asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 lut 2009, 20:31

tak sobie mysle ze juz bym chciala urodzic
adka za pół roku powiesz,że chciałabyś Lenkę w brzuszku :ico_oczko: Zobaczysz, przypomnisz sobie moje słowa :-)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 lut 2009, 20:33

Fioletowa Ania mnie dziś gadło boli i kaszle.
U mnie w domu rodzice wymyślili sposób na bolące gardło piją gorąca galaretkę. Trzeba wsypać ok. 3 łyżeczki do kubka i zalać wrzątkiem i można pić jak herbatkę, bardzo dobre :-D taa jak lubisz galaretkę to możesz spróbować
dyrektor i księgowa liczą na to że wrócę jeszcze przed rowiążaniem do pracy
:ico_oczko:

Nigdy w życiu, nawet o tym nie myśl. Niech nauczą się radzić sobie sami. teraz Twoim największym priorytetem jest dzidziuś w brzuszku i Twoje zdrowie a co do pracy tonie ma ludzi niezastąpionych :ico_oczko:
asika82, tak przygladam sie tym Twoim zdjeciom i tak sobie mysle ze juz bym chciala urodzic :ico_dziecko:
ja też te zdjęcia są po prostu piękne i bije z nich takie ciepło rodzicielskie. asika82 uroczy jest Twój Antoś :ico_brawa_01:

Ja ostatnio mam mniejszy apetyt jakoś nie bardzo chce mi się jeść, ale dziś naszło mnie na makaron z sosem pieczarkowym i taki zrobiłam na kolacje i teraz jestem najedzona :-D

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

05 lut 2009, 22:05

asika82 jak widzę twojego synka to wymiękam. Mój kochany dziadek miał też na imię Antoś, Antosie to fajne chłopaki :-) . Mówiłam mężowi że na forum jedna dziewczyna ma takiego słodkiego synka i że też bym chciała żeby nasz dzidziuś był taki piękny.

adka Fioletowa Ania ja wiem że wy macie rację z tą pracą, ale ja się boję tego że oni sobie pomyślą że mi się nie chce pracować a nie dlatego że coraz mi ciężej. A z drugiej strony myślę sobie że mam gdzieś co myślą bo dzidzia jest najważniejsza. I tak się biję z myślami.

Przed chwilą wyszła ode mnie moja dobra koleżanka która była świadkową na moim ślubie i przywiozła nowine że za rok wychodzi za mąż i odrazu będą starać się o dzidzie :). Ale fajnie za rok czekają mnie 2 wesela, tydzień po tygodniu najpierw u kuzyna potem u niej. Na szczęście moje dziecię będzie już trochę odchowane to się jakoś da, bo w tym roku niestety ominie mnie jedno wesele. Kuzynka 25 kwietnia wychodzi za mąż, a ja według ostatniego USG mam termin na 22.IV a nawet jakbym nie urodziła do tego czasu to i tak ostatnią rzeczą na jaką będę miała ochotę to zabawa na weselu. :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-02-05, 21:07 ]
Fioletowa Ania dzięki za przepis na bolące gardło lubię galaretkę więc na pewno spróbuję, trzeba wszystkiego próbować :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

06 lut 2009, 10:25

taa, no i dzidzia jest najważniejsza.. Ona i Twoje zdrówko :) Więc siedz w domku i wypoczywaj ile się da :-)

Mnie też ominie wesele Kuzyna.. :( termin mam na 6. kwiecień a On ma wesele pod koniec kwietnia .. no ale trudno .. jeszcze nie jedno przede mną :-D Rodzinke mam bardzo duuuużą :)


Ostatnio czuję się bardzo dobrze :ico_sorki: a co do zasypiania to wystarczy że położę głowe na poduszke i mnie nie ma :-D Odlatuje w minute wieczorem :ico_oczko:

Fioletowa Ania, ciekawy sposób na bolące gardło .. jak powiem o tym mężowi to będzie zachwycony :ico_haha_01: jest wielbicielem galaretek hehe. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

06 lut 2009, 11:26

cześć
dziś nie mogłam spać w nocy bo miałam strasznie napięty brzuch. muszę powiedzieć o tym mojemu lekarzowi ale wizytę mam dopiero w poniedziałek. dziewczyny jak można sobie z tym radzić?

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

06 lut 2009, 11:51

nastka, mi pomagało leżenie .. Bo mi się brzuch napinał jak dużo chodziłam .. Dziewczyny pisały że im pomaga magnez.. Ja dostała inne tabletki też rozkurczowe ale to na podtrzymanie..

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

06 lut 2009, 12:00

a to jakiś specjalny magnez i czy dostanę go bez recepty?

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

06 lut 2009, 12:31

Co do magnezu to ja nie wiem bo go nie biore.. pytaj dziewczyn. Ja biore duphaston i to jest na recepte.

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

06 lut 2009, 14:56

Czesc mamusie
Właśnie wróciłam od lekarza całą noc nie spałam przez kaszel. Przepisała mi bioparox (przeciwbakteryjne i przeciwzapalne), mucosolvan (syrop) i mam brać apap jak jest gorączka i ból głowy. Spowrotem wracam do łóżka.

Nastka magnez na skurcze działa i można go kupić bez recepty. Ja też sobie kupiłam (30 tabletek kosztuje 5 zł).

To dziewczyny zdrówka wam życzę, uciekam pa.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

06 lut 2009, 16:39

Hej mamuski,

Wychodze dzisiaj ze szpitala ( piszę do was z komputera szpitalnego) 32 tydzień zaraz sie zacznie i sytuacja opanowana, skórcze mam żadkie ale w normie , lekarz powiedział ze w tym etapie to normalne, magnez i progestron mi pomogły.
Dostałam antybiotyk i magnez mam łykac i w domku leżec.

Pozdrawiam i dziękuję za wspracie.

:ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość