeszcze troszeczke.A propo jutro bobo zobacze 9:30 USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D


no to super, czekamy na wiesci z wizyty :-)

Ja mam nastepna wizyte 14.04 i to bedzie koncowka 4 miesiaca i zapytam sie lekarza czy juz cos wiadac, mam nadzieje, ze juz bedzie :ico_brawa_01: bo bardzo bym chciala poznac plec dzidzi

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 19:04

[quote="Pati85"]Ja mam nastepna wizyte 14.04 i to bedzie koncowka 4 miesiaca i zapytam sie lekarza czy juz cos wiadac, mam nadzieje, ze juz bedzie bo bardzo bym chciala poznac plec dzidzi
no raczej powinno juz cos byc widac :ico_brawa_01: moze juz niedlugo bediesz wiedziec :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

25 mar 2008, 19:41

Ja mam jutro wizytę i mam nadzieję że tym razem dostanę skierowanie na USG. Bardzo bym chciala zobaczyć już moją Kruszynkę i najważniejsze upewnić się że wszystko jest ok.
Martwię się troszkę, bo po pierwsze nie mam żadnych objawów ciąży, a po drugie przechodziłam ostatnio bardzo poważne przeziębienie i boję się że mogło to zaszkodzić Dzidzi. Staralam się nie brać żadnych leków ale dwa razy nie obyło się bez panadolu (straszny ból głowy).
Mam nadzieję że wszystko będzie ok. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 19:56

aguśka pisze:Martwię się troszkę, bo po pierwsze nie mam żadnych objawów ciąży
ja tez w zasadzie nie mam zadnych obiawow ale jakos narazie sie tym nie denerwowalam ale cieszylam 2 panadale tez nie powinny zaszkodzic :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 mar 2008, 22:18

Laski, blagam Was!!!! Wy lepiej na kolanach Bogu dziekujcie ze nie macie "objawow ciazy"....ile ja bym za to dala!!!!! :ico_sorki: a tak juz od miesiaca nie widzialam normalnego jedzenia, nie wychodze z lozka, schudlam 7 kilo....
adia, odzywaj sie czesciej babko!!!! ale sie ucieszylam ze jestes z Galway!!!! ja w Dublinie mieszkam!!!! kto wie, moze sie kiedys spotkamy? :ico_brawa_01:
mmarta81, ile u Was mniej wiecej kosztuje wynajecie mieszkania/domu? w Irlandii ceny sa paranoiczne. dwupokojowe mieszkanie w Dublinie 1200 euraczy....za dom w kiepskiej lokalizacji (tez dwupokojowy) tyle samo, a w lepszej nawet 1500 trzeba dac....my tyle placimy za dom ktory wynajmujemy wspolnie z dwoma innymi parami....ale pod koniec przyszlego miesiaca wynosimy sie na swoje i dopiero sie zacznie.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2008, 23:17

zirca pisze:schudlam 7 kilo....
:ico_olaboga: ja to pewnie tyle przytylam no moze nie ale 3 kilo na 100%
zirca pisze:mmarta81, ile u Was mniej wiecej kosztuje wynajecie mieszkania/domu? w Irlandii ceny sa paranoiczne. dwupokojowe mieszkanie w Dublinie 1200 euraczy....za dom w kiepskiej lokalizacji (tez dwupokojowy) tyle samo, a w lepszej nawet 1500 trzeba dac....my tyle placimy za dom ktory wynajmujemy wspolnie z dwoma innymi parami....ale pod koniec przyszlego miesiaca wynosimy sie na swoje i dopiero sie zacznie....
wiec tak za pokoj jak wynajmowalismy w chacie ze znajomymi na samym poczatku placilismy 350F bez rachunkow dwa lata temu wyprowadzilismy sie na flat (dwa pokoje z ogrodem)teraz ten dom co wynajmieny ma 3 pokoie na gorze a na dole jadalnie i pokoj dzienny ogrod i bedziemy placic 700 ale bez rachunkow i cansil taxu i to tylko 700F dlatego ze to jeden z domow szefa meza -wiec ceny widze ze sa podobne

[ Dodano: 2008-03-25, 22:20 ]
jak do tych 700F doliczy sie rachunki ,rachunki za telefony ubezpieczenia i benzyna na 2 samochody to sie troszke uzbiera :ico_olaboga: lepiej nie liczyc ale i tak lepiej to niz w Polsce bo -przynajminiej w naszym przypadku-mozna zyc na wyzszym poziomie i jeszcze odlozyc-no i w Polsce musialabym chodzic do pracy a tak moge siedziec w domku i czekac na bobo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 mar 2008, 08:56

Witajcie

wiecie co ja zle obliczylam sobie z plcia dziecka bo ja nie mialam jeszcze skonczonych 23 lat wiec wychodzi ze synus bedzie. Zobaczymy co lekarz powie, mam nadzieje, ze na nastepnej wizycie bede juz wiedziala :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość