Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 lut 2009, 13:37

Yoanna najlepszego dla Ninki
:ico_tort: :ico_tort:
my wróciliśmy z badania słuchu :ico_placzek: musimy jechać znowu w poniedziałek bo jest podejrzenie niedosłuchu w prawym uchu :ico_placzek: :ico_placzek: normalnie załamana jestem juz sie boje a gdzie tam poniedziłek , Jarek pojechał do pracy wziąc wolne , a ja zabieram się za sprzątanie byle nie mysleć .

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

05 lut 2009, 13:39

witaam!!!
yoanna brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszej Ninusi!!! :ico_brawa_01:
u nas znów sypie śnieg!!!! :ico_olaboga:
właśnie ciekawa jestem co u naszych dziewczyn-MISZKI I NATUSI! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-05, 12:41 ]
slonko współczuje kochana!! trzymam kciuki aby to bylo tylko złe podejrzenie!!!!!!

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

05 lut 2009, 14:57

Yoanna najlepszego dla Ninki :ico_tort:

[ Dodano: 2009-02-05, 13:59 ]
mi wczoraj jakoś nie chciało się pisać , miałam doła bo nie wiedziałam co będzie i jak będzie po prostu czarne myśli
Rysiek pracuje w sieciowym sklepie avans ze sprzętem RTV AGD i komputerami a ostatnio otworzyli megaavans.
w poniedziałek jak Rysiek wrócił z pracy powiedział że jutro kierownicy z 3 sklepów jadą do Olsztyna do centrali ale nie wiadomo było po co . ostatnio ciężko przędzą , więc stras był straszny myśleliśmy że zamkną sklep a on tylko zarabia na nas :( w końcu kierownik zadzwonił i było to 5 minut przed zamknięciem sklep o 20.55 w końcu zadzwonił i powiedział że kierownicy zastanawiali się co zrobić żeby zwiększyć sprzedaż i podział pracowników na inne sklepy tz na orunię i właśnie do nowo otwartego megaavansu więc chyba żle nie będzie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 lut 2009, 20:29

angkel nie bedzie tak zle na pewno :) Slonko glowa do gory! U nas w szpitalu Nine tez killka razy badali takim aparatem sluchowym podarowanym od orkiestry WOSP, a u nas wychodza zle wyniki jak sie dziecko kreci i trzeba je powtarzac, a ze moja straszna jest wiercipietka, to zabrali mi ja i mialam juz takie okropne mysli, bo znowu jej nie bylo i to chyba ze 3h a inne dzieci wracaly po 10 minutach :( okkazalo sie, ze mala nie byla grzeczna, wiec moze u Was tez podobnie? :) Oby!!
Nina dzisiaj jadla pierwszy raz kaszke z okazji 4 miesiaca, wiec zalacze zdjecia :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 lut 2009, 20:48

Dziewczyny super filmiki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzieciaczki sa sliczne,kochane i juz takie wygadane i ruchliwe :ico_brawa_01:
dziekujemy za kom.na nk :ico_sorki:
Slonko kochana trzymaj sie :ico_sorki: jestesmy z Toba :ico_sorki:
Moja psiapsiula juz poleciala :ico_placzek:
teraz czekam na siostre :ico_brawa_01: przylatuje w czwartek :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 19:48 ]
aaaa ale nonono ze mnie... :ico_tort: dla Niny z okazji 4 miesiaca :ico_brawa_01:
slicznie wcina :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 lut 2009, 20:53

piekne zdjecia Niny ale jej smakuje
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nine tez killka razy badali takim aparatem sluchowym podarowanym od orkiestry WOSP, a u nas wychodza zle wyniki jak sie dziecko kreci i trzeba je powtarzac,
no my własnie tęz mieliśmy badane tym aparatem juz 3 raz i za kazdym razem prawe ucho do kontroli mamy lewe wychodzi a prawe nie nawet byliśmy na czyszczeniu ucha u laryngiloga bo miał troche woskowiny , no a w poniedziałek przyczepią mu do głowy elektrody a potem musi głeboko spać bo badanie trwa 30 min no zobaczymy co wyjdzie mam nadzieje ze chociaż troche słyszy na to uszko :ico_sorki: :ico_sorki: niz wcale .

[ Dodano: 2009-02-05, 20:35 ]
co tu dzisiaj taka cisza ??? co sie dziej jakas niemoc do pisania was wzioła :ico_noniewiem:
miszka gzie jesteś ??? wracaj do nas :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 lut 2009, 22:04

Pokaze Wam filmik ale bez glosu :((( jak Nina zjada ale moj Luby to krecil wiec przepraszam za te piersi :D

http://www.youtube.com/watch?v=eta61f-RTD8

[ Dodano: 2009-02-05, 22:07 ]
I pierwszy raz jak sie mala obrocila, ale tak przypadkowo :D i zaklinowala bo sie za bardzo wygiela :(

http://www.youtube.com/watch?v=L9K8KSetrdc

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 lut 2009, 22:14

Pokaze Wam filmik ale bez glosu (( jak Nina zjada ale moj Luby to krecil wiec przepraszam za te piersi :D
Pieknie wcina kaszke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ninki a mama ma fajne cycki :-D :-D tata wie co dobre :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 lut 2009, 22:26

yoanna, dla Niny :ico_tort:
filmy rewelka, czekamy na więcej-wszystkie Babeczki meldować sie!!!!
a cycki masz świetne :-D
slonko2008, wierzę że to tylko przypuszczenia i wszystko się wyjaśni. Bądź dobrej myśli!!!!

U nas kiepsko....to chyba przez te zęby, albo cholera wie co....Alek non stop wrzeszczy. Musi mieć cały czas smoczka, domaga sie jedzenia co chwile....juz mi głowa peka od jego piszczenia....i sam w ciagu dnia nie zaśnie, muszę przy nim leżeć :ico_placzek: załamana jestem....odstawiam kleik zeby nie mieć watpliwości.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 lut 2009, 23:15

Slonko mysl pozytywnie - trzymamy tu kciuki i na 100% wszytko sie wyjasnie :ico_sorki: Antek nasz przystojniak kochany niech sie dzielnie trzyma :ico_buziaczki_big:
yoanna no mi sie tez podobalo zblizenioe na dojarki :-D :ico_brawa_01: filmiki super -ale widze ze Nina jeszcze ma odruch wypychania jezykiem i przez to masz utrudnione karmienie
przekrecenie sie rewelacje - nawet przypadkowe :ico_brawa_01:
Zircatrzymaj sie kochana :ico_sorki: i pamietaj ze to chwilowe :ico_sorki: tak to juz bedziemy mialy...raz wzloty raz upadki... :ico_noniewiem:

No gdzie jestescie reszta ???? Miszka zaginela juz dawno ale Agusia tez zamilkla no i Adia gdzies sie nam zapodziala :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości