Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

24 mar 2008, 18:04

Serena, nie przejmuj się ciśnieniem,bo dzidzia jest bezpieczna, tylko Ty Biedaczku się umęczysz :ico_olaboga:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

25 mar 2008, 13:46

Dziewczyny mam pytanko-czy Wam puchną palce u rąk? W ciąży z Izą miałam tak,ze od 6.m-ca miałam spuchnięte palce i nie mogłam nosić obrączki....teraz miałam spokój,myślałam,że mnie to ominie,ale od kilku dni obrączka ledwie mi wchodziła na palec,a dzis już jej nie ubrałam,weszła tylko do połowy palca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 mar 2008, 14:01

BeataW, ja mam tak śmiesznie- jeden palec mam spuchniety ciągle-ten środkowy, a ten z obraczką tylko troszkę i nawet jeszcze spokojnie nosze. Dziś mam zimne ręce ciągle to w ogóle palce nie spuchniete. Jak będzie cepło to pewnie juz obraczek nie włozymy, bedziemy panny z brzuszkami :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

25 mar 2008, 16:33

Cześć :ico_ciezarowka:
mi już zaczynają puchnąć, w pierwszej ciąży puchły dopiero pod koniec :/
Byłam na wizycie u gin w czwartek i chciał mnie położyć do szpitala :ico_placzek: , bo mam straszne bole plecow i brzucha. jak mi nie przejdą choćby bole pleców, bo będę musiała iść co najmniej na 5 dni do szpitala. a co najgorsze po tabletkach przechodzi na pół godzinki-godzinke i od nowa boli. Najgorzej jest rano, w nocy i wieczorem-w dzień jakoś daje się przeżyć ten ból. Już od czwartku ani razu Majki nawet na rece nie biorę i się nie przemęczam.
Dziś od rana miałam jazdę-po 7 godz. wróciłam i jestem strasznie zmeczona. jutro egzamin-więc trzymajcie kciuki o 13.15 :)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

25 mar 2008, 20:42

mojamaja.corcia, a z czego te bóle?????????

Powodzenia jutro!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

25 mar 2008, 21:07

Hej Żabeczki
mojamaja.corcia, trzymam kciuki za egzamin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
BeataW, jeśli chodzi o ręce to zależy od dnia raz zakładam obrączkę a raz nie wejść rano zawsze mi wejdzie ale pod wieczór nieraz muszę ją zdjąć bo mi przeszkadz

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 mar 2008, 21:11

a ja właśnie znów zaczynam cierpieć na "mój" ból. Oby nospa pomogła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
idę przed tv. głodna jestem jak wilkołak a zrobiłam sobie chudziutkie kanapeczki.
jak ja bez słodyczy będe żyła :ico_olaboga: dam radę!!!

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

25 mar 2008, 22:00

Marta oby Ci szybciuchno przeszły te bóle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja jutro mam wizytę u ginki,a dziś odebrałam wyniki test glukozy ok. hb odziwo niezła 12,4 więc dalej obędzie się bez żelaza,choć ginka jest przekonana,że jem je 2 razy dziennie

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 mar 2008, 22:17

laupina, to jestesmy obie takie kombinatorki, moja tez mysli ze łykam 2razy dziennie a ja łykam, ale dwa razy w tygodniu tak srednio :ico_oczko: z tym ze przed badaniem raz dziennie łykałam ponad dwa tygodnie to pewnie dlatego wyszły OK. Teraz bede łykac jak juz opanuje ten ból/ Na szczęście po nospie teraz przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
czekamy jutro na relacje z wizyty u ginki!

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

25 mar 2008, 22:28

laupina pisze:wejść rano zawsze mi wejdzie ale pod wieczór nieraz muszę ją zdjąć bo mi przeszkadz

U mnie dziwnie,rano za nic nie włożę; w południe czasem na siłę wsunę,wieczorem znowu cieżko zdjąć; chyba ją muszę schować na kilka miesięcy :ico_noniewiem:
laupina pisze:Ja jutro mam wizytę u ginki,a dziś odebrałam wyniki test glukozy ok. hb odziwo niezła 12,4

Super,ja mam robić ten test na poczatku kwietnia,moja gin na ostatniej wizycie pytała,czy jem dużo słodyczy,powiedziałam,że pochłaniam tonami słodkie :ico_wstydzioch: Kazała mi 3 dni przed tym badaniem ograniczyć słodycze prawie do zera :ico_olaboga: :ico_olaboga: A tak na marginesie-kolejny kg mi przybył,już 8 na plusie,a w sumie w święta prawie nic nie jadłam... :ico_noniewiem:

Marta,laupina Wam lekarze kazali łykać żelazo 2 razy dziennie??? Bo ja miałam wyniki badań ok i gin kazała mi łykać profilaktycznie żelazo 1 raz dziennie,ale zapominam,tzn łykam średnio co drugi dzień :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość