Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 mar 2008, 17:05

Sylwia.O. pisze:Moje dziecko praktycznie od początku jada tylko 2 razy w nocy. Tzn zje po 21 potem około 2 i około 6 rano no i śpi do 9 - 10

szczęściara!
U nas też Kubuś ma przerwe między karmieniem i snem, ale zazwyczaj wtedy sobie lezy z otwartymi oczkami i i wymachuje raczkami. I tak po jakiejs pół godzinie usypia choc jeszcze chce do cycka tak tylko poleżec.

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

25 mar 2008, 19:00

LASKI NO CO Z TYMI DIETAMI? NIE STOSUJECIE ŻADNYCH? :ico_noniewiem: :ico_puknij:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

25 mar 2008, 19:39

lalunia, ja musze stosowac diete watrobowa ze wzgledu na cholastaze i zygac mi sie juz chce chudymi wedlinami, gotowanym miesem na obiad..marze o topionym serku i zoltym tlusciutkim serku..swiezym ogorku i ogromnej tabliczce czekolady...o wielkiej porcji lodow waniliowo czekoladowych o rodzynkach w czekoladzie...ech.... :ico_placzek: ja tez mam diete bardzo ograniczona.. :ico_noniewiem: ale jak to dlugo ma trwac to nie wiem.. :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 mar 2008, 19:48

lalunia, ja nie stasuje zadnej diety nie jem poprostu smazonego, wszystko gotowane, na obiad jem nap ziemiaczki z mieskiem gotowanym do tego kalafior albo =brokuł, albo marchwka, rozne warzywa, na sniadanie jem czasmi kaszki dla dzieci do tego jogurt chleb z szynka, parowki z kurczat,a soki nap z bananow albo z jablek rozcieczam z woda, i jest ok mala nic nie boli

[ Dodano: 2008-03-25, 18:50 ]
jem tez ser,pomidoryi slodycze

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

25 mar 2008, 19:52

kamila_torun pisze:lalunia, ja musze stosowac diete watrobowa ze wzgledu na cholastaze
Ja tez miałam cholestazę i nie stosuję żadnej diety. Może dlatego że wyniki nie były takie złe. bo miałam tylko ALat sporo podniesiony, aspat trochę i jakieś tam kwasy nie były podwyższone.
Lalunia. Ja nie jadam pomarańczy, pomidorów, czekolady, mleka nie pije. A tak to jem sporo rzeczy i smazone tez jadam

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 mar 2008, 20:33

Ja też nie jem smażonego tylko gotowane choc przyznam juz bokiem mi wychodzi i brakuje pomysłow na cos innego do przygotowania. Zupki mozna jeść prawie wszystkie ( oprócz kwasnych )Na sniadanie zjadam sobie chleb z serkiem żółtym i szyneczką i banana. Soki też mieszam z wodą. Jutro np planuje sobie że zrobie sobie pulpeciki w sosie koperkowym z gotowanymi buraczkami.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

26 mar 2008, 01:43

GRATULUJĘ WAM ŚLICZNYCH MALEŃSTW!!!
kamila_torun, cholestaza ciążowa mija około 2-4 dni po porodzie,bo nie ma już ucisku na wątrobę.Zrób sobie badania,na pewno masz już w normie.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 mar 2008, 08:08

hey dziewczyny stawiam wam dziś :ico_tort: :ico_tort: :ico_oczko:
Jutro np planuje sobie że zrobie sobie pulpeciki w sosie koperkowym z gotowanymi buraczkami.
mniam :ico_brawa_01: A co do sera to ja nie mogłam jeść :ico_placzek: bo mały miał zaraz wysypkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

26 mar 2008, 08:58

ja sie boje jeść jogurty i nabiał, boje sie że mała dostanie skazy białkowej
posmarowali mi ją w szpitalu oliwką johnsona i dostala uczulenie, była cała czerwona i krostki takie białe potem zmieniły sie na żółte, jakaś pokrzywka to była, teraz jej już schodzi za to wyszły jej na główce krostki takie przezroczyste i nie wiem co to jest i oczka jej ropieją grrrrrrrrrrrr :ico_zly: zaraz dzwonie do przychodni zapytać kiedy przyjedzie do mnie pielęgniara i jeśli nie dzis to jade z nią do lekarza, czy wasze maluchy też maja jakieś wysypki czy krostki? co to do ciula może być? :ico_olaboga:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

26 mar 2008, 10:06

lalunia, czesc kochana, ja zostalam wypisana ze szpitala to maly mial rumien noworodkowy, to wlasnie takie krostki biale potem sie w zolte zmieniaja, pediatr mowila w szpitalu ze to znika samo, nie smarowac w tym czasie skory oliwka bo ona utrudnia znikanie krostek bo zamyka pory. polecono mi rowniez kapiele w nadmanganianie potasu, to taki proszek rozrabia sie go i dodaje kilka kropelek do wody do kapieli by woda byla lekko rozowa ten nadmanganian jest fioletowy. mojemu syneczkowi krostki zniknely po okolo 4 dniach, ale teraz cos nie tak zjadlam i dostal czerwonego uczulenia, i nie mam pojecia od czego. w swieta zjadlam kawalek slodkiego ciasta moze to od tego, teraz juz jem normalnie jak na samym poczatku, wiec krostki powinny zniknac za jakis czas.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość