Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

03 lut 2009, 17:41

Witam
ja jestem padnieta po pracy.... :ico_sorki: na szczeście sesja juz z głowy - same czwórki i piątki :-D do połowy marca mam spokój z nauka :ico_brawa_01: mogę odsapnąć.
No i zauważyłam że w końcu brzuszek mi widać :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

03 lut 2009, 20:03

witam dziewczynki :-D

u mnie dziś męczący dzień, kolejny egzamin, kolejne zaliczenia ale i kolejne wpisy w indeksie, tak wiec pozytywnie... oblałam tylko tą astronomię i bede pewnie pisać 50 razy całościówke żeby zaliczyć to jako-tako

Beti dzięki za miły dzionek :-D :-D Haker też szczęśliwy z prezentu, zakopał go w mojej pościeli a wiec do zobaczonka "13-tego w piatek" po meksykansku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ps: przez Ciebie musiałam dziś zrobić łazanki :ico_oczko: :ico_oczko:

a teraz lecę uczyć się na jutrzejsze dwa egzaminy, bo trza wziasć byka za rogi i zdać wreszcie kolejne przedmioty

mariquita, dawno nie zaglądałaś do nas :-) stawiam ci :ico_tort: za widoczny brzusio, bo tak ostatnio dziewczyny torty stawiają i mi smaki robią to się odwdzieczam

do potem kobietki :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

04 lut 2009, 11:56

izuś_85, a co ty studiujesz? kiedy masz poprawke? trzymam juz kciuki za zaliczenie.

Wczoraj byłam na USG. Ale niesamowicie dzidzia urosła i 'wydoroślała' przez 4 tygodnie. Ma 6cm, przezierność w normie, kość nosowa jest więc super, serduszko ładnie bije, są nóżki i rączki i paluszki.

Napiszcie kiedy najlepiej zrobić USG trójwymiarowe, żeby ładnie buźke było widać?

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

04 lut 2009, 18:11

Witam!
Jednak odchorowalam ta chorobe Hani. Siedzialam przy niej w jedna noc jak miala kryzys i niestety mnie zlapalo. Na poczatku sok z cebuli i tyle, ale w nocy prawie wylam z bolu. Dopadly mnie zatoki, gadrlo, uszy, bol glowy niemilosierny i uwaga... korzonki (mam nadzieje ze to korzonki a nie macica :ico_olaboga: ) Ledwo dotrwalam do wizyty u lekarza. U lekarza prawie zemdlalam bo mi temperatura podskoczyla. Potem krzyczalam w lozku ze umieram to zaraz wszyscy skakali wokol mnie jak wiewioreczki :) Dostalam antybiotyk i powoli dochodzilam do siebie. W zyciu tak fatalnie sie nie czulam. Pod wieczor wymiotowalam. Pierwszy raz w tej ciazy. Dobrze ze mam babcie na miejcu bo zajela sie mala... Dzis podnioslam sie na nogi i nadganiam co tu stukacie!!!

Za to Hanka pobija rekordy w spaniu przy tej chorobie. W dzien potrafi spac dwa razy po 3 godziny (normalnie spi gdzies godzinke) a w nocy tak jak mi jeszcze nigdy nie przespala calej nocy tak teraz spi do rana bez mrugniecia :ico_brawa_01:
Odkrylam tez przy tym ze koniecznie musi miec swoj pokoik, gdzie ma cisze i spokoj a nie w naszej sypialni z chrapiacym mezem i kaszlaca mama... Dlatego powoli oprozniam moje biuro i zabieram sie za tapetowanie!!!

Uciekam wiec sprzatac poki mam sile!!!

Sciskam

[ Dodano: 2009-02-04, 17:12 ]
ps. dziewczyny mialam zrobic badania krwi itd... ale teraz biore antybiotyk to chyba nie powinnam co? juz sama nie wiem... a wizyte u gina mam we wtorek i potrzebuje :ico_puknij:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

05 lut 2009, 13:26

hej dziewczynki :-) a wy to za mną wogóle nie tęskniłyście nawet żadna nie zauważyła ze od pn nic nie pisze :ico_nienie: :ico_oczko:
wiec teraz bede sie tłumaczyć :ico_oczko:
w pn byłam u izuś_85, na kawce a nie na coli bo ten napój to juz powoli mi sie brzydnie tylko ze jak na razie nie znalazlam zastepstwa ktory nie powodowalby u mnie :704: wiec pozostaje cola -dzięki za miły dzień :-D i nie uwierzycie nawet u niej smaki na łazanki miałam ale na smakach się skończyło no i całe szczęście bo gdyby udało mi sie izunie namówić to calą noc bym w kibelku przesiedziała :ico_noniewiem: a tak spedziłam tam tylko 3 godz bo w domku już skusiłam sie na 1 gołąbka od teściowej(może chciała sie mnie pozbyć :ico_szoking: :ico_oczko: ) i po godz od konsumpcji zaczeło sie -biegunka i wymioty ohh
wtorek też nie zaliczam do udanych bo przez te wymioty to sił nie miałam na nic ciśnienie miałam niskie tak że chciałam momentami odciąc sobie glowe i skończyło sie na tym że cały dzień przeleżałam :ico_olaboga:
w środe zabrałam sie za porzadki potem przyjechał mój mężczyzna obejrzeliśmy razem film i nawet nie wiem kiedy zasnełam a dzis pomijając że rano :513: to własnie od gina wróciłam okazało się że ciśnienie mam idealne :ico_brawa_01: (niestety wieczorami sie to zmienia :ico_placzek: ) no i straciłam na wadze 3 kg hmm przez te wymioty ale mam znow czopki to je bede regularnie zarzywac i mam nadzieje ze przejdzie
kolejna wiadomosc-od pn w nocy strasznie kaszle w ciagu dnia nic nie boli mnie gardlo wszystko jest ok ale gdy sie klade to sie zaczyna do tego wymiotuje zazwyczaj przed zasnieciem i boli mnie w przelyku to jeszcze ten uporczywy suchy kaszel -cala obolala zasypiam smaruje sie wickiem pije duzo herbatki z malinowym sokiem niestety nie pomaga gin wiec przepisal mi syrop zwyklyy ziolowy moze cos ulzy :ico_chory: i denerwuje sie bo siedze praktycznie non stop w domu to jeszcze mnie jakies chorupsko dopadlo ...
z milych rzeczy-za tydzien mam badanie usg 3d :ico_brawa_01: wrescie uslysze bicie sredusza swojego dzidziusia zreszta strasznie ciekawi mnie jak zdjecie 3d bedzie wygladac czy bede juz widziec zarys baby ah chcialabym planuje nagrac wszystko na plytce i bede ogladala to zawsze gdy dola zlapie :-)

olala,najlepiej taki test jest zrobic w 20-24 tydzień ciąży i wtedy doskonale wszystko widac -ja ide juz teraz bo dla pewnosci ze wszystko jest ok chce zrobic to z badaniem prenatalnym
Tagar, odnosnie badania najlepiej gdybys zadzwonila do swego gina on wtedy poradzi ci najlepiej :-) biedne dziewczynki ucałuj Haniusie od forumowych cioteczek
mariquita, gratuluje zaliczenia sesji i brzuchola :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 lut 2009, 15:31

Witam moje Cieżarówki :-D

Dawno nie zaglądałam... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
ech... ja też chora jestem, wyszłam ostatnio z Hakerem i zapomniałam czapki, moze mnie przewiało... mam taki okropny katar ze jak spływa mi to chce mi się :513:
fuj... nie mam gorączki ale sie trzęsę jak galaretka, nie mam siły ani sprzątać ani gotować, wogóle to teraz piszę Przemciowi CV i nie mam weny twórczej

leżę w pryku, bo jutro zaś dwa egzaminy

olala, studiuję Geografię na Uniwersytecie Śląskim, chce zaliczyć ten 2 rok i miec to z głowy... wcześniej była ochrona środowiska ale nie wyszło... no i zaczełam od początku

lece się uczyć, trza żurek ugotować a ja ledwo stoje na nogach :ico_chory:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

05 lut 2009, 17:38

betina współczuje samopoczucia
izuś_85tobie też :ico_noniewiem: i dzięki za torcik :ico_oczko:
u mnie w pracy wszyscy chorują pokolei, jedni wracaja ze zwolnień, drudzy idą...brrr :ico_olaboga:
jak mnie zarażą to nie wiem co zrobie :ico_sorki:

zjadłam obiadzik, na to wszystko słodkie, które było w zasięgu ręki, na to troche słonego słonecznika połuskałam.... :-D normalnie jakbym w ciąży była :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

05 lut 2009, 20:13

jej widze ze wszyscy polegli... okropne grypsko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

05 lut 2009, 21:36

Czesc.
Mnie tez dawno nie bylo ale to dlatego, ze tez mnie grypsko zlapalo. Masakra.

Dziewczyny zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia, ja pedze do łóżeczka :-D
Dobranoc

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

06 lut 2009, 13:47

witajcie moje chorowitki-widze,ze dopadło kazda z was:(((
ja mam to juz za soba i mam nadzieje,ze sie grypsko nie pojawi juz w tej ciazy....
normalnie jak mnie we wtorek z neta wywalilo-z winy dostawcy uslug oczywiscie-to odzyskalam kontakt z wirtualnym swiatem dopiero teraz a chcialam sie wam bardzo pochwalic fotkami mojego ziomka lub ziomalki,bo nie znam jeszcze plci:)
z usg wszystko OK,czekam jeszcze tylko na wynik testu PAPPA ale jest lux....serduszko ładnie bije i jak ogladam te foteczki to nie moge uwiierzyc ,ze z tak niewiarygodnie malej komoreczki moze sie rozwinac taka istotka:)

...tak wiec-tu gwiazda pokazuje plecy!
Obrazek
tu sie pręży
Obrazek
z profila:)
Obrazek
tutaj mały glutek:)
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość