Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

04 lut 2009, 17:44

Beatris gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A my byliśmy na spacerku, jak chłop z pracy wrócił to zniósł mi wózek. Półtorej godziny chodziłam, a raczej marszobiegi urządzałam, bo spacerować to ja nie umiem :-D Nogi w d.. mi wlazły, bo jednak z wózkiem człowiek bardziej się męczy niż bez niego.

Po powrocie zjadłam obiad, a teraz mały ciągnie cyca.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 lut 2009, 18:59

a do mnie teściowa przyjechała, zajmuje się wnuczkiem :-D , a ja przy sobie porobiłam , babkę majonezową upiekłam :-) , zaraz trochę poprasuje, choć bardzo tego nie lubię :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

04 lut 2009, 19:12

donatka26 pisze:babkę majonezową upiekłam

a mozna przepis na tą babkę bo brzmi interesująco :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 lut 2009, 20:37

nie chcialam ale to nie znaczy ze ma dziecka nie zobaczyc.... to o niej swiadczy nie o mnie

donatka26, nie pytalam sie lekarza ale wczesniej mowila mi ze albo nan albo bebilon

ide malutka kapac

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 lut 2009, 21:02

aniafs pisze:
donatka26 pisze:babkę majonezową upiekłam

a mozna przepis na tą babkę bo brzmi interesująco :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

bardzo szybko się go robi :-)

3 jajka zmiksować z 1 szklanką cukru, aż nie będzie go czuć, potem dodać łyżkę proszku do pieczenia, pół szklanki mąki ziemniaczanej i pół szklanki zwykłej oraz 4 łyżki majonezu i miksować, piec ok 35min
Życzę smacznego! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 09:06

witam witam z ranka..jak tam po nocce? u nas bardzo spokojnie..dwie pobudki na karmienie..i spanko..

dzis w sumie objadek mam gotowy i nie bardzo jest co robic..a jakie plany u Was?

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

05 lut 2009, 09:51

Witam!
Przepraszam że się nie odezwałam, ale mam źle zapisany w telefonie numer do
milutkiej.
Urodziłam moją córcię Karolinkę 29.01.2009 przez cc, mała ważyła 2750 gram, 53 cm
i 10 pkt Apgar.
CC było nie planowane, wyszło nagle po zapisie KTG który się zwężał, tj. spadało tętno malutkiej i pojawiły się silne skurcze których ja nie czułam, w wypisie jako powód
cięcia ma wpisane zagrażająca zamartwica wewnątrzmaciczna płodu.

Jesteśmy już w domku dużo śpimy i dużo jemy i dużo dużych kupek robimy.
Mam grzeczną córcię.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 lut 2009, 09:52

witam :)
u nas nocka w miarę choć nad ranem synek nie mógł zasnąć, chyba ma nosek zapchany, bo oddychał ciężko przez nos :ico_placzek: , robiłam mu tą gruszą niby było lepiej, kurcze boję się żeby się nie rozchorował :ico_placzek: , do tego od czasu do czasu kaszlnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 09:56

donatka26 pisze:do tego od czasu do czasu kaszlnie :ico_placzek:
mnie lekarka mowila ze to normalne ale jesli ma do tego katarek..no to nie wiem

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 09:56

dzień doberek :-)

ja "szaleję" od rana :-D wstałam o 6.30, nakarmiłam mniejszego, potem zeszłam na dół, puściłam pranko, ogarnęłam kuchnię, wylałam do zlewu zimną kawę i zrobiłam nową :-) potem obudziłam Norberta, przebrałam mniejszego, bo czas był z piżamki gościa wyrzucić, wrzuciłam do kołyski, śpi dalej (albo udaje :ico_noniewiem: :-D ), zrobiłam większemu śniadanie i wylałam zimna kawę... zastanawiam się, czy robić następną :ico_olaboga: :-D aaa, śniadanie spożywam w między czasie :-D to taka dietetyczna forma spożywania śniadania: bierzesz dwa razy po łyżce jogurtu z muesli, gryziesz w pośpiechu te wióry (zastanawiając się czy to nadal te zboża i suche owoce tak grzęzą między Twoimi zębami, czy juz ukruszyły Ci się zęby :-D ), po czym biegniesz po schodach do sypialni dziecka, zawartość spożytego pokarmu się "ubija" na dnie żołądka dając prawdziwe uczucie sytości :-D schodzisz na doł i powtarzasz czynności :-D w między czasie puść pranie :-D i żywo, żywo po tych schodach :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

noo, to ja taka mam głupawkę od rana :-) a to przez ten śnieg za oknem.. i nie pójdę do przychodni z Małym, bo moje graco płozów nie miało w wyposażeniu :ico_noniewiem: zresztą, kurna, śniegu to my się nie spodziewaliśmy :-D za to Noprbert stwierdził rano, jak wstał i wyjrzał za okno, że to będzie znów najlepszy dzień w jego życiu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u nas nocka oki, chociaz Alutek miał problem z zaśnięciem, znaczy chciał pogadać jeszcze tylko matka padała na pysk :ico_nienie: :ico_nienie: niedobra matka :ico_nienie: :-D :ico_haha_01: noo i się musiał domagać uwagi popłakując, aż się tato podniósł :-D i wpakował gościa w rożek i pacnął między nas, po 5 minutach Krzyśka chrapania dziecko padło :-D i przerzuciłam do kołyski :-D

a wiecie, co zauważyłam? Młody od wczoraj próbuje nowe tony głosu :-) wczoraj, jak leżał i gadaliśmy rano to zrobił cos na kształt "mrał", zdziwił się tak, aż zesztywniał i potem właśnie cały czas tak wydobywał dźwięki z siebie i nasłuchiwał... noo, padałam z gościa :-) ale przynajmniej wiem, że zaczyna świadomie słyszeć siebie i niedługo doprowadzi to do tego, że będzie świadomie wydobywał z siebie dźwięki (czytaj: świadomie płakał, żebym przybiegała)

chciałabym, żeby Nadi się odezwała :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_sorki:
dziś zakończę wątek styczniówek 2009 :ico_sorki:

a jak tam u Was?? jak nocki?? jakie plany na dziś?? jak Wasze maluszki?? jak Wy?? :-D spowiadać mi się tutaj :ico_oczko: musimy rozruszać wątek, bo to dosłownie nieprawdopodobne, że tak się obijamy :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 08:57 ]
Nadie, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Kochana :-) dopiero, co pisałam o Tobie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

noo, teraz mogę z lżejszym sercem zamknąć wątek styczniówek :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość