Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

03 lut 2009, 13:30

czesc ja dzis ide z Olunia do lekarza, bo kaszelek sie pojawil :ico_placzek: :ico_olaboga: , plus jej dluzszy katarek to nie za ciekawie...

Widze, ze na forum kawki sobie popijacie hehe :ico_kawa: , dolanczam sie ja tez dzisiaj pije, masakra, wczoraj spalam 3 godzinki, dzis 6...Ola wogole w nocy spi okolo 4-6 godz w dzien od 0,5-2 tragedia, chyba cos nie tak.

Co do obiadkow ostatnio malo je chyba przez chorobe, polowe sloiczka, a z deserkami masakra...z dwie lyzeczki i koniec :ico_olaboga:

Ja tez nie zbyt, mam podwyzszone plytki krwi o okolo 80..nie znam sie ale to chyba nie za dobrze wrozy.... :ico_szoking: :ico_puknij: ....

pozdro E.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 lut 2009, 15:18

delfi1 pisze:czesc ja dzis ide z Olunia do lekarza, bo kaszelek sie pojawil , plus jej dluzszy katarek to nie za ciekawie...

idz zbadaj lepiej malutka,zeby bardziej sie infekcja nierozwineła.

delfi1 pisze:...Ola wogole w nocy spi okolo 4-6 godz w dzien od 0,5-2 tragedia, chyba cos nie tak.

mała coraz wieksza jest,wiec bardziej broic chce,i do tego ta pogoda,moje tez kiepsko spią,najlepiej jagódce spi sie na dwórku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

04 lut 2009, 15:18

Cześć Wszystkim - ja tylko na chwilę ...
U nas wszystko dobrze :)
szukam pracy - tutaj jest problem...nawet do marketów nie chcą przyjmować...złożyłam już z 10 cv, ale zadzwonili z jednego...i to miałam warunek: albo rzucam szkołę albo przyjdę w 2010roku jak szkoła się skończy....odrzuciłam tą ofertę bo nie zamierzam rzucać szkoły....
poza tym to nikt nie zadzwonił...masakra!!!! ale jeszcze nie tracę nadziei....mam nadzieję, że w końcu się uda coś znaleźć....
Krystianek zdrowy....broi za trzech, je za czterech...ale jest dobrze :)
Na roczku wybrał książeczkę do nabożeństwa....ojoj oby to się nie sprawdziło....
no a tak poza tym to życie jakoś się toczy....nadal bez internetu....nie wiem jak długo jeszcze, ale czasem u kuzyna na chwilę wejdę....tak jak dzisiaj....właśnie piję sobie kawkę i odpoczywam od wszystkiego....Krystuś z opiekunem w domku :)
Życzę zdrówka dla Oleńki i dla Ciebie Edi :)
Jak już wyzdrowiejesz to może wpadniecie na kawkę? Jakby co to masz mój numer :)
Ale dzisiaj ponury dzień....taki nijaki...nuda....ani z małym wyjść ani nic....dosłownie nic się nie chce....
Delfi, a sprawdzaliście w Polbanku? Może tam jeszcze nie zaostrzyli kryteriów???? chociaż powiem ci szczerze, że nie wiem czy teraz kredyt to dobry pomysł....ja bym najchętniej ze swojego zrezygnowała....w tym miesiącu wzięli prawie 1612zł....czynsz znowu nam podnieśli....same koszty....no ale cóż....jakoś trzeba sobie radzić....chciało się iść na swoje to teraz trzeba cierpieć....byle do wakacji, bo latem frank ma spaść....oby to była prawda....
A delfi a co ze ślubem? załatwiacie coś? jakby co to mam nadzieję, że dasz znać :)
Dobra, trochę się rozpisałam...ale tak to jest jak się wpada czasem na neta....nie czytam na bierząco...ale mam nadzieję, że brak neta nie potrwa już długo....
Pozdrowienia dla wszystkich i papa :))))

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

05 lut 2009, 12:27

karina22 pisze:mała coraz wieksza jest,wiec bardziej broic chce,i do tego ta pogoda,moje tez kiepsko spią,najlepiej jagódce spi sie na dwórku
mozliwe:))

aniulka8503 pisze:szukam pracy - tutaj jest problem...nawet do marketów nie chcą przyjmować...złożyłam już z 10 cv, ale zadzwonili z jednego...i to miałam warunek: albo rzucam szkołę albo przyjdę w 2010roku jak szkoła się skończy....odrzuciłam tą ofertę bo nie zamierzam rzucać szkoły....
dziwne, ze nie chca ze szkola, przeciez maja wtedy jakies mniejsze koszta... :ico_puknij:

aniulka8503 pisze:Krystianek zdrowy....broi za trzech, je za czterech...ale jest dobrze :)
Na roczku wybrał książeczkę do nabożeństwa....ojoj oby to się nie sprawdziło....
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: spoznione z okazji roczku, hehe moze ksiadz:P
aniulka8503 pisze:Życzę zdrówka dla Oleńki i dla Ciebie Edi :)
Jak już wyzdrowiejesz to może wpadniecie na kawkę? Jakby co to masz mój numer :)
Ale dzisiaj ponury dzień....taki nijaki...nuda....ani z małym wyjść ani nic....dosłownie nic się nie chce....
Delfi, a sprawdzaliście w Polbanku? Może tam jeszcze nie zaostrzyli kryteriów???? chociaż powiem ci szczerze, że nie wiem czy teraz kredyt to dobry pomysł....ja bym najchętniej ze swojego zrezygnowała....w tym miesiącu wzięli prawie 1612zł....czynsz znowu nam podnieśli....same koszty....no ale cóż....jakoś trzeba sobie radzić....chciało się iść na swoje to teraz trzeba cierpieć....byle do wakacji, bo latem frank ma spaść....oby to była prawda....
A delfi a co ze ślubem? załatwiacie coś? jakby co to mam nadzieję, że dasz znać :)
Dobra, trochę się rozpisałam...ale tak to jest jak się wpada czasem na neta....nie czytam na bierząco...ale mam nadzieję, że brak neta nie potrwa już długo....
Pozdrowienia dla wszystkich i papa :))))
:ico_szoking:

[ Dodano: 2009-02-05, 11:31 ]
wiec co do slubu dam znac jak juz bede pewna na 100%, bo nie chce pisac, ze wezme, a pozniej wyjsc na idiotke ze mi sie nie uda zalatwic wszystkiego, ale zapewne nastapi slub w tym roku, chyba we wakacje:)))

co do kredytow lipaaaaaaaa, brak finansowania calosci, lub takie odsetki ze glowa mala :ico_olaboga: :ico_placzek: , ale nic trudnio

co do Oli chora, ma syrop na kaszel bo ma porzadny, leki plus krople do noska i w rezerwie ma zapisany antybiotyk jak by cos gorzej bylo, a w poniedzialek do kontroli...a ja tez chora do tego :ico_chory: , pozdro E.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

05 lut 2009, 14:00

delfi1 pisze:bo nie chce pisac, ze wezme, a pozniej wyjsc na idiotke


mam nadzieje ze to ni jakas aluzja :ico_oczko: :-D :-D :-D :-D


aniulka8503, rozpisałas sie ze hoho :-D
także spóżniony :ico_tort: z okazji roczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My mamy roczek juz za 15 dni :ico_brawa_01: ,ale imprezy nierobimy,tylko torcik,jakies ciacho,zapraszamy dziadków i chrzesnych.

Olusiowi musimy tez kupic spóżniony prezent urodzinowy,tez mu damy w urodzinki jagódki,żeby poszkodowany niebył,bo zapewne bedzie zazdrosny jak jagónia dostanie swoje prezenty urodzinowe.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lut 2009, 14:21

My mieliśmy ciężką noc :ico_olaboga:
Od 4 rano walczyliśmy z gorączko ponad 39 stopni było :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Teraz spadła ale już się boje co będzie wieczorem :ico_olaboga:
Jakiś wirus się przyczepił do Adusi :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

05 lut 2009, 15:44

justyna25, może zamów wizyte domową???niech przyjdzie lekarz i ja obejży.
Kurde co sie dzieje ,co sie słyszy to dzieciaczki chorują;(

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lut 2009, 15:46

karina22, już lekarz widział Adusie.
Mam w razie wysokiej gorączki dawać na zmiane paracetamol i nurofen.
Jak na razie to wszystko bo wczoraj dopiero skończyłam jej dawać antybiotyk :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 lut 2009, 18:14

justyna25, oj oj to sie porobilo :ico_olaboga: wg mnie ten antybiotyk wogole jej nie pomogl....

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 lut 2009, 09:23

Ja juz też mam dość...co wyleczę tych moich smarków...to za chwile przyniosa cos ze szkoły i tak jedno grugiego zaraża...wiecznie kaszel,katar...i bolące gardło...zreszta i ja łapie....ehhhh.
Do tego mojej Emi wychodzą dalsze ząbki....nocki nieprzespane...brak apetytu....praktycznie cały cza nosze ja na rekach... :ico_placzek: Czasem normalnie mam dość...a mąż daleko od domu :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość