Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lut 2009, 13:10

Agusia o moze poprobuj masazu brzuszka przed jedzeniem :ico_noniewiem:
moze to pomoze ...bo juz tez nie wiem jak Ci pomoc...
szkoda zeby sie tak ciagle meczyl z ta kupka...a wiem ze jak mu pomagasz to sie potem denerwujesz ze bedzie jeszcze gorzej :ico_noniewiem:
Adia no mam nadzije ze ja tez w ciazy nie jestem :ico_chory: moze to przez chormony tak mi sie kreci :ico_noniewiem:
A Igol tez chodzi mi spac co 2 g ale tak na 20 minut :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 lut 2009, 14:41

u nas walki ciąg dalszy....dziś skrupulatnie przestrzegam planu dnia i jest troche lepiej :ico_sorki: ale wczoraj wieczorem to już jak zombiak wyglądałam...głowa mi pękała od tych wrzasków....kleik odstawilam całkowicie na czas nieokreślony, bo cyce się wyrobiły.
miszka, filmy rewelacyjne :ico_brawa_01: Natalka jescze piękniejsza w ruchu, niz na fotach!!! :ico_brawa_01: a Ty masz bardzo przyjemny głos :ico_brawa_01:

ok, lece coś wrzucić na ząb, dopóki mój mały Al terrorysta śpi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 lut 2009, 15:16

moj maz na Nine tez mowi mala terrorystka :PP biedny tez mu glowa peka, jest taki chory a sie nia zajmuje, bo ja robie porzadki, wynosze wszystko do garazu, no i zabieram sie za ta pizze bo zaraz kolezanki beda :)
Ale u nas tak pieknie ze o 11 mial godzine spokoju bo 15 stopni!! Jest slicznie, slonce swieci, a pozniej wynioslam mala na taras ale juz nie chciala spac.. teraz czekamy az nzowu zasnie ale cos sie nie zanosi :DDD

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2009, 15:37

Witam

u nas lepiej, maly juz na wieczor nie mial goraczki
jest radosny i chetnie sie bawi i gada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale marudzi w nocy przez te zabki, posmarowalam mu dzisaelka, bo plakal i od razu przestal, a nocka w miare pk.

mmarta81 ja nie chce Cie straszyc, ale mi polozna w szpitalu powiedziala, ze jesli sie nie ma okresu to i tak trzeba uwazac, bo sie jajeczkuje i mimo, ze okresu nie ma mozna zajsc w ciaze, wiele kobiet tak zaszlo w ciaze, bo myslaly podobnie jak Ty- tak mi powiedziala polozna wszpitalu

A u nas zimno i leje, okropna pogoda

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

07 lut 2009, 16:57

ja nie chce Cie straszyc, ale mi polozna w szpitalu powiedziala, ze jesli sie nie ma okresu to i tak trzeba uwazac, bo sie jajeczkuje i mimo, ze okresu nie ma mozna zajsc w ciaze, wiele kobiet tak zaszlo w ciaze, bo myslaly podobnie jak Ty- tak mi powiedziala polozna wszpitalu
zgadzam sie z tym tez tak słyszałam,
moj niuniek wstał zjadł i teraz ładnie sie bawi,a ja pije kawusię,dzisiaj dostałam propozycję pracy-bede sprzątać dom,z moim językiem dobre i to! ale i tak tylko na jakis czas,bo spadamy stąd :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 lut 2009, 17:38

a ja zrobiłam zupke własnie :-D maly bawi sie w łóżeczku :ico_sorki: czekamy na tatusia jak wroci z pracy to mam nadzieje ze wyciagniemy go do miasta bo pogoda piekna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-07, 16:40 ]
dostałam propozycję pracy-bede sprzątać dom,z moim językiem dobre i to! ale i tak tylko na jakis czas,bo spadamy stąd
pewnie ze dobre zawsze jakis grosik wpadnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lut 2009, 21:38

mmarta81 ja nie chce Cie straszyc, ale mi polozna w szpitalu powiedziala, ze jesli sie nie ma okresu to i tak trzeba uwazac, bo sie jajeczkuje i mimo, ze okresu nie ma mozna zajsc w ciaze, wiele kobiet tak zaszlo w ciaze, bo myslaly podobnie jak Ty- tak mi powiedziala polozna wszpitalu
ja wiem ze mozna...tylko mu sie zapomnialo... :ico_zly: a jka tabletek brac nie bede :ico_nienie: bo w :ico_nienie: niedalekiej przyszlosci chce jeszcze jednoi bobo :ico_brawa_01: no a :ico_chory: le nie za 9 miesiecy :ico_olaboga:
Czy`wasze dzieci lubia ogladac tv? bo Iga tak a ja jej nie pozwalam-chyba jeszcze za mala co :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-07, 20:40 ]
Adia super fota :ico_brawa_01: Kacper taki rozesmiany i kolorowy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 lut 2009, 22:33

dzięki dziewczynki za komentarze na NK,
Adia super fota Kacper taki rozesmiany i kolorowy
\
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czy`wasze dzieci lubia ogladac tv? bo Iga tak a ja jej nie pozwalam-chyba jeszcze za mala co
oj lubi zawsze odwraca lepek i kuka :-D ,też za bardzo mu nie pozwalam ale u mnie tv gra caly czas ja jakoś ciszy nie lubie a jak slysze polski jezyk to mi jakos tak lepiej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 lut 2009, 22:37

Moja Nina uwielbia tiwi :/ uwielbia wszystko co swieci.. ja czasem jak juz nie mam do niej sily to mowie dobra mala, masz na 5 minut, sadzam ja 4 metry od tiwi i wlaczam ;( ale zazwyczaj teledyski, i pozniej ja klade na pleckach i razem tanczymy nozkami i raczkami, no ale oglada ;( nie powinna bo to chyba niedobrze dla jej malych oczek :(

mam nadzieje, ze jutro bedzie tak pieknie jak dzisiaj, bo planuje dluuuuuuuugi spacer :)) a my znowu dostalysmy sliczna spodniczke i dwie bluzeczki :D ale nas rozpieszczaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lut 2009, 23:37

relaxik przy malym piwku :-D
taka cisz Marcina nie ma Iga spi...normalnie az mi cisza swiszczy :ico_brawa_01:
milej nocki laseczki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość