Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 19:26

gaga22 pisze:Marcia a masz namiary na jakąś fajną księgarnię, jeżeli tak to podrzuć linka
ja zrobiłam zakupy tutaj http://www.makama.osdw.pl/

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 19:36

hej hej :-)

noo, gaga, często gęsto sama tu siedzę :ico_sorki: :ico_noniewiem: :-D kurna, to odpocznę ciut od kompa, ale dla Was zawsze znajdę czas :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-02-05, 18:46 ]
umówiłam się z dziewczyną na jutro :-D Krzysiek się śmieje, że mam randkę i z dziewczyna to tez zdrada będzie :ico_oczko: :-D :ico_puknij: noo, to poznałam Kasię przez neta, na którymś szkockim forum, bo ona z tej samej miejscowości, co ja i od 2 tyg próbujemy się zgadać i ciągle coś, więc już jutro nawet gdyby tajfun był :-D ale się cieszę :ico_sorki: tak bym chciała mieć koleżankę na miejscu :ico_olaboga: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 20:09

ananke pisze:tak bym chciała mieć koleżankę na miejscu :ico_olaboga: :ico_sorki:
no nie ma to jak poplotkowac w realu..ja czasmi tak złauje ze jestesmy tak rozsiane po swiecie...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 20:18

Marcia77 pisze:no nie ma to jak poplotkowac w realu..ja czasmi tak złauje ze jestesmy tak rozsiane po swiecie...
dobra, dobra, wtedy byś marudziła, że nie masz czasu dla siebie, bo Cię ananke na kawę pod smoka wyciąga :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lut 2009, 22:04

Marcia77 pisze:ja zrobiłam zakupy tutaj http://www.makama.osdw.pl/
dzięki Marcia :-)

Bartek po kąpieli przysnął na pół godzinki, ale już się obudził. Pewnie jak zwykle uśnie po 22

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 22:12

ananke pisze:dobra, dobra, wtedy byś marudziła, że nie masz czasu dla siebie, bo Cię ananke na kawę pod smoka wyciąga :-D
jasne....a swistak siedział.. :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

05 lut 2009, 22:20

czesc dziewczyny :ico_haha_02:

w skrucie co u nas i lece bo urwanie glowy mam :ico_olaboga:
u nas nie jest ciekawie maly ma problem z jednym bioderkiem,pieluszkowanie obowiazkowe,,,,,do tego nie chce spac sam musze go miec caly czas na rekach jak tylko zasnie probuje go dawac do lozka i zaraz ryk jest :ico_olaboga: z jedzeniem tez nam idzie troche pod gorke,troche nakombinowalam ze zmianami mlek az wkoncu maly robi zielony kupki i je co godzine po 50ml :ico_olaboga: rozregolowal sie na calego przez te moje kombinacje,chcialam dobrze a wyszlo masakra.A zyczelo sie tak ze poszlam z nim do lekarza i przepisal mu inne melko bo dawalam antyalergiczne ale to tak ze szpitala od poczatku dostawal wiec i ja go kupowalam i bylo dobrze a lekarz ze takiego nie potrzebuje jak on alergi nie ma i mam zmienic i sie zaczelo dziecko po nowym mleku wiecznie glodne bylo wiec przeszlam na to pierwsze a potem na to samo tylko na silniejsze ale mu wogole nie sluzylo wiec znowu wrocilam na to co lekarz kazal i teraz pare dni bedzie meczarni zanim maly sie do nowego pokarmu dostosuje,oj mowie wam jak nie urok to sraczka

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 lut 2009, 09:46

perelka25, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: noo, to się porobiło... teraz musiałabyś znaleźć porządną, mądrą położną, która podpowie, co robić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieję, że szybko się ureguluje u Was i Mały będzie się miał lepiej :ico_sorki:

u mnie nocka suprr - Mały (już chyba 3 dzionek z rzędu) pożarł koło 22 i spał do 3, teraz zjadł o 6.30 i śpi dalej :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak wstanie to poje, przebieram gościa i brykamy na pocztę i spotkanko :-D Chłop nas odbierze z miasta przed 15stą, więc w domku jak będę to się zabieram od razu za obiadek, więc nie wiem, kiedy zajrzę :ico_noniewiem: aleeee, teraz jestem jeszcze z 3 godzinki na pewno :-)

[ Dodano: 2009-02-06, 08:47 ]
Marcia77 pisze:jasne....a swistak siedział.. :-D :-D :-D :-D
dobra, dobra... :-) szykuj się na tę kawę na lipiec :ico_sorki: i nie straszę, ja obiecuję :-)

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

06 lut 2009, 09:59

dziekujemy za komplementy aż się zaruminiłyśmy :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

ananke jak na drugą cc, to po tej czuje sie tak jakbym wcale jej nie miała
po prostu super. Blizna pobolewa przy wstawaniu czy większym wysiłku ale tylko troszkę.

ą my mamy dziś za sobą pierwszą niespaną noc, mała nie mogła zrobić kupki i na zmane z tatusiem głaskaliśmy brzuszek i nosiliśmy na rekach.
Biegnę zrobić śniadanko póki śpi i złożyć wózek, pójdziemy na spacerek.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 lut 2009, 10:11

Nadie pisze:ananke jak na drugą cc, to po tej czuje sie tak jakbym wcale jej nie miała
po prostu super. Blizna pobolewa przy wstawaniu czy większym wysiłku ale tylko troszkę.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to dobrze, że się dobrze czujesz :ico_sorki:

Biegnę zrobić śniadanko póki śpi i złożyć wózek, pójdziemy na spacerek.
:-) noo, ja tez wszystko z doskoku, bo mały śpi... teraz jem śniadanie, biegam wkładać smoczek, bo wypada :ico_zly: , szykuję starszaka do szkoły i stukam na 3 forach :-D

[ Dodano: 2009-02-06, 09:12 ]
aaa, wcześniej jeszcze głowę udało mi umyć między jednym wypadnięciem smoczka a drugiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość