Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 lut 2009, 12:06

przed chwila przez sen kaszlal
ale przecież lekarz go osłuchal i jest ok. A może mial niedawno katarek co??

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 lut 2009, 12:08

e przecież lekarz go osłuchal i jest ok. A może mial niedawno katarek co??
no wlasnie nie, :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 lut 2009, 12:10

nie martw się napewno będzie dobrze. Może mu ślinka wpadla nie tam gdzie trzeba :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

05 lut 2009, 12:24

Sylwia.O. napisał/a:
mówiłaś że nie powinno dziecko chodzic w używanych bucikach


tez pamietam....
małgosiu to prawda, kazde dziecko stawia noge inaczej, no ale skoro juz zamowilas :ico_noniewiem: .
ja tez mam pomiodorowke :ico_oczko:
ja chyba tez wybiore sie z zuza do lekarza jutro, ma za dlugo juz ten kasdze, katarek ma takie ze jej sam leci , nie przeszkadza jej jak pije lub je :ico_noniewiem: juz sama nie wiem, pije eurespal, psikam jej tamtumwerde(chyba dobrze napisalam) i witamine c
bylam z zuza na balkonie ale jej sie podobalo trzym,ala sie barierki i sie smiala.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 lut 2009, 12:27

Emilia trzymamy kciuki :ico_oczko:
Basia tylko temperatura(goraczka) jest powodem by zostac w domu. jak Rys byl ostatnio chory to lekarka wrecz kazala z nim wychodzic jezeli nie przekroczy 37stopni. jak mrozek lekki to swietnie na katarek podziala :-) wiec Zuzie pod pache i na sanki :-D
a co do bucikow.... to wlasnie nie powinno sie uzywanych nosic bo nawet kilka razy ubrane sie dopasowuja do stupki dziecka i jak to dziecko np krzywo nozke stawialo lub jakas inna wade mialo to nastepne dziecko ta wade nabywa noszac takie butki- kiedys w tv lekarz tak sie wypowiadal.
na obiad tez uwielbiam pomysl na kurczaka po chinsku tyle ze ja wrzucam do smarzonych piersi puszke ananasa w kawalkach i chwile dusze i zalewam wtedy pomyslem- PYCHA
a wczoraj w biedronce kupilam nowosc- sos szechanski do kurczaka i dzis wyprubuje :-)

[ Dodano: 2009-02-05, 11:36 ]
ja chyba tez wybiore sie z zuza do lekarza jutro, ma za dlugo juz ten kasdze, katarek ma takie ze jej sam leci , nie przeszkadza jej jak pije lub je :ico_noniewiem: juz sama nie wiem, pije eurespal, psikam jej tamtumwerde(chyba dobrze napisalam) i witamine c
ja tez kilka razy chodzilam w trakcie choroby sprawdzic czy cos gorszego sie nie rozwija. na katar najlepiej nam pomagalo psikanie sola morska ale czesto 7-9 razy dziennie- lekarka tak kazala i powiedziala ze aspiratorem nie wolno za czest sciagac bo od sciagania jeszcze wiecej tego kataru jest tz 2 razy i koniec czyli rano i przed snem ew jak mus to 3 raz na drzemke w dzien jak dziecko zasnac nie moze...ja zanim poszlam do lekarki to malemu czesto sciagalam i naprawde na dluzsza mete pogarszalo ten katar

[ Dodano: 2009-02-05, 11:37 ]
nie martw się napewno będzie dobrze. Może mu ślinka wpadla nie tam gdzie trzeba :ico_noniewiem:
dzieciom czasem jak zabkuja i sie mocno slinia robi sie taki "kaszelek" a to jest zaksztuszanie slinka

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

05 lut 2009, 12:45

Małgoska sama mi mówiłaś że nie powinno dziecko chodzic w używanych bucikach :ico_noniewiem:
no własnie. Tylko, że teraz mnie sytuacja zmusiła :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Gdyby nie to, to bym jej nowe kupiła. Na szczęscie w jednych tylko max. godzinkę w wózku lub obok będzie spędzać, a drugie na zmianę, bo jedne ma, ale czasem jej się tak nózia spoci, że aż buciki mokre i suszyć trzeba :ico_olaboga:

Przed chwilą mieliśmy kontrol - kurator przyszedł. Najpierw poszedł i pogadał z zombie, a potem do mnie. Oj będzie się teraz działo. Mężula mają do sądu wzywać na rozmowę.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 lut 2009, 12:47

Przed chwilą mieliśmy kontrol - kurator przyszedł. Najpierw poszedł i pogadał z zombie, a potem do mnie. Oj będzie się teraz działo. Mężula mają do sądu wzywać na rozmowę.
o cos sie ruszylo! to pewnie na wasza korzyść? wreszcie zrobicie troche porzadku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-05, 11:49 ]
dziewczyny jak mozecie to dajcie jakies linki lub nazwy bucikow takich domowych ktore mace sprawdzone i jestescie zadowolone? bo ja sie w tym gubie :ico_wstydzioch: acha i prosze takie bez kwiatkow i serduszek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-02-05, 12:00 ]
http://www.allegro.pl/item542879246_zdr ... oz_21.html co o takich sadzicie?

[ Dodano: 2009-02-05, 12:16 ]
a jakie wiosenne fajne i tanie znalazlam :ico_szoking: http://www.buciki-dzieciece.pl/products ... model=2016

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2009, 13:31

Kurczę u nas tez kubus miał dłuzszy czas katar i nic nie pomagała nawet sól. dopiero sobie przypomniałam, ze kiedys jak był przeziebiony lekarka przepisała mu taki lek. Więc zadzwoniłam do niej i sie zapytałam czy moge mu go zastosowac i powiedział, że takl ale nie dłużej niz 3 dni. I przeszedł mu ten katar po 2 dniach. na całe szczęscie a potem jeszcze troche miałmkaszel jak rano się budził. Pomyśląłam , że to może od suchego powietrza. Sama nie wiem bo na razie mu przeszło.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

05 lut 2009, 13:31

dziewczyny jak mozecie to dajcie jakies linki lub nazwy bucikow takich domowych ktore mace sprawdzone i jestescie zadowolone? bo ja sie w tym gubie acha i prosze takie bez kwiatkow i serduszek
jak zuza wstanie zrobie zdiecie jakie ona ma buciki , kupione, chociaz jeszcze nie chodzi ale mysle ze dobre jej kupilam, po domu nie chodzi w butach tylko jak gdzies jedziemy.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2009, 13:32

Mika ja wiem, ze te buciki co są na pierwszej stronie te profilaktyczne to są bardzo dobre i u nas w sklepie kosztuja 83 zł.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość