Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 mar 2008, 17:01

Renia ja slyszalam ze dzieci po humianie bardziej tyja

moge sie jedynie o dofinansowanie starac becikowego nie dostalam tu w hiszpanii kobieta nie ma zadnych praw w polsce to przynajmniej zwolnic nie moga z pracy jak w ciazy jestes a tu wszystko moga

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 mar 2008, 17:14

My juz po spacerku, oczywiscie jak tylko wyszłyśmy, zaczął padać śnieg, ale na szczescie nie trwało to długo i wyszło słonko, więc spacerek nam sie udał.

iwona83 wspołczuję, szef Cie wykołował... moglby byc trochę bardziej ludzki, masz rację, jedyna dobra rzecz w Polsce, że nie mogą zwolnić jak jesteś w ciąży.

mariola dzięki :-), leżaczek już mamy, ale może rzeczywiście coś ze złota....

Jola_85 pisze:dziewczyny ta mata to sper sprawa ja zamowilam taka na allegro i mirusiowi sie bardzo podoba :-) ciagke lezy oglada zabawki i sie do nich smieje

Też dzisiaj szukałam na allegro, bardzo mi się podobaja maty fisher price z dżunglą (żyrafa, tukan itp...) kosztuje strasznie dużo, ale na allegro jest też taka używana dużo tańsza, może sie na nia pokusze :-)

Zmykam do obiadku i do mojej niuni.... czuję że w pieluszce cosik się urodziło :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 mar 2008, 18:14

iwona83 pisze:slyszalam ze dzieci po humianie bardziej tyja

:ico_olaboga: pierwsze słyszę, mój mąż się na Humanie wychował i nie jest taki gruby :ico_oczko: ja zresztą po arturze też nie widzę grubnięcia, zresztą ile on zje, 100ml co trzy godziny, no czsem 110ml max

My dzisiaj byliśmy na dworze z pół godzinki ale na rękach bo wózkiem bym się zakopała tylko ale chociaż Artur trochę świerzego powietrza łyknął

[ Dodano: 2008-03-25, 17:18 ]
pinko pisze:bardzo mi się podobaja maty fisher price z dżunglą

no mi też bardzo, super są ale dostałam tą co się później w domek przerabia, też nie głupia, tylko mocowanie zabawek trochę nie fajne bo na rzepy które słabo trzymają, myślę dzisiaj napy dać zamiast tych rzepów. Narazie nie ściągnie ale jak będziw większy to sobie może na głowę zrzucić

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 mar 2008, 18:26

Renia ja też słyszałam że Humana tuczy dzieci.

[ Dodano: 2008-03-25, 17:28 ]
A czemu chcesz dac Ha? Arturek ma jakieś problemy z przyswajaniem normalnego mleczka?

[ Dodano: 2008-03-25, 18:02 ]
Iwona to nieźle Cię zrobili :ico_zly:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 mar 2008, 19:21

My też już po spacerku wróciłyśmy przed chwilka bo byłam u koleżanki.Amelka leży już pół godzinki na leżaczku i wcina kocyk,ale jest grzeczna.Co do humany to podobno po niej dzieci tyja ale ja podaje sie dziecio z niska waga wiec jezeli on byl maly to chyba mu nie szkodzi gorzej jak bylby tłuscioszek.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

25 mar 2008, 19:29

Cześć!!!
No i po świętach, u nas minęły leniwie, w niedziele byliśmy u teściów i w sumie u nich nie odpoczęłam, bo każdy przeziębiony i musiałam małym się zajmować, a spać nie chciał, jak tylko odłożyłam go do fotelika to zaczynał płakać, więc cały dzień na rękach, ale za to wczoraj u mojej rodzinki to poczułam dopiero święta, Dawidkiem zajmowały się ciotki, babcie, dziadek, wujek, no normalnie relaks na całego, no prawie bo bez cyca ani rusz :ico_oczko: . Zostałam u rodziców na krótkich wakacjach, trochę wypocznę :ico_haha_02:

pinko, kupiłam dzisiaj tą butlę nuka, którą mi poleciłaś i zobaczymy jakie będą rezultaty, bo próbowałam go raz nakarmić i tak nie bardzo chciał, może musi się przyzwyczaić, albo nie lubi silikonu.
Pozdrawiam i uciekam dać mu rumianku, bo coś go brzuszek boli.

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

25 mar 2008, 20:10

Kurcze,u nas zima pełną parą, o spacerkach możemy narazie zapomnieć,chyba że na saneczkach :-D

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 mar 2008, 20:28

Hej Kobietki!!
Już po świętach. Te będę wspominać bardzo miło, mimo iż nie odpoczęłam, bo od soboty ciągle mieliśmy gości, ale było super... Wszyscy przyjechali do Karolka. Cały dom ludzi, no i ja z mężem przy garach, ale lubię gotować, więc oki. Karol też się spisał, był słodki i nie marudził.
Dziewczyny wszystkie zdjęcia, które wstawiłyście są super, ale Ula z tym fryzem po parafinie jest the best :ico_oczko: Kasiu pamiętaj, że Nadusia jest "zarezerwowana" dla Karolka :) Słodka dziewczynka :-D
Wszystkiego najlepszego dla naszych jubilatów z trzeciego miesiączka :-D :ico_prezent:
Cieszę się, że i u Was parafinka odniosła skutek :-D Jak jeszcze mi coś mądrego "sprzeda" moja pediatra, to na pewno Wam napiszę.
Iwonawcale Ci się nie dziwię,że jesteś wściekła. To naprawdę świństwo tak Cię załatwić. :ico_zly:
Co do tych mat edukacyjnych, to ja też mam ochotę kupić coś takiego. Ta z FisherPrice jest super, ale też super kosztuje. Chyba kupimy taką :
http://www.allegro.pl/item332255675_mat ... urier.html
No nie jest taka wypasiona jak Fisher, ale wydaje się też fajna.
Pewnie znowu zapomnę połowę o czym miałam pisać ...
Acha! Już wiem ... jakie zaserwowałyście jedzonko na chrzciny? My już wybraliśmy chrzestnych, a imprezkę ustalimy na maj.
Kończe, bo Karol coś marudzi.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 mar 2008, 20:42

też fajnie ta mata wygląda

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 mar 2008, 20:59

Jak fajnie jak mozna na forum wejsc przez te 3 dni strasznie sie nudzilam

a moja majka juz spi chcialam ja przemeczyc i pozniej okapac ale wytrzymala tylko do 19 jak ja okapalam to nawet na mleczko nie chciala juz czekac tylko mi zasypiala maz ja zaczepial a ja szybko mleko robilam no i wypila 180ml :ico_szoking: chyba pierwszy raz

renia moja szwagierka dawala humane i mala nie jest gruba tylko strasznie ubita ale wiadomo ze kazde dziecko inaczej reaguje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości